Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Macie ciekawe screeny? (Czytany 5149 razy)
Mati5001

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 100


Zobacz profil WWW
« : 12 Czerwca 2011, 15:14:51 »
Witam!

Jeśli macie jakieś ciekawe zdjęcią z kolekcji homm. Piszcie na mojego meila  [bednarek5001@gmail.com]. Obojętnie z którejś serii! Screeny które zostaną skopiowane z innych stron niezostaną umieszczone strony!
Dziękuje!!


IP: Zapisane
Mati5001

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 100


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 12 Czerwca 2011, 19:11:30 »
Jeżeli ktoś chce by jego screen został umieszczony na tawernie niech wyśle na mojego meila, pojawi się on na tawerna.biz


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 12 Czerwca 2011, 19:24:12 »
@Mati5001
A masz uprawnienia do wstawiania obrazków do galerii? Jak byłem redaktorem, to tylko członkowie redakcji, administratorzy i ewentualnie vip-y posiadali prawo umieszczania artykułów i zdjęć, które musiały i tak zostać zatwierdzone przez administratora.
Z tego, co widzę, Ty nie masz ani tytułu redaktora, ani vipa ani tym bardziej administratora. No, chyba, że jakoś się dogadałeś z adminami. :)


IP: Zapisane
Mati5001

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 100


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 12 Czerwca 2011, 19:28:18 »
Tak dostałem takie uprawnienienia


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 12 Czerwca 2011, 19:35:12 »
No, to jak już nawrzucasz sporo zdjęć, to może dostaniesz tytuł VIP-a :P
Jak coś fajnego znajdę, to Ci wyślę :P


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 12 Czerwca 2011, 19:38:38 »
No mój Boże!!! W końcu się ktoś zajmie opustoszałą galerią :D
Już wcześniej podałem linki z wszelkimi artam, itp. z herosów Jarqowi, ale no jak wiadomo JareQ ma tyle zajęć na głowie. Przejrzyj dokładnie całe wątki, tam jest od groma obrazków! Mam nadzieję, że pomogłem
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=22958&pagenumber=26              Ten do H5
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=26694        A Ten do H1-4


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Mati5001

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 100


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 12 Czerwca 2011, 20:26:22 »
bardzo dziękuje :O ile tego jest.... do czwartku powinienem się uporać xxd



IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 13 Czerwca 2011, 16:48:15 »
Mógłbym zeskanować specjalne wydanie magazynu "Komputer Świat Gry" poświęcone serii HoMM. Ten numer został wydany w 2006 roku i jestem pewien, że parę osób chętnie by sobie go przeczytało, ale wątpię, że udostępnienie tego będzie legalne.

Szkoda, bo w ten sposób można by było zrobić taką tawernową biblioteczkę e-booków.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 18 Sierpnia 2011, 20:18:08 »
Przepraszam za głupie pytanie, ale nie daje mi to spokoju..
Czy w końcu zostanie uzupełniona galeria- H3, H2, H1 i H4 grzeszy pustkami, a i w H5 mogło by dać się więcej. Mati5001 miał się tym chyba zając, materiał jest i to spory :/

A i w dodatku błagam o uzupełnieniu Muzyki na stronie o utwory z H6 i reszty z H5 (o ile się nie mylę to jedynie są z miast) ^_^


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 18 Sierpnia 2011, 23:05:21 »
Owszem. Uaktualnienie muzycznej skrzynki postulowałem już też wcześniej więc się przyłączę. A i z 5 mało muzyki jest...


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 19 Sierpnia 2011, 17:27:44 »
Może zaofftopuję, a Panowie może pomogą? Przecie materiały możecie wysłać komuś z Redakcji/Administracji i tylko później wystarczy ktoś wrzuci na serva. ;)


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 19 Sierpnia 2011, 17:55:05 »
Może zaofftopuję, a Panowie może pomogą? Przecie materiały możecie wysłać komuś z Redakcji/Administracji i tylko później wystarczy ktoś wrzuci na serva. ;)
Może i ja spamować będę, ale odpowiedzieć muszę. Ja chętnie pomagam, wszelkie zdjęcia wysyłałem (a dokładniej link na HC ten, który jest tu) Serafinkowi oraz Jarqowi. Za muzykę się nie brałem z szukaniem, ale mogę poszukać ;D


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 19 Sierpnia 2011, 21:08:27 »
A i dobrze. Szczerze mówiąc nie wiedziałem czy tak (i jak) można zrobić. Jak coś tylko poproszę o wysłanie privem maila któregoś z chętnych do udziału w tym aminów/modów/redaktorów. Wtedy prześlę pliki tąże drogą :)

Edit: Przy obecnym necie u babci szybko nie wyślę, ale po powrocie do warszawy najpóźniej wyślę.


« Ostatnia zmiana: 19 Sierpnia 2011, 21:17:39 wysłane przez sojlex » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry