Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 3 4 5 [6]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Kompendium Miast (Czytany 43849 razy)
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #75 : 28 Grudnia 2014, 18:42:04 »
Aha i szkoda że po wgraniu moda gra dostaje crasha DOSŁOWNIE co 5 sekund.
:o coo? jak to? Pierwszy raz słyszę o czymś takim u mnie nie było żadnego crasha.. na pewno instalujesz to na Dzikie Hordy z pathem 3.1? Może masz jeszcze jakieś inne mody? Co dokładnie pisze w tym błędzie co wywala?


IP: Zapisane
Hero Filippo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 21


Rakszaszamarasza Kaszatrija

Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : 29 Grudnia 2014, 16:14:13 »
Nic nie wywala tylko rozmazuje wszystkie tekstury w grze. Jest to spowodowane zbyt dużą ilością tekstur do wgrania. Wyczytałem, że można temu zapobiec zmieniając jakąś cyfrę w user_a2.cfg przez co tekstury są delikatnie rozmyte cały czas już od staru gry i crash nie może nastąpić no bo w sumie to już jest tylko nie tak zauważalny. ALE!!! Zmiana tej cyfry spowodowała, że wszystkie ikony budynków i większości jednostek z Sanktuarium wyświetlane są w rogu pola ikony, a pozostałe miejsce tego pola wypełniają bliżej niezidentyfikowane paski.

Ktoś wie jak przywrócić poprawne wyświetlanie ikon?

Dołączam screeny przedstawiające błędy:






IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #77 : 29 Grudnia 2014, 17:35:50 »
Ok.. wiem już raczej na sto procent czym jest to spowodowane, drobny błąd w skryptach.. da się naprawić.

A tak btw.. ja niczego nie zmieniałem.. i nie mam żadnego problemu z odpaleniem gry razem z tym modem. Wszystko działa bez problemów... nie wiem czemu u Ciebie są jakieś dziwne komplikacje. :/


IP: Zapisane
Hero Filippo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 21


Rakszaszamarasza Kaszatrija

Zobacz profil
« Odpowiedz #78 : 29 Grudnia 2014, 19:13:36 »
U mnie to było zawsze i z innymi modami :\

Aha i jedna uwaga :) Nie zmieniłeś wyglądu,  nazw i opisów budynków na mapie (np. w domku myśliwych rekrutuje się teraz kappy :D) i niektórych umiejętności (np. w opisie skoku u kappy nazywana jest ona demonem).


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #79 : 06 Stycznia 2015, 15:57:51 »
Specjalnie dla Sanktuarium zaopatrzyłem się w NFC. Zainstalowałem, zagrałem... no i mam trochę uwag.

Nie wypowiem się w kwestii balansu, wyglądu czy animacji, bo się na tym nie znam, poza tym wszystko wygląda co najmniej przyzwoicie, a jak są jakieś zgrzyty, to zrzucamy winę na silnik Silent Storma. ;>

Natomiast wypowiem się na temat pracy Nekrossa i Kyo, którzy odpowiadali za teksty. Szału nie ma (pewnie bym zrobił lepiej :P) i wyłapałem bez większego przykładania się kilka błędów. Może kiedyś przysiądę do tego i dam Wam pełną listę nieprawidłowości żebyście mogli wydać wersję ulepszoną, ale to nie na teraz. Opisy i tak są pewnie czytane przez skromne procenty osób użytkujących. Wytknę jednak dwa przekłamania:

1. W opisie statystyk stwora 2 tieru (duch wody?) stoi jak byk, że posiada ono długi zasięg, co mija się z faktycznymi możliwościami tej jednostki.
2. W opisie Boskiego Kirina jest wzmianka, że bez przerwy rzuca on czary, a w rzeczywistości żadna jego odmiana nie posiada zdolności rzucający czar.

Cheerio


IP: Zapisane
Nekross

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 94


"Strange and ironic that it'll end the same way"

Zobacz profil
« Odpowiedz #80 : 20 Stycznia 2015, 14:56:16 »
Niestety, wcześniej nie miałem do czynienia z Kompendium, także tworzyłem opisy na podstawie ich wyglądu oraz moich imaginacji odnośnie tych istot; za wszelakie "przekłamania" bardzo przepraszam :/


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #81 : 04 Grudnia 2015, 01:04:28 »
Uwaga, uwaga!
Szukam kogoś, kto by podjął się przetłumaczenia moda Sanktuarium na język angielski, chętni proszę o pisanie do mnie na pw.
Poszukiwania ciągle trwają, bardzo bym prosił kogoś w miarę ogarniającego eng o kontakt.


*Hellscream & Hero Filippo
Błedy zosną poprawione w przyszłym uaktualnieniu.




IP: Zapisane
Nekross

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 94


"Strange and ironic that it'll end the same way"

Zobacz profil
« Odpowiedz #82 : 24 Grudnia 2015, 08:54:40 »
Mogę się zgłosić, i tak aktualnie nie mam nic do roboty w tym modderskim świecie :P


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 [6]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.212 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry