Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Problem z mapą (Czytany 4581 razy)
7torres7

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« : 12 Maja 2012, 19:50:59 »
Mam pewien problem. Stworzyłem swoją pierwszą mapę. chciałem w nią zagrać. Zapisałem, włączyłem, po skończonym ruchu daje klepsydrę i... grę mi wywala. Zdarzyło się tak kilka razy. Gdy gram w mapy stworzone lub ściągnięte tak się nie dzieje. Proszę o odp.


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 14 Maja 2012, 22:27:15 »
Prześlij mi tą mapę na pocztę, i zobaczę, czy u mnie też wywala. Jeśli tak, to będę kombinował na wszystkie sposoby, aby już tak się nie działo. E - Maila wyślę Ci na PW.


IP: Zapisane
7torres7

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 14 Maja 2012, 22:36:24 »
Ok. Dzięki


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 16 Maja 2012, 21:41:13 »
Torres, dzięki za mapkę. Sprawdziłem ją dokładniej i problem tkwi w turze przeciwnika. Spróbuj od nowa rozstawić swoich rywali na mapie. Ale najpierw dawaj po jednym i zobacz czy działa. Drugim problemem może być źle ustawiony skrypt ruchu przeciwnika, dlatego może Ci grę crashować.


IP: Zapisane
7torres7

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 17 Maja 2012, 21:34:22 »
Mam jeszcze dwa pytania. Jak ustawić, że wygrywa się gdy pokona się jakąś jednostkę? I co to ten skrypt ruchu?



« Ostatnia zmiana: 17 Maja 2012, 21:36:58 wysłane przez 7torres7 » IP: Zapisane
Agrael9996

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Twój pan i mentor.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 18 Maja 2012, 13:11:05 »
Jest coś takiego jak ''Właściwości mapy''. Klikasz tam i dajesz ''Warunki wygranej''. Jest kilka warunków wygranej,ale ty wybierasz jaką jednostkę trzeba pokonać klikając wcześniej na ''Zabij potwora'' czy cuś takiego.

Jednak żeby działało na mapie musi być ten potwór,bo nie można ustawiać bestii których nie ma na mapie.


IP: Zapisane
Gdy rzucasz mi przed odnóża rękawicę, zastanów się czy nie roztopi się ona pod wpływem mojej aury.

Albowiem zwą mnie Agrael - jam zwykły żołnierz w wielkiej wojnie, a wojna wymaga poświęceń.
7torres7

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 18 Maja 2012, 17:00:38 »
Dzięki, ale jeszcze co to ten skrypt? I Agrael czegoś takiego nie mam w edytorze do 4




« Ostatnia zmiana: 18 Maja 2012, 17:05:03 wysłane przez 7torres7 » IP: Zapisane
Agrael9996

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Twój pan i mentor.

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 18 Maja 2012, 19:51:37 »
A to jest edytor do czwórki? Myślałem,że do trójki.
Chciałem być pomocny i nie wyszło :/


IP: Zapisane
Gdy rzucasz mi przed odnóża rękawicę, zastanów się czy nie roztopi się ona pod wpływem mojej aury.

Albowiem zwą mnie Agrael - jam zwykły żołnierz w wielkiej wojnie, a wojna wymaga poświęceń.
7torres7

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 18 Maja 2012, 20:23:40 »
Zdarza się... Ale naprawdę proszę o odp, gdyż jest mi to potrzebne.



IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 23 Maja 2012, 22:33:28 »
w najbliższym czasie zainstaluje to sprawdze, wykaż się cierpliwością. A i zajrzyj na stronę główną artykuły i mój poradnik do edytora, może tam jest coś, co pomoże? Widzę, że będzie potrzebny, to za niedługo napisze part 2: rzeczy zaawansowane.

EDIT : nie da sie zrobić, że po pokonaniu potwora, chyba, że da się potworowi gracza i wtedy po pokonaniu gracza (potwora) sie wygrywa. Jak chcesz dokładnie, to zrobie i dam screena.


« Ostatnia zmiana: 31 Maja 2012, 15:42:34 wysłane przez andre94nt » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry