Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Problemy techniczne i wątkowe. (Czytany 18973 razy)
Neramir

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 315


forgotten old magic

Zobacz profil
« : 01 Listopada 2007, 17:32:42 »
Witam
Szukałem ale jeśli istnieje już taki temat<w co wątpie> to proszę o odsyłacz, a jeśli zaśmiecam forum to bardzo przepraszam i proszę o niezwłoczne zamknięcie tematu.

więc
Czy mógłby mi ktoś łaskawie streścic fabułę dodatku Kuźnia Przeznaczenia? Dodatku nie mam i niebęde miec z pewnych skomplikowanych powodów a kolejny dodatek już mam <TotE> i zabardzo niewiem co się w kampanii dzieje gdyż jest to kontynuacja HoF. Więc gdyby ktoś mógł to prośiłbym o streszczenie przebiegu wszystkich <chyba trzech> kampanii.

Z góry dziękuję :)


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 01 Listopada 2007, 18:38:59 »
no wiesz to dosyc długo zajmuje. najlepiej to poradnik przeczytaj to sie dowiesz/


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 01 Listopada 2007, 19:40:33 »
Niema problemu akcja jest kontynuacją fabuły z podstawki tylko zostaje wywołana wojna pomiedz Imperium Gryfów a Króestwem Krasnolódów Grimheim
Ostatnia kampania przenosia nas do Ygg-Chal i przyedstawia wojnę domową wywołaną przez Thralsai 8)


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 02 Listopada 2007, 07:32:22 »
Królowa Izabela (to Biara tyle że przeprana ) pali chłopów wioski wystawia fanatyczne jednostki i zabija rebeliantów.Więzi Godryka który potem umiera.
Kierujemy kilkoma bohaterami:

Freyda-córka Godryka i dowódca wojsk imperium
Duncan-przywódca księstwa jelenia
Wolfstan-jeden z krasnoludów, dowódca armii i jednego z klanów
Izabela-niemusze tłumaczyć (ta dobra)
Ylaya-znana i lubiana. wyznawca malssary
Raelag-niemusze tłumaczyc





« Ostatnia zmiana: 02 Listopada 2007, 12:10:43 wysłane przez Khaziu » IP: Zapisane
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 02 Listopada 2007, 11:00:38 »
Khaziu, chyba pomyliłeś Ylayę z Shadyą. Najłatwiej jest wejść na homm5.gram.pl, tam masz streszczenie fabuły. Ale nabiję sobie posta... Biara przebiera się za Izabelę i rządzi Imperium Gryfów. Jednak nie wszyscy chcą się podporządkować królowej, która ogłasza sie świętą i tworzy nowy, fanatyczny kościół. Freyda zostaje dowódcą armii Imperium i ma zająć się buntownikami. Nie podobają jej się idee i metody działania fanatyków Izabeli. Królowa, by zapewnić sobie posłuszeństwo Freydy więzi Godryka. Nasza bohaterka pokonuje buntowników, i wysyła ich przywódcę, Duncana do Talonguard na przesłuchanie. Niestety, zdołał on odesłać bratanka Nikolaja, księcia Andreja, którego krwi nie wiadomo do czego potrzebuje Biara, do krasnoludów. Freyda rusza do Tor Hrall prosić krasnoludy o ekstradycję Andreja. Niestety Laszlo, jeden z fanatyków Izabeli nie chce czekać i atakuje Tor Hrall. Miarka sie przebrała- Freyda ma dość i ucieka z terenów krasnoludów, chcąc walczyć z Izabelą. Tymczasem w podziemiach niejakiego Thralsaia, wodza klanu Blizny Duszy, pałającego żądzą zemsty na Raelagu przychodzi Shadya, proponując mu przymierze. W tym czasie Freyda uwalnia Duncana z więzienia, w ktorym czasowo jest przetrzymywany i rusza w podróż do Talonguard.
Atak Laszlo zapoczątkował wojnę między Imperium Gryfów a krasnoludami. Krew leje się, a Izabela/Biara rozmawia z królem krasnoludów, ostrzegając ich przed mrocznymi elfami i oferując zerwanie przymierza z Ygg-Chall w zamian za Andreja. Jednak Wulfstan z klanu Zimowej Wichury, któremu Duncan powierzył księcia nie chce go oddać, zostaje więc wyjęty spod prawa. Wulfstan spotyka się więc z Duncanem i postanawia odbić Horncrest i zabic Laszlo. Tymczasem Freyda dociera do Godryka, ale jest już za późno, a jej ojciec umiera. Do zrozpaczonej dziewczyny odzywa się Elrath, oferując jej dar. Krzyk Freydy dociera w magiczny sposób do Laszlo, zabijając go.
W Ygg-Chall do niejakiej Ylayi odzywa się Malassa, każąc jej wyszpiegować Thralsaia. Posłuszna elfka udaje się śledzić wodza Blizny Duszy, i odkrywa, że powrócił do starych praktyk- składania ofiar demonom. Niestety, Jamesem Bondem ona nie jest, więc zostaje odkryta. Ucieka, i informuje Malassę o tym, co podsłuchała. Ta każe jej odnaleźć Raelaga i przekonać Czarne Smoki, które opuściły Mroczne Elfy w ramach kary za zdradę Thralsaia do powrotu. Ylaya znadjuje portal do kryjówki Raelaga, i zastaje tam prócz niego jeszcze Izabelę. Raelag niechętnie zgadza się na pomoc. Ylaya rusza do Smoków, i przekonuje je do powrotu. Thralsai zostaje pokonany, i wszystko jest cacy. Następnie, Raelag otrzymuje wezwanie od Tieru. Każe Ylayi eskortować Izabelę do Horncrest, gdzie nasze piękne panny spotykają się z Duncanem, Wulfstanem i Freydą. Tamci pokonują wojska krasnoludów, Biara wycofuje swoje armie. Raelag dociera do Tieru, a ten kaze mu udać się na wschód, oczywiście nie tłumacząc po co. Jak to wszystko przeczytałeś, to gratuluję cierpliwości.


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 02 Listopada 2007, 12:11:00 »
aha tak dziękuję już zmieniam


IP: Zapisane
Neramir

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 315


forgotten old magic

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 03 Listopada 2007, 20:31:06 »
WOW Kluseczko niezłe przemówienie<przepisanie ;) > Bardzo ciekawie to ujęłaś i oczywiście przeczytałem całośc 8). Fajna ta kampania. Chciałbym miec ten dodatek... :/ ale za to mam juz najnowszy eng


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 04 Listopada 2007, 10:08:33 »
Neramir ona wzięła te streszczenie z gram.pl


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 04 Listopada 2007, 10:55:44 »
Kluseczko Tieru powiedział Raelagowi, żeby się zajął wolnymi miastami, czyli orkami.


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 04 Listopada 2007, 11:56:38 »
Wielkie dzięki. Nie widziałam ostatniego filmika, bo nie pokonałam Tolghara :'(


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 04 Listopada 2007, 12:05:58 »
ja niestety też nie. a ma go ktoś lub powie jak przejść tą misje.


do tematu. streszczenie może i to jest ale sam fakt że je tu dała i pomogła. to już coś ;]


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 04 Listopada 2007, 13:41:47 »
Początek jest łatwy trzeba iść do Horncrest z Ylayą oraz z Izabelą Gdy pokonacie obstawe Miasta trzeba zająć się ekonomiką miasta natomiast mroczną elfką pokonać odziały w garnizonie na północy oraz odwiedzić klucznika oraz obserwatorium
Wróć Ylayą na swój teren pozajmój pozostałymi bohaterami kopalnie wszystkie odziały przekarz Freydzie oraz karz iść Wulfstanowi Zdobyć 2 garnizon na północy Krótka cut-scenka idz na północny-zachód od miasta Tor Hrall i zdobąć wojskowy posterunek fortecy kupisz tam piorunów oraz kaplanów run w tym czasie zaatakuje cię armia demonów pokonasz ją z łatwością
Ja atakowałem Tolghara pomieszaną armią ludzi oraz krasnali pod przewodnictwem Wulfstana z Artefaktami moich bohaterów pokonałem go w 1 miesiącu w 3 tygodniu
Noi Git 8) 8) 8)


IP: Zapisane
Neramir

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 315


forgotten old magic

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 04 Listopada 2007, 13:50:40 »
Neramir ona wzięła te streszczenie z gram.pl

Oj spoko. Noto ogolnie dzięki za przesłanie tego streszczenia. Wiele mi to mowi 8)


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 04 Listopada 2007, 13:57:13 »
w tym czasie zaatakuje cię armia demonów pokonasz ją z łatwością


no a jaką armią mam go pokonać? zawsze mnie rozwala. wiesz 25 diabłów robi swoje ;]. a po pokonaniu krasnoluda już jest koniec?


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 04 Listopada 2007, 14:37:33 »
Tak wtedy jest koniec misji według mnie kluczem do zwycięstwa są runy.


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Strony: [1] 2 3    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry