Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Która część Heroesów jest the best?
2 - 6 (2%)
3 - 72 (24.2%)
4 - 18 (6%)
5 - 126 (42.3%)
6 - 30 (10.1%)
nie wiem - 5 (1.7%)
wszystkie są super - 40 (13.4%)
1 - 1 (0.3%)
Głosów w sumie: 334

Strony: 1 ... 22 23 24 [25] 26    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Która część Heroesów jest najlepsza? (Czytany 131458 razy)
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #360 : 09 Grudnia 2011, 15:38:17 »
Jak dla mnie Heroes IV jest najlepszy pod każdym względem oprócz rozbudowy miast i jednostek ( chociaż jeśli nadal było by ich siedem poziomów ale był ten wybór to nawet mi ulepszenia nie potrzebne).
Ostatnią (2) wadą było to że można było zabić heroesa jednak sama możliwość aktywnego brania udziału w bitwie heroesa była bardzo fajna, dzięki niej bohaterowie mocy nie schodzili już na drugi plan a czasem byli lepsi od tych magii.


IP: Zapisane
Nebirios7

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zwycięstwo albo Śmierć

Zobacz profil
« Odpowiedz #361 : 29 Marca 2012, 21:33:39 »
Według mnie, najlepsza jest część V. Świetna grafika, muzyka itd. W Kuźni i podstawce jest kilka błędów, ale DH to nadrabiają. Szkoda tylko, że w Kuźni i DH jest tak mało kampanii.


IP: Zapisane
wogyfikacja

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 13


Milusiński

Zobacz profil
« Odpowiedz #362 : 30 Marca 2012, 11:35:31 »
Zdecydowanie piąteczka. Szóstka mogła by być gdyby nie miała tak mało ras i miała inną oprawę dzwiękową. Ze starszych części na pewno dwójka. :P


IP: Zapisane
Porzucasz mi patyka?
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #363 : 05 Maja 2012, 13:05:03 »
Według mnie V część jest najlepsza-bardzo dobra muzyka, świetna grafika i ciekawa fabuła. V jest takim połączeniem najlepszych rzeczy z III i IV i dlatego tak bardzo mi się podoba. W VI nie grałem, dlatego nie wiem jaka jest.


IP: Zapisane
kostuch

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 69

Zobacz profil
« Odpowiedz #364 : 16 Lipca 2012, 17:35:57 »
Grałem w III,IV,V

W IV grałem kilkanaście minut. Jakoś mnie nie pociągnęła. Może kiedyś sobie w nią zagram.

Jeśli chodzi o V to grałem , nawet dłużej niż chwilkę. Ale na razie nie mam ochoty w nią grać. Nie kręci mnie aż tak bardzo jak III.

III ma wszystko co najlepsze jak dla mnie. Miła grafika. Pójdzie na każdym kompie ja mam laptopa z Windows 7 i też działa. Klimat i muzyka też bardzo mi pasują. Jest to jak na razie moja ulubiona gra ;)


IP: Zapisane
Haldarn

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #365 : 16 Lipca 2012, 21:52:34 »
Cóż ogólnie ciężko jest jednoznacznie powiedziec która częśc jest najlepsza, każda ma swoje mocne i słabe strony i ocena tego jest raczej subiektywna, uzależniona od własnych upodobań. Moimi ulubionymi były III i V, w VI jeszcze nie miałem okazji pograc, ale zapowiada się świetnie. III miała swój niepowtarzalny, jedyny klimat, z kolei V wprowadziła coś nowego i ogólnie mam do niej sentyment, nie tylko ze względu na samą grę. Uważam że gdyby połączyc właśnie III, V i system tworzenia dynastii z VI wyszłaby z tego gra wszechczasów, w którą mógłbym grac i grac i grac...


IP: Zapisane
pablosek116

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #366 : 16 Lipca 2012, 22:30:52 »
Grałem we wszystkie części i uważam, że najlepsza jest 2 i 5, ewentualnie 3 (ale tylko ze względu na urozmaicenie). II miała dla mnie swoisty klimat i prostotę do której uwielbiam wracać, a V jest wyjątkowo wciągająca :-)


IP: Zapisane
rafcioruda1998

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #367 : 17 Lipca 2012, 16:07:21 »
Najlepszymi częściami z Heroes są 3 i 5 część po równo obie części mają taki klimat że jak się zacznie grać to da rade odejść od kompa dopiero jak się wygra[rundę lub kampanię]. 6 część jest dlatego trochę gorsza bo jej efekty są bardzo złe w poruwnaniu ze 3i5.


IP: Zapisane
Gargoin

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6


"When all is said, and all is done.."

Zobacz profil
« Odpowiedz #368 : 18 Lipca 2012, 14:13:00 »
II to była też niezła gierka. Ciekawie się grało.
III to oczywiście klasyka i moja ulubiona część, choć po tak wielu latach grania trochę się już dla mnie znudziła.. znaczy się, samemu granie w kampanię czy zwykłe gry jest nudna, ale gdy ostatnio znów wróciłem do gry z kuzynami - aż się łezka w oku kręci :)
IV to według mnie właśnie porażka.. nie lubię po prostu.
Za to V to taki "powrót do III". Mimo wielu oczywiście różnic, bardzo podoba mi się gra w piątkę.
A VI.. grałem chwilę, podoba mi się grafika i ogólnie ciekawy klimat, choć parę rzeczy mi się nie spodobało.


IP: Zapisane
MiSi

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Serwus!

Zobacz profil
« Odpowiedz #369 : 15 Listopada 2012, 20:26:34 »
Moje ulubione części to II i IV.
II za "tamtejsze" innowacje, baaardzo grywalne zamki, wszystkie. Oczywiście takie jak np. rycerz są słabe na mapy najmniejsze, aczkolwiek na małych mogą pokazać na co ich stać. Bardzo urzekła mne tamtejsza grafika.
IV za tą inność, najlepsze kampanie w całym uniwersum. Wymaga więcej myślenia. Odpowiednio rozwinięty bohater + szczypta sprytu potrafią dać niewyobrażalne efekty.
Obie te części prezentowały chyba najwyższe poziomy pod względem oprawy dźwiękowej.
A co do tego, na którą część oddam głos... to sam nie wiem. Raczej na dwójeczką, gdyż po prostu byłą wspaniałą grą, przed którą warto było spędzić "chwilę" czasu.
Pierwszą część znam, aczkolwiek ominęła mnie. Może to z tego powodu, że jestem młodszy Od "Jedynki";] A gra teraz to nie to samo, co popykiwanie w II oraz
Trójkę, która również była bardzo dobrą, a właściwie bardzo bardzo dobrą częścią. Fenomen tej gry doszedł do uszu każdego szanującego się gracza, każdego... O niej raczej do powiedzenia za dużo nie mam, gdyż wystarczająco dużo przeczytaliście o nich na pozostałych 24 stronach tego tematu.
5 i 6 są jak najbardziej grywalne, muzyka miła dla uszu, ale to hmm... to już jakoś nie to samo :P
EDIT:
Oddaję głos na dwójkę głównie z sentymentu. Gdyby nei owy sentyment to głos poleciałby na Czwórkę :D


« Ostatnia zmiana: 15 Listopada 2012, 20:31:04 wysłane przez Siilencer » IP: Zapisane
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #370 : 15 Listopada 2012, 21:03:57 »
A dla mnie tam wszystkie są super   ;D i tak właśnie zaznaczyłem.
Jedynkę cenię za jej oryginalność, prostotę i nieskomplikowanie;
Dwójkę za poszerzony bestiariusz;
Trójkę za granie godzinami z kuzynem w multiplayera,
Czwórkę za fabułę i nowości jakie wniosła do serii (karawany),
a Piąteczkę również za fabułę, przerywniki filmowe, efekciarstwo i cukierkowatość (ach te Nimfy  :P ) .
Szóstki nie posiadam, grałem mało ale w szóstce cenię dbałość o wygląd jednostki; ach te Kiriny, najładniejsze dla mnie gadowate w herosach  ;)



IP: Zapisane
tomus88888888

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #371 : 15 Listopada 2012, 21:10:01 »
Wybrałem zdecydowanie 'trójkę', bo to jedyna część, w którą tak naprawdę grałem (No grałem też w piątkę, ale to było ok. 5 minut, po czym się wkurwiłem >:( zirytowałem :niepewny:

Ogółem, to od zawsze lubiłem Bastion i Szare Elfy i to te najmilej wspominam jeśli chodzi o popularną serię 'hirosów' :niepewny:


PS. To mój pierwszy post do licznika na tawernie, cieszycie się?  ;>
PS2. I tak wiem, że nie :niepewny:


IP: Zapisane
'Sprawiedliwym jest to, że silni mnożą się i rosną, a słabi giną. Inaczej świat stałby się domem inwalidów, co dopiero byłoby niesprawiedliwością'
S. Wokulski
'Pepe to najlepszy stoper we współczesnej piłce nożnej.'
Niedziel
Oto moja forumowa hejtlista:
Menelag (x2), jareQ, Luc, Nikt (x2), MOD_ELITE, Grownock

Opuścili:
Freezon

Mój blog:
Taktowlasniewyglada.blogspot.com
Nexus75

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #372 : 12 Marca 2013, 22:15:03 »
Naturalnie że trzecia-najbardziej przemyślana,bez błędów-dopracowana
i nie potrzebnie w póŹniejszych częściach modyfikowana
Gdzie są potwory z bagien,gdzie są starożytne behemoty-w 6cofneliśmy się kupe lat ale behemoty wygineły,drzewce,mnisi,minotaury mają powrócić  :-/ tylko po co
aj tam aj tam
pozdrawiam


IP: Zapisane
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #373 : 12 Marca 2013, 23:36:51 »
@Nexus75 bo to troche inne universum kolego, ponadto sa jakies pomysły nad behemotami, a drzewce minotaury, mnisi sa cały czas (nawet jak niema ich akurat w 6 nie znaczy ze nie istnieją - niema  zamku elfów a zamiast kapłanów kapłanki sa ;p ale kasta dalej istnieje i istniała czas cały.

Jaka cześć uważam za najlepszą ?  Czasami lubię się przekonywać do 2 (pierwsza z części w która grałem najwcześniej), ale najlepsza jest 3 kogo będziemy oszukiwać, 3 to była największa ekspansja Heroesa zda mi się. % powróciła do rozwiązań trójki w nowych możliwościach graficznych i universum, a w 6 ubi pokazuje bardziej swoje pomysły/wymysły ;p

Ogólnie tak czy siak sage Heroes oceniam bardzo pozytywnie ;P


IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
niedoceniony

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 107


Ja nie byc taki ork!

Zobacz profil
« Odpowiedz #374 : 05 Czerwca 2013, 15:03:31 »
Najlepsza jest częśc pierwsza, gdyż ma najpiękniejszą grafikę (wygląd jednostek jest wspaniały!), znakomity podkład muzyczny, tajemniczy klimat, ciekawe i zróżnicowane kampanie oraz misje. Mam sentyment do listów lorda Ironfista z instrukcji do gry.


IP: Zapisane
http://teslicus.blog.pl/

ZAPRASZAM NA BLOGA O FILMACH!!!
Strony: 1 ... 22 23 24 [25] 26    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 25 zapytaniami.
                              Do góry