Mody & modowanie > Heroes V - Moderskie Projekty

Wojny o Sukcesję w Heroes 5

(1/48) > >>

Hayven:
Witam wszystkich Tawernowiczów! :)

Chciałbym ogłosić, że mam taki zamiar... w sumie to zamysł, żeby stworzyć modyfikację do Heroes 5, która przerobi tę grę na Heroes 2 w 3D. Małe prawdopodobieństwo, że dociągnę do końca (ach, ten słomiany zapał), ale jeśli modyfikacja spotka się z zainteresowaniem, to będę miał motywację, żeby ją ukończyć ;) Jeśli jednak zrobię tę modyfikację od początku do końca to, ostrzegam, zajmie to do 5 lat, jednak widząc niesłabnące zainteresowanie The Chaos Theory czy Księgą Czarodzieja, łudzę się, że i ja zasłużę na taki kredyt zaufania ;)

Aby nie być gołosłownym, prezentuję Wam pierwsze trzy modele, razem z teksturami (tekstury są, jak widzicie, co najmniej słabe; jeśli ktoś miałby ochotę mnie wesprzeć w tej kwestii, to proszę wysłać priva ;)):



Ponadto, prezentuję też niewielką próbkę mapy (jest to przykład, nie finalna wersja, bo pełna modyfikacja obejmie również obiekty na mapie przygody, miasta i bohaterów). Sto punktów dla tego, kto odgadnie, co to za mapka ;)



Pozdrawiam, proszę o głosy i przypominam, że nie obiecuję, że powstanie jakakolwiek grywalna wersja!

Ponadto zapraszam do komentowania zarówno na forum Tawerny, jak i na Heroes Community

PS. Nie, moja długotrwała nieobecność nie miała związku z modyfikacją ;)

Hunter:
W Heroes II nie grałem przyznaje się, natomiast dla mnie kazda modyfikacja, a zwłaszcza tego typu jest uciecha. Projekt godny uwagi, a osobiście bardzo się cieszę, za szczerze mówisz "niczego nie obiecuje" wtedy lepiej przyjąć ewentualna klapę całego projektu.

ps. Jeśli trzeba by kogoś do mapek to ja bardzo chętnie :)
ps2. Twierdza na pustyni ? :D

Japko:
Może byc ciekawe. :)

Hayven:
Cytat: The_Hunter>>>>ps2. Twierdza na pustyni ? :D <<<<
Tak, w Heroes 1 i 2 miasto Barbarzyńcy było miastem pustynnym, dlatego też ustawiłem jego odpowiednik w oryginalnym terytorium (bo najlepiej pasował).



Mała podpowiedź, ale co tam - w oryginale w tej misji można było wybrać, czy gra się Barbarzyńcą, Czarnoksiężnikiem czy Nekromantą.

Hunter:
Jezu racja o tym wiedziałem w sumie nie wiem czemu zatem moje zdziwienie, miałem zatwardzenie umysłowe...

A co do jednostek to są bardzo fajne, tekstury może nie najlepsze, ale jeśli chcesz stylizować na Heroes II to może nawet lepiej żeby miały mniej szczegółów byłoby to bardziej podobne do H2

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona