Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 24 25 26 [27] 28    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM5 Chaos Theory (Czytany 176973 razy)
Diego444
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #390 : 10 Kwietnia 2016, 09:31:58 »
A będzie w Legionie lub jakiejś innej frakcji jednostka wzorowana na Ponurym Jeźdźcu z H7, bo wygląda naprawde fajnie i myśle, że po kilku zmianiach kosmetycznych wpasowałby sie tam.


IP: Zapisane
Vusapion

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 36


Zobacz profil
« Odpowiedz #391 : 27 Maja 2016, 17:22:01 »
@Diego444

Z tego co sobie przypominam, to Khorne powiedział, że coś na wzór Ponurego Jeźdźca będzie jednostką 8 poziomu. Ale było to dość dawno, więc plany mogły ulec zmianie.

Bardzo fajnie, że Asderuki projektuje jedno z miast, ma ogromny talent i z pewnością mod tylko na tym zyska.

Mam pytanie, dosyć dalekosiężne, bo na razie jeszcze do pierwszej wersji moda daleko, jednak chciałbym wiedzieć, czy możliwe będzie usunięcie jednego miasta i zastąpienie go oryginalnym, pozostawiając pozostałe 7 nowych. Chodzi mi tutaj o Forge, osobiście nie przepadam za science-fiction i tym bardziej nie chciałbym mieszać go z fantasy.
Wiem, że może być z tym problem, bo pewnie będzie kampania powiązana jakoś z każdym miastem, ale taka opcja byłaby dość przydatna.

Czekam z niecierpliwością na to by zobaczyć cały skład Imperium (włącznie z alternatywą królewskiego gryfa oraz ukończoną jednostką 8 poziomu i fajnie byłoby zobaczyć jak wygląda bohater tego miasta).

Na koniec żeby dodać otuchy to powiem, że na tego moda czeka o wiele więcej osób niż się może wydawać.




IP: Zapisane
Nekross

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 94


"Strange and ironic that it'll end the same way"

Zobacz profil
« Odpowiedz #392 : 28 Maja 2016, 19:15:03 »
@Vusapion

Odnośnie Forge - zapraszam tutaj:
http://www.megapocalypse.npx.pl/readarticle.php?article_id=82


IP: Zapisane
Ursus2014

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 48


"Carpe Diem".

Zobacz profil
« Odpowiedz #393 : 02 Sierpnia 2016, 16:31:11 »
Kiedy premiera moda? Bo jak patrzyłem na Mod DB to wygląda na bardzo zaawansowane prace.


IP: Zapisane
Nekross

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 94


"Strange and ironic that it'll end the same way"

Zobacz profil
« Odpowiedz #394 : 04 Sierpnia 2016, 12:04:45 »
Khorne już to mówił wiele razy - nie wiadomo. Na razie to trzeba czekać na wiadomości od niego. Owszem, prace może i są zaawansowane, ale i tak Megapocalypse Teamowi brakuje kilku osób, mianowicie:
- grafików 3D i modelerów, aby odciążyć Lorda Khorne w pracach przy jednostkach i bohaterach,
- i tu jest bardzo ważne - MAPPERÓW!; bez nich nie wykona żadnej mapy ani tym bardziej kampanii do modyfikacji,
- osoby od soundtracku i efektów dźwiękowych; teoretycznie tym się "zajmuje" nieobecny od dawna Menelag, który chyba nigdy nie stworzył nic dla tej modyfikacji, a obecnie te miejsce jest puste i nie wiadomo, czy w ogóle ktoś się tym zajmuje.


Także zleci być może z 2-3 kolejne lata, zanim modyfikacja ujrzy światło dzienne - w końcu pierwszy post i zarazem temat Khorne założył w roku (!) 2011.


IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #395 : 06 Sierpnia 2016, 22:44:42 »
Em, Nekross przepraszam cię ale nie jesteś oficjalną częścią zespołu więc przestań pisać rzeczy o których nie wiesz.

 Dziękuję.


IP: Zapisane
michalega123

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29

Zobacz profil
« Odpowiedz #396 : 05 Listopada 2016, 17:54:42 »
Czy data premiery alphy (o ile dobrze pamietam 16.12) nadal aktualna?



IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #397 : 05 Listopada 2016, 21:58:12 »
Od lipca nie mam kontaktu z Khornem. Nie wiem czy pracuje nad modem czy pochłonęło go życie i nie ma czasu.


IP: Zapisane
michalega123

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29

Zobacz profil
« Odpowiedz #398 : 22 Listopada 2016, 15:16:55 »
Czyli pół roku czekania i nic...  :(


IP: Zapisane
michalega123

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29

Zobacz profil
« Odpowiedz #399 : 18 Grudnia 2016, 15:33:58 »
czyli koniec projektu?


IP: Zapisane
Mcichosz16
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 77


Słuszny głos Tawerny

Zobacz profil
« Odpowiedz #400 : 19 Grudnia 2016, 16:48:42 »
Khorne nie ma od pół roku, ale to długość urlopu moddera. Pewnie wróci za miesiąc, pokaże dziesięć perfekcyjnych modeli i skarci tych którzy się niecierpliwią. Może poda nowy niewyobrażalny plan zmiany gameplayu i próbkę poprzedniej.


IP: Zapisane
Ursus2014

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 48


"Carpe Diem".

Zobacz profil
« Odpowiedz #401 : 28 Grudnia 2016, 12:51:05 »
Postępy nad modem można śledzić na http://www.moddb.com/mods/homm-5-chaos-theory


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #402 : 28 Kwietnia 2017, 23:56:57 »

Witam wszystkich.. dość dziwnie jest wrócić po tak długiej nieobecności, nie będę się rozpisywał i starał usprawiedliwić powiem tylko że sprawy osobiste zmusiły mnie do porzucenia moddingu na dłuższy czas.. chciałem was wszystkich przeprosić w tym miejscu za trzymanie w tak długiej niepewności.

Jak już zapewne część osób się domyśliła nie mam dziś zbyt dobrych wieści dla tych wszystkich, którzy czekali na modyfikację... niestety ale prace nad projektem zostają wstrzymane, dlaczego?.. otóż tworzenie wszystkiego od podstaw w prezentowanej na ostatnim filmiku jakości zajmuje ogromne ilości czasu, a przecież jednostki czy też bohaterowie to tylko część całości, dochodzą do tego jeszcze ekrany miast, oblężenia miasta, tworzenie map i skryptów... to wszystko to niestety obecnie zbyt wiele, nie mam już tyle czasu na modowanie co dawniej... żeby ukończyć projekt potrzebował bym co najmniej dwóch, trzech doświadczonych moderów... co niestety jest niewykonalne... ponieważ moderów brak. Mam nadzieję, że postaracie się mnie zrozumieć.. przepraszam jeszcze raz wszystkich oczekujący już od dawna na moda.. projekt zostaje oficjalnie z dniem dzisiejszym  zamknięty.

Chciałbym jeszcze podziękować w tym miejscu kilku osobom..

Przede wszystkim Kyoshiro i Asderuki na prawdę bardzo wam dziękuję za ogrom pracy jaki włożyliście w ten projekt, zawsze chętnie pomagaliście we wszystkim o co was poprosiłem, poświęcaliście na swoje prace mnóstwo czasu i dawaliście z siebie wszystko, to dzięki wam nie raz czy dwa mobilizowałem się do pracy nad modem,  jestem dumny z tego co zrobiliście dla tego projektu i bardzo wam dziękuje za całą współprace i pomoc.  :)
Menelag - dzięki za stworzenie kilku ciekawych utworów dla frakcji.. :)
Sylan - dzięki za pomoc w tworzeniu ekranów miast.. ;)
Wonderweiss - dzięki za poświęcenia czasu na zabawę ze screenami.. ;)
Revold - dzięki za poświęcony czas na doradzanie mi gdy stawiałem swoje pierwsze kroki w moddingu.. ;)
Psatkha - dzięki za pomoc przy nauce dodawania modeli do gry..
Nekross - dzięki za poświęcenie swojego czasu temu projektowi, być może nigdy Ci tego nie powiedziałem, być może czasem byłeś irytujący.. :P ale dałeś sporo ciekawych pomysłów tej modyfikacji. Dzięki za ciągłe zainteresowanie nią. :)

..przepraszam jeśli kogoś jeszcze nie wymieniłem.

Dziękuje wszystkim, którzy wspierali projekt i trzymali za niego kciuki.. to była przyjemność móc dać coś od siebie i stworzyć to dla was.

A oto wersja demo moda.. jest to ułamek tego czym miał stać się ten mod.. miasto Imperium i część Legionu..






IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #403 : 30 Kwietnia 2017, 11:57:20 »
Cieszę się, że choć trochę mogłam pomóc w tym projekcie. Szkoda, że więcej się nie udało, ale mogę zrozumieć powody.

Dzięki, że wydałeś chociaż tyle :)


IP: Zapisane
kolt_av

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #404 : 04 Maja 2017, 11:13:46 »
Dzień dobry, Lord Khorne.
Można osobno rozplanowany gotowe jednostki Chaos frakcji i frakcji neutralne?
Do dalszych prac nad modyfikacją.



IP: Zapisane
Strony: 1 ... 24 25 26 [27] 28    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry