Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Kampania-Prawdziwe Ostrze!! (Czytany 3280 razy)
lolek10

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« : 20 Stycznia 2011, 10:21:44 »
W 7 misji nie mogę znaleźć Mazellina:( Przeczesałem już cale podziemia i nie ma go tam a miecz bogów (na powierzchni) na początku znalazłem:(

Jak ktoś coś wie to proszę napisać

pozdrawiam


IP: Zapisane
Pitasex

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 15 Maja 2011, 15:01:34 »
Witam, rowniez mam problem z ta kampania tyle ze w pierwszej misji, nie mogę przejsc przez ostatnia brame by pokonac ostatni z oddzialow wroga, wykonalem wszystkie misjie i odwiedzilem wszystkie namioty klucznikow, mimo to nie moge wejsc, prosze o szybka odp. moje gg 5791532


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 15 Maja 2011, 15:19:34 »
Cytuj
W 7 misji nie mogę znaleźć Mazellina:( Przeczesałem już cale podziemia i nie ma go tam a miecz bogów (na powierzchni) na początku znalazłem:(

To nie jest kampania Prawdziwe Ostrze, bo jest to kampania Lysandera, a Mazellina i Miecz Bogów się poszukuje w kampanii Ładu. Hmm... spróbuj DOKŁADNIE przeczesać każdy fragment podziemia. Może Mazellin gdzieś się w jakimś zakamarku ukrył?

Cytuj
Witam, rowniez mam problem z ta kampania tyle ze w pierwszej misji, nie mogę przejsc przez ostatnia brame by pokonac ostatni z oddzialow wroga, wykonalem wszystkie misjie i odwiedzilem wszystkie namioty klucznikow, mimo to nie moge wejsc, prosze o szybka odp. moje gg 5791532

Hmm... a wykonałeś tę misję gdzie trzeba dać Krasnoludzki Młot?



IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Pitasex

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 15 Maja 2011, 15:43:18 »
a gdzie znajduje sie ta misja?


Wiadomość doklejona: 15 Maja 2011, 15:49:06
Już znalazłem, dzieki wielkie za pomoc :)


« Ostatnia zmiana: 15 Maja 2011, 15:49:06 wysłane przez Pitasex » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry