Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Która część Heroesów jest the best?
2 - 6 (2%)
3 - 72 (24.2%)
4 - 18 (6%)
5 - 126 (42.3%)
6 - 30 (10.1%)
nie wiem - 5 (1.7%)
wszystkie są super - 40 (13.4%)
1 - 1 (0.3%)
Głosów w sumie: 334

Strony: [1] 2 3 4 ... 26    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Która część Heroesów jest najlepsza? (Czytany 132095 razy)
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« : 16 Października 2005, 13:38:28 »
Chce żeby każdy powiedział która część Hirołsów jest najlepsza i dlaczego /thumbup/ .
Mi osobiście najbardziej podoba się Heroes III z dodatkiem Armagedon's Blade /thumbsup/ .
Heroes IV to(według mnie, oczywiście) Kaszana /thumbdown/ , ale to od was zależy które Heroesy wygrają. /sly/


Przeniosłem temat - Martin


« Ostatnia zmiana: 23 Listopada 2006, 00:00:13 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 16 Października 2005, 14:59:02 »
Myśle że kazdy ma swoją ulubioną część i dyskusja na ten temat, często ostra, toczyła sie już na tym forum. Mnie sie obecnie podoba najbardziej IV ze wzgledu na kilka aspektów, o których nie bedu juz mówił, bo mówiłem gdzie indziej. Dla mnie trójka to porażka, ale to jest moje zdanie. Testuje część V i powiem że może być najlepszą cześcią jesli poprawi sie w niej kilka(nascie) błedów i zmiejszy wymagania sprzetowe...

P. Nie ten pokój.... tu sie pisze na inne tematy.. <_<


« Ostatnia zmiana: 23 Listopada 2006, 00:00:51 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
enya

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 28 Października 2005, 21:38:52 »
Oczywiście, że czwóreczka  /thumbup/ najlepsza !!! a nich ktoś powie, że nie to udusze hihi :]


« Ostatnia zmiana: 26 Listopada 2006, 16:41:42 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane

Mówią, że kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na 2 części...
Jedna z nich trafia do kobiety, druga zaś do mężczyzny...
Natomiast całe życie polega na odnalezieniu drugiej połowy...
Połowy swojej własnej duszy. Połowy samego siebie!
aszen

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 14


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 01 Listopada 2005, 10:31:11 »
A JA myśle że 2 była naj (najwiecej czasu przy niej spędziłem) I co Enya mam czuć sie już duszony ??   :P


« Ostatnia zmiana: 26 Listopada 2006, 16:42:14 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Tomek

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 56

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 01 Listopada 2005, 16:00:31 »
/naughty/  jak ja juz wspomiałem to  3 i 4 były dla mie wysmienite ale do 3 mam sentyment :D bo to odniej zaczeła sie moja wendrówkie  po  :] świece Might and Magic :D


« Ostatnia zmiana: 26 Listopada 2006, 16:42:37 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Jest fajnie :)
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 257


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 03 Listopada 2005, 19:41:53 »
Jak dla mnie to IV i pewnie nie trudno się domyślić skoro stworzyłem stronę akurat o tej części :] chociaż bardzo jestem ciekaw tej jakże długo oczekiwanej przez wszystkich V - mniejmy nadzieję, że będzie jeszcze lepsza niż wszystkie poprzednie razem wzięte /thumbsup/


« Ostatnia zmiana: 26 Listopada 2006, 16:43:30 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
enya

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 03 Listopada 2005, 20:07:34 »
aszen Ty niewdzięczniku jeden niech ja Cię tylko dorwę w swoje ręczki  /boxing/


« Ostatnia zmiana: 26 Listopada 2006, 16:44:23 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane

Mówią, że kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na 2 części...
Jedna z nich trafia do kobiety, druga zaś do mężczyzny...
Natomiast całe życie polega na odnalezieniu drugiej połowy...
Połowy swojej własnej duszy. Połowy samego siebie!
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 03 Listopada 2005, 21:10:28 »
Cytuj
aszen Ty niewdzięczniku jeden niech ja Cię tylko dorwę w swoje ręczki
Enya on to specjalnie powiedział, zeby byc w twoich rączkach :)

Cytuj
chociaż bardzo jestem ciekaw tej jakże długo oczekiwanej przez wszystkich V - mniejmy nadzieję, że będzie jeszcze lepsza niż wszystkie poprzednie razem wzięte

Napisałem swoje wrazenia po grze w 5 i powiem szczerze jesli usuną wszelkie bugi to gra przebija wszystkie poprzednie za jednym zamachem ....


« Ostatnia zmiana: 26 Listopada 2006, 16:44:41 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
aszen

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 14


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 04 Listopada 2005, 12:43:18 »
Martin spaliłeś cały mój misterny plan  /angry/    /sly/   :P


« Ostatnia zmiana: 26 Listopada 2006, 16:45:18 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Marek Paśnikowski

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 04 Listopada 2005, 17:50:01 »
Ja też sądzę, że V będzie najlepsza. Specjalnie nie ruszam się tej gry do oficjalnej premiery, żeby się na stresować betkami ;)


IP: Zapisane
Lubie gadac!
Guffi

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 25 Listopada 2005, 20:40:41 »
hehe a ja właśnie ściągam grałem już w tą pierwsza bete i bardzo mi się spodobala a z tego co widze to ta nowa beta jest o niebo lepsza :)


IP: Zapisane
Heroes V - opłacało się czekać :)
Lisu

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 47

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 09 Grudnia 2005, 20:31:06 »
A więc popieram zdanie założyciela tematu i uważam że Heroes III RLZ ! Mi też podoba sie dodatek Armageddon's Blade. Chociaż w Shadow Of Death też pogrywam ;). W Heroes IV grałem i nie mogłem sie połapać. Zupełna zmiana rzeczy w stosunku do III. Inny interfejs itd. Jest ona raczej przeznaczona dla "Nowatorów" i tych którzy nie grali w "legendarne" części wśród której jest król wszystkich części Heroes III.

Heroes IV  /thumbdown/  Dołem

Trójka  /thumbup/  górą :D

I nie dam sie zastraszyć żadnym groźbom !

To mówiłem ja

Fanatyk Heroes III


« Ostatnia zmiana: 26 Listopada 2006, 16:45:54 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
<!--aimg--><!--Resize_Images_Hint_Text--><!--/aimg-->
enya

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 20 Grudnia 2005, 23:52:46 »
Cytuj
Heroes IV  /thumbdown/  Dołem
Lisu chcesz mi podpaść  /sly/


« Ostatnia zmiana: 26 Listopada 2006, 16:46:56 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane

Mówią, że kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na 2 części...
Jedna z nich trafia do kobiety, druga zaś do mężczyzny...
Natomiast całe życie polega na odnalezieniu drugiej połowy...
Połowy swojej własnej duszy. Połowy samego siebie!
Sprinter Might and Magic

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 10


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 24 Grudnia 2005, 19:30:22 »
Cytuj
Heroes IV  /thumbdown/  Dołem
 
V będzie żądziło,ale póki nie ma V żądzi IV,ale dla fanatyków staroci świata to może inne części,a jak tak to lol? /blink/


« Ostatnia zmiana: 26 Listopada 2006, 16:48:19 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Tomek

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 56

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 02 Stycznia 2006, 12:35:05 »
gosciu ma racje  ten lisu cały  ale przcesz 3 i 5 to na tej samej zassadze jest
tylko tyle ze nowi bochaterowie nowe zamki nowe potwory nowa lepsza grafika ale  cała gra i jej zasady sa te same i mi się to podoba ze omaszzz :D juz mam odłozone troche daninny na te cudną gerkie


« Ostatnia zmiana: 26 Listopada 2006, 16:48:05 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Jest fajnie :)
Strony: [1] 2 3 4 ... 26    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 24 zapytaniami.
                              Do góry