Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Problem(y) z edytorem (Czytany 9518 razy)
Fehu
Pożeracz Kamieni

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 489


To tylko sen. Nikt nam go nie odbierze...

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 08 Lipca 2009, 17:45:17 »
Lewek: ostatnio aktywny 14 maja 2009...

Następnym razem rusz mózgiem, outlander.


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 08 Lipca 2009, 19:59:47 »
Wiesz, właściwie to dwa miesiące to nie aż tak dawno :p
Długo robie mapki, więc mógłbym pomóc z problemami.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Fehu
Pożeracz Kamieni

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 489


To tylko sen. Nikt nam go nie odbierze...

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 08 Lipca 2009, 22:20:37 »
Oczywiście, bo po czterech dniach pobytu na forum chłop postanowi pojawić się po dwóch miesiącach. Rusz mózgiem...


IP: Zapisane
outlander

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 17


Mę.

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 09 Lipca 2009, 02:26:17 »
A ty rusz mozgiem i zastanow sie chwile.

Moze komus innemu sie przyda?

PS. jak ktos ma jeszcze jakies pytania dotyczace robienia map w h4 to walic do mnie
7511264


IP: Zapisane
Może i wy macie rację, ale my mamy kije baseballowe ;]
Ramirez

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 13


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 09 Lipca 2009, 10:23:39 »
Nie wyżywajcie się tak na outlanderze. To co napisał przydało się mi. Wydaje mi się, że więcej ludzi ma te sam problem robiąc kampanie.


IP: Zapisane
Draupnir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 160


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 21 Września 2011, 20:42:48 »
Wiem, że dawno tu nie pisano, ale chciałbym o coś spytać bez konieczności tworzenia nowego wątku.

Mam małe pytanie dotyczące zdarzeń. Czy jest możliwe wywołanie ich poprzez inne zdarzenia? Np. Po wyborze zabicia rycerza, w pewnym miejscu uaktywnia się zdarzenie umiejscowione, w wyniku którego atakują nas szukający zemsty ziomkowie naszej ofiary. Wiem, że można działać przez warunki posiadania umiejętności czy artefaktu, ale na dłuższą metę, bez sensu w kółko powtarzać taki motyw, szczególnie, gdy kampania jest rozbudowaną, przygodą w stylu RPG. Z góry dzięki i pozdrawiam.


@Edit- W zasadzie można użyć triku, z przegraną gracza, która aktywuje dane zadanie(czynność warunkowa).


« Ostatnia zmiana: 24 Września 2011, 20:40:21 wysłane przez Draupnir » IP: Zapisane
Nekross

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 94


"Strange and ironic that it'll end the same way"

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 30 Lipca 2014, 15:03:26 »
@Draupnir

Musisz wówczas tych 'ziomków' umieścić w zagrodzonym miejscu (nie mogą wyjść). I gdy zabijesz tego Rycerza, są wówczas dwie opcje:

1. Jeśli ten Rycerz miał przy sobie artefakt, to możesz go potem ustawić w Chatce misji jako przedmiot, który masz dostarczyć. Wówczas w dziale "Skrypt ukończenia" bierzesz opcję "Usuń obiekt przyrody" i (UWAGA!) wpisujesz lub wybierasz Bombę, która ma za zadanie zburzyć ten kawałek płotu. A potem - uciekasz.

2. Jeśli ten Rycerz jest "goły" (tzn. nie ma nic przy sobie), to wówczas musisz utworzyć zdarzenie, które sprawi, że po śmierci Rycerza dany kawałek ogrodzenia, wewnątrz którego znajdują się jego kompani, zostanie zniszczony. Ale w jaki sposób - nie mam pojęcia. :(


Ja mam zaś pytanie: jak stworzyć na szybko las? Bo jestem w czasie tworzenia mapy i chciałbym móc stworzyć na szybko, bo mi się nie chce tak pojedynczo tworzyć te drzewa.


IP: Zapisane
Strony: 1 [2]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry