Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
drugie ulepszenie jednostek (Czytany 5516 razy)
Bartoffel

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« : 10 Marca 2013, 16:24:53 »
Witam
Na wstępie oczywiście przepraszam moderatorów którzy nadzorują porządek na forum z tego powodu iż mam po prostu strasznie wolny net i tak jakby za mało czasu na skakanie po stronach  i szukania wątku odpowiedniego do mojego tematu... proszę mnie najwyżej przekierować na inny lub zignorować, czego bym w sumie nie chciał... ale ja nie o tym, dostałem od Was wiadomość o treści następującej:

Bartoffel, w imieniu całej redakcji pragniemy serdecznie podziękować za rejestracje w portalu Tawerna.biz.
W razie jakichkolwiek pytań nasi Użytkownicy, Redaktorzy oraz reszta ekipy z przyjemnością udzielą Ci pomocy - wystarczy zapytać na naszym Forum.

tak więc pytam:
Od samego początku wprowadzenia drugiego dodatku do heroesV, wraz z alternatywnym ulepszeniem jednostek, wywołało to we mnie pewną myśl, między innymi hmm.. uważam, że wprowadzenie tego jest bez sensu bo i tak się wybiera jedną jednostkę z pośród dwóch dostępnych... o wiele  lepszym rozwiązaniem byłoby drugie ulepszenie no i z racji, że twórcy udostępnili modyfikowanie gry, ja mam większość wolnych dni w tygodniu od nauki, dopuściłbym się zrobienia takich zmian, tylko, że nie modowałem jeszcze heroesa... nie mam pojęcia czy udostępnione narzędzia pozwalają na taki wyczyn. I dlatego na wstępie postanowiłem zapytać... może ktoś się orientuje w tym temacie:)


IP: Zapisane
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 10 Marca 2013, 18:35:36 »
Już jest podobny mod: http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=37741 :)


IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
Bartoffel

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 10 Marca 2013, 18:45:49 »
aha dzięki za info, już sprawdzam


Wiadomość doklejona: [time]10 Marzec 2013, 19:28:02[/time]
Hmm... no fakt jest mod... ale za każde ulepszenie jednostki trzeba zapłacić surowcami więc załóżmy, że chcemy ulepszyć 1000 chłopów:D jakoś nie uśmiecha mi się płacić za to 1000 drzewa:D
bardziej mi chodziło o kolejny etap budynków i tak dalej... chodzi mi żeby to się komponowało z całą grą, tak jak i pierwsze ulepszenie... no nic posiedzę w tym trochę:D a jak się uda to zrobię i czwarte ulepszenie:D

ele hmm:) kumple będą zdziwieni że mam silniejsze jednostki od nich:D:D


« Ostatnia zmiana: 10 Marca 2013, 19:28:59 wysłane przez Bartoffel » IP: Zapisane
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 10 Marca 2013, 20:14:03 »
Nie będą, bo żeby móc zagrać razem, trzeba mieć dokładnie te same modyfikacje (z paroma wyjątkami ;)) :D W przeciwnym razie będzie wyskakiwał błąd sumy kontrolnej ;D

Dodam jeszcze, że to, o czym Ty mówisz, wydaje mi się nie bardzo możliwe... choć kto wie?


IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 10 Marca 2013, 21:18:32 »
Dodam jeszcze, że to, o czym Ty mówisz, wydaje mi się nie bardzo możliwe... choć kto wie?

No też tak mi się to nie wydaje zbyt możliwe :D Kolega musiałby zacząć się bawić z plikiem .exe gry, no ale kto wie xDD


IP: Zapisane
Bartoffel

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 10 Marca 2013, 21:25:14 »
w razie jakichkolwiek rezultatów odezwę się...
hmm lipa trochę z tym modem ale po części tego się spodziewałem
no cóż dzięki za informacje:)


IP: Zapisane
Hero Filippo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 21


Rakszaszamarasza Kaszatrija

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 06 Lutego 2014, 15:25:24 »
Jest świetny mod pt. "Mod Alternatives Upgrades". Zdecydowanie polepsza statystyki alternatywnych ulepszeń i umożliwia niektórym nawet rzucanie czarów i strzelanie. Np. Mag Bitewny, który dotychczas miał (sorry) dupne czary może teraz rzucać Wzmocnioną Kulę Ognia, a Szamanka z Twierdzy może strzelać jak Sukkubus i rzucać czar Wzmocniony Łańcuch Błyskawic. Polecam moda bo jest ŚWIETNY!!! Jest tylko mały minus. Mod zmienia nazwy budowli, jednostek i czarów na angielskie, ale to nie problem, bo ja w 15 minut metodą "kopiuj, wklej" spolszczyłem moda kopiując z pliku text.pak do pliku moda pliki z nazwami. Mod wrzuć do folderu data. Tu masz linka:

https://mega.co.nz/#!zV0xTYSB!UD42DEFZIbW6NFzGwxvGxQGDjiNU1e8YpZQrvb0VBzg


IP: Zapisane
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 07 Lutego 2014, 19:50:41 »
... co więcej, nie da się ulepszać jednostek na alternatywy, a ponadto te "ulepszone" ulepszenia są o wiele droższe.

Poza tym, ten mod rozwala pojedynki ^^


IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
Bartoffel

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 10 Kwietnia 2016, 23:57:59 »
Ostatnio wróciłem znowu do Heroes V, czegoś tutaj szukałem i natknąłem się na ten temat (trochę się zdziwiłem gdy zobaczyłem autora tego tematu ale mniejsza...) .
Grzebałem, pisałem, pozmieniałem, kopiowałem, się naklikałem... ale nie mogłem dodać drugiego ulepszenia budynków w miastach:/ może coś mi umknęło, kiedyś do tego wrócę...
Aktualnie trzecie ulepszenie dodałem ale niestety poza miastami, mianowicie w forcie na wzgórzu:)
Na razie mam zmienioną przystań i zabieram się za resztę miast, jak kogoś to zainteresuje to udostępnię:D


IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 11 Kwietnia 2016, 16:08:30 »
O proszę. Brzmi ciekawie. Dawej screeny :p


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry