Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 29    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forumowa Mafia - Edycja Osiemnasta (Czytany 82231 razy)
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 19 Sierpnia 2013, 10:05:07 »
Noo, nie ma to jak się bronić, gdy nikt cię nawet nie atakuje  :P

I nie kłam, bo nie kupiłbyś skina za kilkadziesiąt złotych, gdybyś tym nie grał. Nawet ja bym tego nie zrobił, chociaż że odpoczywam na Hawajach.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Calvin Candie
Candieland Owner

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 186


Open up your lovin` arms.

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 19 Sierpnia 2013, 10:10:23 »
Skina dostałem w promocji do Happy Mealu.

Może inne sformułowanie- zamazać podejrzenia i zmylić tropy, aniżeli się bronić ;p


IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 19 Sierpnia 2013, 10:58:03 »
Wydaje mi się że Sylath zbyt agresywnie zaczął, dopiero mord, i w zasadzie wyciągnięte z niebytu podstawy do oskarżeń...

Ja mam natomiast własną teorię spiskowa - i choć szanse na taki właśnie obrót spraw wynoszą ok 1:1000...0 (1:10^24), ale i tak wam przedstawię.


Otóż Revold BYŁ w mafii, i to z jego polecenia reszta go zabiła. W tym momencie co prawda mafia ma jednego gracza mniej, ale zabity ma większą swobodę - na forum mafii mógłby planować kolejne ruchy, podczas gdy nie musiałby robić absolutnie nic żeby bronić się przed oskarżeniami, a nikt by go nie oskarżał o sterowanie ludem...


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 19 Sierpnia 2013, 12:06:58 »
Sam zastanawiałem się nad tym, czy Revold nie jest w mafii, a jest to jedna z możliwych opcji. Poza tym, należy przeanalizować opis mordu i pomyśleć, kto by mógł takie dyrdymały wymyślić. Ja np. nie wiem co to jest ziemiomorze ? Można iść po tropach, kto by mógł wiedzieć, kto sie tym ziemiomorzem interesuje. Poza tym, trop z odkurzaczem może wydawać się błahy, ale jednak. Albo ktoś specjalnie zastosował odkurzacz, aby zrzucić winę na Hadriana, albo to właśnie on sam dał na siebie nieświadomy trop. Jak wiadomo, pierwszy lincz będzie raczej strzałem na ślepo, niż uzasadniony jakimiś argumentami, sam nie wiem, na kogo zagłosuje, zastanawiam się nad Hadrianem, w zasadzie jeśli te kilka osób na niego zagłosuje, to będzie jeden z głowy przynajmniej. A później, no to się już zobaczy.
Opis mordu może również wskazywać na Fasta, ale jak na razie nie chce wysuwać przeciw niemu jakichś wniosków. Ot, swobodna myśl.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 19 Sierpnia 2013, 12:10:48 »
Osobiście podejrzany wydaje mi się także Hadrian- tekst z odkurzaczami nie może być przypadkowy. x)
Zauważ datę, dla nieuważnych takie rzeczy każdy może spreparować:

02.01.2013:
    [Dzisiaj o 23:05:21] Hadrian: Lubię odkurzacze.

I przykład brudów na Fasta:
09.08.2013
Cytuj
[Dzisiaj o 23:52:15] Fast: Jestem napaloną piętnastolatką i uwielbiam żelki ^^

Jak sami widzicie, tekst zbrodni jest w stylu Fasta, co skłania mnie by rzucić podejrzenia na Hellscreama. Wiecie czemu? Upiecze 2 pieczenie na 1 ogniu: Mnie zlinczujecie, będzie niewinny to w odwecie zlinczujecie Fasta i też może być niewinny. Będzie miał czyste ręce, w końcu nie zabije go w mordzie. To tylko takie przypuszczenia, ale jak na razie będę się ich trzymał.


« Ostatnia zmiana: 19 Sierpnia 2013, 12:15:52 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 19 Sierpnia 2013, 12:54:27 »
Zauważ datę, dla nieuważnych takie rzeczy każdy może spreparować:
02.01.2013:
    [Dzisiaj o 23:05:21] Hadrian: Lubię odkurzacze.

I przykład brudów na Fasta:
09.08.2013
Cytuj
[Dzisiaj o 23:52:15] Fast: Jestem napaloną piętnastolatką i uwielbiam żelki ^^


Po pierwsze primo:
Wyglądam na 16 z powodzeniem!

Po drugie primo:
Tak, żelki są super!

Po trzecie primo:
Jak wytłumaczysz się w takim razie z archiwalnego zdjęcia z materiałów policyjnych, ha?!

A po czwarte primo:
NIKT NIE OTWIERA TYCH DRZWI! BO TAM JEST ZAMKNIĘTY RAMBO!

BTW1:
Cytuj
Mnie zlinczujecie, będzie niewinny to w odwecie zlinczujecie Fasta


BTW2:
Na szczęście mam wśród znajomych eksperta od psychologii, który śledzi naszą rozgrywkę i bacznie obserwuje niektórych graczy, w tym Hadriana. Moje pytanie do eksperta:

Cytuj
Czy Hadrian mówi prawdę?
Ekspert:



« Ostatnia zmiana: 19 Sierpnia 2013, 13:04:34 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 19 Sierpnia 2013, 13:33:32 »
Pieprzycie bez sensu, ja Wam mówię, głosować na Niedziela, bo nie dał realiów do historyjek. CHoojowy MG. Do piachu.

Fast jest ze mną nawet jak nie jest ze mną i jest mną nawet jak nie jest mną wniosek - jak Niedziel niewinny, to Hadriana trzeba lynczować.


IP: Zapisane
MiSi

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Serwus!

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 19 Sierpnia 2013, 14:43:57 »
Przepraszam, problemy z netem, stąd moje spóźnienie.
Być może któraś ze stron konfliktu Hadrian/Fast jest winna, ale ja póki co bym ich zostawił, po prostu fajnie mi się czyta posty Fastowe i Hadrianowe kontrargumenty  ;D ;D

Nie miałem czasu żeby dokładniej się w to wszystko zagłębić, był brak czasu i internetu brak także  :/
Póki co to nie wiem, zawsze jest mój drogi Sojlex, jego zawsze można zlinczować  8)


IP: Zapisane
Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 19 Sierpnia 2013, 15:26:31 »
Przypominam, że dzisiaj o 21.00 pierwszy lincz miasta. Do tego czasu wszyscy gracze muszę mi wysłać PW. W temacie wpiszcie proszę G1, a w treści nick osoby, którą typujecie do odpadnięcia. Kolejność wysyłania głosów będzie zachowana.


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 19 Sierpnia 2013, 16:10:46 »
Nie znacie się- winnym jest Fenir! Do spółki z Niedzielem mami nam w głowach i chce nas wszystkich zabić.

Dziś zagłosuję na Hadriana, bo Fast mnie przeku... przekonał.

No dobra, koniec żartów. Tak na poważnie to nie wiem co o tym myśleć. Śmierć Revolda nie jest niczym dziwnym, to w końcu najlepszy gracz na boisku i mafia kimkolwiek jest bez wątpienia czuła potrzebę jego usunięcia. Nie podejrzewam którejkolwiek ze stron konfliktu Fastdrian. Choć:
1.Całe to ugrupowanie może być w mafii, a to sprytna strategia mająca wyprowadzić nas w pole.
2.Hellso-Fasty są winne i chcą pozbyć się Hadriana w sposób taki, że wszyscy myślą, że żartują.
3. Oni po prostu trollują.

Najbardziej skłaniam się ku trzeciej opcji.

Trochę podejrzewam Pączka, ponieważ:
a) kiedy on był w mafii, co?!
b) podejrzewa Sylatha za "agresywny początek", jak gdyby nasz Arcygramatyk nie żartował, a mówił na poważnie.

Dziś mój linczogłos pójdzie na Sojlexa, jak się nie wybroni, a jak się wybroni to na Sonica, bo go nie lubię (wiem, doskonały powód, co nie  :D?).



IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 19 Sierpnia 2013, 17:08:29 »
Dobra, czas skrobnąć Testament. Jak już wspominałem na SB, opiera się on na bardzo ryzykownej teorii, ale cóż... jeżeli się uda, to miasto może zaliczyć Big Win'a.

Na początek wspomnę o bezsensownych oskarżeniach w moją stronę, że niby byłem w Mafii i specjalnie się zabiłem, żeby sterować zza jej szeregów (dafuq? :niepewny:). Mógłbym to samo osiągnąć, będąc żywy, so... To nie ma żadnego sensu, nie na tak wczesnym etapie gry. A wiecie, że w late gamie potrafię zamieszać 8) Ale po kolei.

Po pierwsze, założyłem, że mafia mnie na początku ściągnie po kilku fajnych grach z mojej strony w ostatnich Edycjach. Cóż, założyłem poprawnie, ale cóż mi to dało? W topic'u dałem ewidentną aluzję do księdza, żeby się za mnie pomodlił. Po cichu liczyłem też na to, że Mafia wystraszy się tej teoretycznej modlitwy i mnie nie zabije. Ostatecznie widać jak się to skończyło. Cóż, księdzem nie byłem (detem też nie byłem, to tak przy okazji), więc ręce miałem poniekąd skrzyżowane. Nie jestem do końca pewien dlaczego ksiądz się za mnie nie pomodlił. Być może bał się nadziać na OC, ale taka zagrywka z mojej strony byłaby zbyt ryzykowna. Być może jednak jest jednym z lepszych graczy i woli zatrzymać modły dla siebie. Tak, czy siak, nie ma to obecnie większego znaczenia. Jestem trup i tyle :P

Na początku myślałem, że moja śmierć w żaden sposób miastu nie pomoże. A potem spojrzałem na opis mordu... Ale o tym za chwilę.
Moja teoria zakłada, że w Mafii znajdują się w większości gracze mało znani, niezbyt obeznanie z grą, za wyjątkiem jednej osoby, która (zapewne) napisała opis mordu.

Powróćmy najpierw do dosyć istotnego pytania. Dlaczego ja zginąłem? Dlaczego ja, a nie ktokolwiek inny? Odpowiedź wydaje się oczywista, ale jest bardziej złożona niż jest to na pozór widoczne. Mafia się mnie bała. Nie umiem odeprzeć od siebie wrażenia, że np. taki Fast czy Hells po prostu nie zgodziliby się, by mnie zamordować (przynajmniej w I mordzie). To po prostu nieco zabija, bo ja wiem, zdrową rywalizację? Ciężko mi to określić, takie mam przeczucie. Ale to tylko przeczucie, może mylić. Kolejny hint, który wskazuje, że w Mafii raczej grubych ryb nie ma (tak jak mówiłem, może za wyjątkiem jednej osoby) jest ponownie moja osoba. Może zabrzmi to egoistycznie, ale uważam się za dosyć dobrego gracza (meh, nienawidzę tak o sobie mówić ;]) i kiedy kilku lepszych graczy umiera miasto zwykle zadaje sobie pytanie... Dlaczego ten i ten ginie, a ten i ten żyje? (odnosi się do dobrych graczy). Przykładowa sytuacja: Revold i Niedziel giną w pierwszych dwóch mordach. Przez kolejne x rund Hells żyje. Ludzie zaczynają na Niego zwracać większą uwagę. Tak już pracuje ludzka psychika, pewnych odczuć nie zmienimy, podświadomość zaczyna Nam płatać figle. Dlatego takie zagranie jest bardzo ryzykowne, szczególnie jeśli zbyt wielu dobrych graczy w grze nie gra. Dlatego też chwilowo usunąłbym z podejrzeń Hells'a i Sonic'a. Hells- już mówiłem dlaczego, co najmniej 2 powody świadczą o Jego niewinności. Spytacie dlaczego Sonic. Sonic jest dobrym graczem, szczególnie miastowym, a i owszem. Natomiast przede wszystkim dlatego, że Sonic wprost kocha ze mną rywalizować (kiedy stoimy po przeciwnych stronach barykady) i po prostu nie zgodziłby się na mord na mnie. Zatrząsłby Ziemią, ale żeby to się nie stało. Serio 8)

Cóż, dużo się rozpisałem, a wiele z tego nie przyszło. Well, na cuda nie liczcie, w końcu jeszcze żadnego linczu nie było. Ale, podobnie jak w Edycji ze słynnym pkt. 7, myślę, że pomimo tak szybciej śmierci, jestem w stanie Wam nieco pomóc.

Przypatrzmy się bliżej opisowi mordu:
Ofiara właśnie brała spokojnie kąpiel, kiedy nagle odkrył, że tęczowa, gumowa kaczuszka łypie na nią złowrogo. Przerażona wyskoczyła z wanny i pognała do sypialni. Ale tam już na nią czekano. Żelkowa Mafia- czterech najgroźniejszych przestępców w całym Midgardzie, Śródziemiu i Ziemiomorzu. Ofiara próbowała zrobić taktyczny odwrót, kiedy poczuła, że coś zaciska się na jej szyi. Mordu dokonano poprzez uduszenie kablem od odkurzacza.
Zauważacie coś? Pomijając błędy językowe i interpunkcyjne (odrzucamy Sylath'a? 8)) jest w nim coś więcej. Tak, zamierzam właśnie zrobić coś, co zawsze uważałem za jeden z największych błędów jakie można popełnić w FM. Zamierzam przeanalizować opis mordu! Tak, to straszne, wiem. Zawsze powtarzam, że nie powinno się tego robić, bo opisy mordu są pisane przez Mafię, więc w zdecydowanej większości przypadków wszystko co tam znajdziemy to tylko tropy prowadzące donikąd. Cóż, a jednak to robię. Dlaczego? A no dlatego, że uświadomiłem sobie, że na Tawernie jeszcze nie panuje zbyt wysoki poziom rozgrywek w FM (bez urazy dla naprawdę dobrych graczy, ofc ^^). Oczywiście są tu perełki, ale trzeba jeszcze poczekać z kilka/kilkanaście Edycji, żeby wykiełkowały ;) Anyway, przechodząc do rzeczy. Cały myk polega na tym, że liczę na to, że w Mafii znajdują się dosyć słabi, niedzielni gracze (sorry za grę słów, Niedziel 8)) i popełnili dosyć duży błąd w opisie mordu. Opis pewnie pisała dosyć dobra osoba, jednak uważam, że jest to jedyna dosyć dobra osoba w tym gronie. Któż to jest? Nie wiadomo. Obstawiam, że ktoś ze średnio dobrych graczy, który (uwaga!) siedzi dosyć mocno w Tawernianym community. Osoba, która wiedziała jak zwalić winę, wykorzystując użyte aluzje. Do tej osoby przejdziemy za chwilę.
Zacznijmy od tego, na kogo Mafia chciała zwalić winę w tym mordzie.
Nie wiem z kim, ale gumowa kaczuszka z kimś mi się kojarzy. Jeśli ktoś odkryje z kim, to niech o tym w topic'u napisze (EDIT: Tak jak Fast wspomniał, "Gumowa Kaczka" jest zwrotem z Nim powiązanym; kolejny powód, by wierzyć, że jest niewinny). Kolejna osoba do uniewinnienia 8) "Żelkowa Mafia" nawiązuje natomiast do wypowiedzi Fasta:
Cytuj
09.08.2013
[Dzisiaj o 23:52:15] Fast: Jestem napaloną piętnastolatką i uwielbiam żelki ^^
(...)w całym Midgardzie, Śródziemiu i Ziemiomorzu.
Powyższa wypowiedź nawiązuje z kolei do Disco, który, użył tego słowa w swojej ostatniej wypowiedzi. Zobaczcie na Jego ostatni post (jest w koszu- topic z historyjkami).
"Mordu dokonano poprzez uduszenie kablem od odkurzacza."
To z kolei wskazuje na Hadriana:
Cytuj
02.01.2013:
[Dzisiaj o 23:05:21] Hadrian: Lubię odkurzacze.
Mamy co najmniej 3 osoby. Moim zdaniem Mafia popełniła błąd i po prostu chciała zwalić na Nich winę. A nawet jeśli nie, to użycie tych wyrażeń, tak czy siak, wskazuje na Ich prawdopodobną niewinność. Analiza mordu jest zawsze piekielnie ryzykowna, ale, tak jak mówię, wszystko wskazuje na to, że Mafia po prostu popełniła spory błąd. Cóż z tym zrobimy (a raczej Wy powinniście zrobić 8))? Osobiście wyrzuciłbym z listy podejrzanych na najbliższe 5 linczy następujące osoby:
- Sylath ("poprawność" językowa opisu mordu, jeśli On go pisał (zgadzałoby się z tezą jednego niezłego gracza po stronie Mafii)/ewidentne użycie ironii w topic'u, wskazując kilka osób dla żartu/pokazania, że jakiekolwiek podejrzenia przy I linczu nie mają sensu (zbytnio by się wystawił, będąc w Mafii)),
- Hadrian (opis mordu),
- Fast (opis mordu, mord mojej osoby),
- Sonic (dobry gracz, mord mojej osoby),
- Disconnected (opis mordu),
- Hells (bardzo dobry gracz, mord mojej osoby).

Dlaczego na 5 linczy? Otóż, ta cała konkluzja może być o przysłowiową dupę rozbić i Mafia mnie wyrolowała, więc nie możemy jej wierzyć do końca. Natomiast początkowe lincze są, w większym bądź mniejszym stopniu, losowe. A moim zdaniem, lepiej losu pomóc aniżeli strzelać 8)
Kogo jeszcze bym odrzucił na dzisiejszy lincz (być może również jutrzejszy i kolejny):
- osoby o zerowej lub praktycznie zerowej aktywności (mogą odpaść za karniaki, strata linczu; nie liczę osób, które przebywają na Forum).
Te osoby (póki co), to na razie:
- "Kochanki",
- FM,
- Fairytail,
- Ikee.

Kto pozostał?
- Cahan,
- Nikt,
- Thunder510,
- Hadras,
- Nnoitra,
- Sojlex,
- Andre94nt,
- Loczek,
- MiSi.
Szczerze, nie zdziwiłbym się gdyby wśród tych 9 osób znajdowało się 4 mafiozów. Jednak to byłoby zbyt duże szczęście :)
Na dziś proponuję wybrać jedną z tych 9 osób, która w/g Was najbardziej cichaczuje, mimo częstego przebywania na Forum/zachowuje się nienaturalnie (np. na SB/w topic'u).
Gdybym miał wybierać wybrałbym kogoś z tej dwójki: Thunder510/Hadras.
Zatem jeśli nic ciekawego nie wyniknie, radzę przez najbliższe lincze uderzać w tamtych ludzi.

Jednak powróćmy do opisu linczu. Kto z tej 9-ki mógłby wpaść na pomysł zwalenia winy na co najmniej 3 graczy jednocześnie będąc aktywnym użytkownikiem Forum? Moim zdaniem najbardziej realnymi propozycjami są: Cahan/Loczek/Nikt/MiSi. W tej kolejności. Oczywiście wszystko pod warunkiem, że moja teoria jest prawdziwa. Jeśli jest, miasto zyskuje ogromną przewagę nad Mafią; jeśli nie jest- cóż... nie gram w kolejnych 3 Edycjach 8) Ale myślę, że warto zaryzykować.
Oczywiście nie namawiam Was do zlinczowania w I linczu Cahan czy Loczka, bo to by nie miało najmniejszego sensu. Radzę Wam uderzyć na kogoś z pozostałej 5-ki (moim zdaniem Thunder510/Hadras) i potem kontynuować zabijanie reszty, dopóty, dopóki nie wpadniecie na jakiś porządny trop. Jeśli to się nie stanie, radzę uderzyć w kogoś z tej czwórki: Cahan/Loczek/Nikt/MiSi (w tej kolejności). Jeśli również ten lincz okaże się błędny, to prawdopodobnie moja cała teoria legła w gruzach i Mafiozów należy szukać gdzie indziej. Na SB pisałem o szansach 50:50, ale obecnie obstawiam 80:20 na cześć tej teorii. Jeśli ta teoria jest prawdziwa, Mafia zapewne zechce wszystko obrócić w niwecz; cóż, mam nadzieję, że Im się nie uda 8) Jednak takie zagranie jeszcze bardziej utwierdziłoby mnie w przekonaniu, że jest ona prawidłowa. Doszukujcie się również zmorzonej aktywności graczy nieaktywnych. Pozostaje mi życzyć Wam powodzenia w dalszej grze. A, byłbym zapomniał, Mafia od teraz bd pilnować się z mordami, więc radziłbym zupełnie nie zwracać uwagi na kolejne opisy mordów. Niezależnie, czy bd one wyglądały podobnie jak ten, czy zupełnie inaczej. Po prostu nie zawracajcie sobie nimi głowy. Jeśli Mafia popełniła błąd, na pewno nie zrobi tego ponownie.

Uff, długi ten Testament jak na I mord. Chyba pobiłem rekord, heh 8) Jeśli ktoś dotrwał do końca, gratulacje :)

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej zabawy w wybijaniu Mafiozów ^_^

Rev


« Ostatnia zmiana: 19 Sierpnia 2013, 17:27:45 wysłane przez Revold » IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 19 Sierpnia 2013, 17:13:01 »
REVU!!! Gumowa kaczuszka to ja, bo w mojej edycji był morderca, który otrzymał gumową kaczuszkę i pierwszy post pod postem z gumową kaczuszką to był kill :D


IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 19 Sierpnia 2013, 17:50:03 »
Przepraszam, ale wracałem z weekendowych wakacji i nie miałem dostępu do internetu (na wi-fi pisałem na phonie).

Otóż wg. mnie wydaje mi się, że Revold odpadł od bardziej doświadczonych graczy, którzy poczuli odcisk ręki Revolda, tj. jego doświadczenia itd. Sądzę jednak, że co najwyżej 2 osoby doświadczone są w mafii, albo jedna która została OC. Troszkę testament Revolda mi pomógł w logicznym myśleniu.

Fast pisał, że Hadriana typuje na mafiozę. Skreśliłbym ten fakt od razu, bo:
Mam nadzieję, że nie doprowadzi to do żadnych nieporozumień,ani napięć, wyłączając oczywiście z tej klauzuli Hadriana, który ma pierwszeństwo na wojny ze mną. Jeżeli chcesz podjąć się kłótni ze mną, pamiętaj, że szacunek wymaga, by wpierw skonsultować się z Hadrianem.
Z drugiej strony odrzuciłbym też Fasta, bo on nie byłby taki głupi aby zagłosować na siebie, jak napisał w poście przede mną. Podobnie jak inni też odrzuciłbym Hellsa, ale nie jestem do tego w 100% przekonany.

Pierwszy kill, nie jest zaskoczeniem i dowodów dużych nie daje oraz nie pokazuje, kto zostanie zlinczowany jako drugi. Do tego czasu niestety trzeba być cierpliwym.

Mój głos nie jest do końca zdecydowany, ale Hellsa wypowiedź mnie zaskoczyła i była wg mojej opinii zbyt streszczona. Mogę się jednak mylić. Sonica nie znam, opinii dzisiejszej również nie wyraził, niewątpię, że może być w gangu, ale jestem początkujący, więc nie umiem myśleć tak doskonale jak doświadczeni gracze w FM. Podobnie Forumowa mafia, Disconnected i Fairytail oraz "Kochanki". Stoję pod ścianą, a na swoją decyzję mam niewiele czasu. Ze wzgląd na to chyba pójdzie na Sonica, jak opisał Revold, że bardzo z nim rywalizuje.


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 19 Sierpnia 2013, 18:07:08 »


Po pierwsze primo:
Wyglądam na 16 z powodzeniem!

Po drugie primo:
Tak, żelki są super!

Po trzecie primo:
Jak wytłumaczysz się w takim razie z archiwalnego zdjęcia z materiałów policyjnych, ha?!

Otóż mylisz się, przeprowadziłem internetową ankietę wśród osób widujących cię gdy przechadzasz się po parku, chociażby te panie cię widziały i w głosowaniu podały, że wyglądasz maksymalnie na 15, a bez makijażu myślały, że jeszcze w przedszkolu cie trzymają:



Materiały są oczywiście spreparowane bardzo starannie. Widać, że pracowała przy tym w pocie czoła grupa zapalonych 12 latek posługujących się najnowocześniejszymi technikami propagandowymi, demagogicznymi i populistycznymi takimi jak program Paint, stworzony przez tajne służby wywiadowcze u.s.a. binlanden company sp. z.o.o

A żelki są tutaj kluczowym dowodem w sprawie, wszyscy wiedzą, że jesz te żelki bez opamiętania a w gazecie wczorajszej było, że na miejscu zdarzenia znaleziono kilogram żelków. Sąsiadka Revolda także zauważyła zniknięcie żelek ze swojego domu. Biedaczka nadal ich szuka i zapomina, że je ukradziono. Pewno po stracie sąsiada bardzo to przeżyła.




« Ostatnia zmiana: 19 Sierpnia 2013, 18:13:37 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Forumowa Mafia

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 19 Sierpnia 2013, 18:11:11 »
Ciekawy testament Revold musze przyznac. Poki co nie wiem co o tym wszystkim sadzic. Dopoki nie wyrobie sobie wlasnego zdania na ten temat zaglosuje tak jak prosiles. Albo Thunder510 albo Hadras.


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 29    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry