Mody & modowanie > Heroes V - Moderskie Projekty

Księga Czarodzieja- MOD

(1/194) > >>

Menelag:
Wiem, że dużo z Was czeka na kolejny patch do Uzurpatora. Postaram się go zrobić jak najszybciej. Niestety, mnóstwo obowiązków i mało czasu bardzo mnie ograniczają.

Postanowiliśmy jednak z DWito ruszyć z kolejnym projektem, który wprowadzi wiele nowości do gry, nic nie usunie, ale będzie prawdziwym "cudeńkiem".

Księga Czarodzieja
 Czarodziej Mandigal przez wiele lat studiował Alchemię w Srebrnych Miastach. Uczyli go wybitni arcymagowie, między innymi Narxes i Razzak. Obserwując dosyć specyficzny tryb życia mieszkańców pustynnych krain zdecydował się opuścił Ligę.
 Wrócił do swoich rodzinnych terenów, do Wolnego Miasta Galard, gdzie znalazł sobie ucznia, Dainwina. Po pewnym czasie przestał się jednak spotykać z młodzieńcem i poświęcając się tajemniczym badaniom, które trwały kilka lat.
 Jest 971 Rok Siódmego Smoka. Świat ogarnęła wojna spowodowana Szóstym Zaćmieniem i najazdem demonów. Mandigal nawiedza swojego ucznia i oznajmia mu, że dzięki swoim długim badaniom odkrył nowe krainy i chce je pokazać. Nakazał, by Dainwin przybył do niego pierwszego dnia zimy, o wschodzie Słońca.
 Kiedy uczeń zawitał do domu mentora stwierdził, że ten gdzieś zniknął. Zobaczył tylko konającego rycerza Edwarda, który z ostatnim tchnieniem wypowiedział słowa: "Ratuj go! Księga ci pomoże!".
 Dainwin nie wiedział, kim był ten rycerz i co robił w domu Czarodzieja. Otworzył księgę i po przeanalizowaniu kilku stron stwierdził, że jest to biografia połączona z dziennikiem odkrywania nowych krain.
 Młody mag postanowił odnaleźć mistrza, nie zdając sobie sprawy, że zaczyna nowy, niezwykły etap swojego życia.

 Mod będzie opierać się na jednej, gigantycznej misji, która zajmie gracza na długie godziny. Dodatkowo, gracz będzie miał dostęp do Księgi Czarodzieja, w której zawarte będą informacje, niezbędne do przechodzenia gry. Duża ilość zagadek i tajemniczych zdarzeń nadadzą tej wybitnej strategii nowy obraz.
 Poniżej przedstawiam kilka zdjątek razem z cytatami z Księgi. Dodatkowo powiem również, że mod nic nie zabierze z gry, a doda dużo nowości, między innymi skomponowane i nagrane przeze mnie nowe utwory muzyczne :).

W miarę możliwości będziemy tworzyć ten projekt, by był gotowy na Lato 2012. Pozdrawiam :)

Belegor:
Projekt brzmi ciekawie. Jedna, dłuuga misja. Utworów trochę się obawiam, ale mam nadzieję, że będzie na podobnym poziomie co uzurpator I.

DWito:
To będzie potencjalnie-mało-problematyczne. Heh jak to brzmi...

Belegor:
A jakie jeszcze nowości pragniecie wprowadzić? Jeśli oczywiście możecie ujawnić.

GGay-cob:
mi sie bardzo podoba, tylko mam nadzieje ze bd to naprawde kilka godzin, a nie jak w mrocznym mesiaszu 1

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona