Mody & modowanie > Heroes V - Moderskie Projekty

HoMM5 Chaos Theory

(1/82) > >>

Lord Khorne:
Chaos Theory - czyli modyfikacja do gry Heroes of Might & Magic 5 Dzikie Hordy, lecz nie jest to jakiś byle mały modzik wprowadzający istotę czy dwie.. mod ten ma że to tak ujmę globalne zapędy.. celem moda jest zamiana wszystkich ośmiu frakcji na nowe, albo i nawet stare.. bo znajdą się w nim też miasta z HoMM 3 jednak każde z nich zostanie nieco wzmocnione poprzez nowe potężne istoty. Wprowadzone zostanie też, (jeśli pozwolą na to realia techniczne moddingu) kilka nowych zaklęć i umiejętności, dla bohaterów jak i istot. Teoria Chaosu na pewno wprowadzi ze sobą bardzo potęzne jednostki - bossów z którymi przyjdzie nam się zmierzyć w czasie rozgrywki, powstanie też zupełnie nowa kampania. Odświeżeniu poddane zostanie menu główne jak i cały interfejs, może również ulec zmianie soundtrack, a na pewno jego część związana z frakcjami. Pytanie chyba najważniejsze czyli - PREMIERA moda - póki co pozostanie pytaniem retorycznym, gdyż nie mam pojęcia jak wiele czasu jeszcze zabiorą prace, lecz w dużym przybliżeniu i optymiźmie będzie to jesień 2012r.. ;)

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do obejrzenia Chaos Theory v0.05 Imperium

Zapraszam również na stronkę twórcy.. Megapocalypse - są tam info o modzie i nie tylko. ;)

Co sądzicie o tym projekcie? Warto go skończyć czy już po wyjściu H6 się nie opłaca?

Miker:
Co do ostatniego pytania. Jak najbardziej się opłaca gdyż tak jak WoG rozwija H3 tak i mody do H5 rozwijają tą grę mimo iż twórcy już nic z nią nie robią. Sam z siostrą czasem zagram w H5 i jeżeli powstałby mod nie przesadzony a zmieniający/poprawiając rozgrywkę na pewno bym go pobrał.
Co do samego moda. Widać, że wczesna faza i niewiele zostało zmienione.
Ogólnie jakoś mi rusałki nie pasują do tego miasta jak i z ulepszenia strzelców za dużo się różnią. Bardzo fajnie by było gdyby komuś udało się wprowadzić własny model jednostki do gry. Pewnie jest to możliwe ale bardzo trudne do wykonania.
Obie wersje ulepszenia anioła wyglądają nieźle choć ta niebieskawa dużo lepsza od pomarańczowej.
Co do jeźdźca to mieczyk jest za mały. Nie pasuje to do animacji.

masster11:
Co do pytania BARDZO SIĘ opłaca!!Czekam z niecierpliwością na ten modzik.Nowe jednostki Przystani wyglądają nieźle,lecz z tym wiąże się (moim zdaniem inny wygląd miasta   :P ).Zajerestruję się na waszą stronkę  ;D i będę śledził postępy.Bardzo popieram i życzę powodzenia !!  8)

Lord Khorne:
Miło mi widzieć tak pozytywny odzew, szczerze mówiąc nie sądziłem że ktoś jeszcze będzie się interesował H5.. chodź po kilku sesjach z h^ przyznam się że sam wolę zdecydowanie Herosów 5.. ;P
Zapraszam również wszystkich znających się na moddingu do zajrzenia na : http://www.megapocalypse.npx.pl/readarticle.php?article_id=83 <- bądź co bądź ale przydała by się mała pomoc.. ;)

DWito:
Zapraszam na Serce Ashan, stronę poświęconą modom do Heroes III i V. Ogłoś się tam.

Link

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona