Świat HoMM > Heroes II i I

Heroes II

(1/22) > >>

Alagar:
Zauważyłem że jakoś wiele osób wybowiada się na forach Heroes I i Heroes II :D .
Dlatego chciałbym rozwiąć trochę to forum (chociaż o jeden temat ^_^ ).
A więc pytam się was co polubiliście w tej grze i jakie były wasze odczucia na temat tejże gry???

p.s.-nie będę pisał co mnie się podobało, ponieważ strasznie dawno grałem w tą część i prawie nic nie pamiętam ale dobrze mnie się w nią grało  /thumbsup/

Pacior:
Dla mnie też była niezła podobało mi się w niej to że można było przekształcać jednostki. Jak już trójka mi się nudziła to zawsze wracałem do dwójki a pożniej z powrotem ale nie podobala mi sie w niej jedna rzecz otóż gdy odwiedziles namiot klucznika dostawałes haslo ktore pozniej musiales wpisac do odpowiedniego punktu granicznego. Mialem caly zeszyt czyms takim zapisanym to naprawde bylo denerwujace

Dyletant:
Wiecie może czy są jakieś pacze pod xp, bo z tego co czytałem to działa tylko w windows 95 i dosie.. Mało tego! Ściągnąłem sobie dwójeczkę Bear'em, a tam nie chce działać (chyba dlatego właśnie).

Pacior:
Jeżeli masz to spróbuj na Windowsie 98 ja grałem w dwójke włanie na 98 i chodzilo mi spokojnie

Dyletant:
Pytałem o patche i te sprawy, bo nie bardzo mi jest na rękę przeinstalowywanie windows'a. Muszę się zastanowić i skalkulować czy mnie się to opłaca   <_<

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona