Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 11    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Samodzielny dodatek do Heroes VI zapowiedziany! (Czytany 48232 razy)
LeonZawodowiecPL111

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : 04 Października 2012, 14:36:26 »
Tak nareszcie po nieudanych mission packach powstaje nowy dodatek :D :D :D.
Oto notka z fejsa ubisoftu:
"Mroczne elfy opuszczą las Irollan, zawierając pakt z tajemniczymi demonami bez twarzy. Staną się podziemnymi wyrzutkami, atakującymi z ukrycia zabójcami. Właśnie zapowiedzieliśmy samodzielny dodatek do Might & Magic Heroes VI. Premiera zaplanowana jest na wiosnę przyszłego roku."


No i obrazek: http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/c77.0.403.403/p403x403/557015_10151052688626370_1590617287_n.jpg.


Wygląda na to ,że czeka na nas loch.
Mam nadzieję ,że będzie Raelag.

Czekam na wasze dyskusje i przypuszczenia co do zawartości dodatku.

Edit. Zmieniam nazwę tematu na składającą się ze ZWYKŁYCH liter./Menelag







« Ostatnia zmiana: 04 Października 2012, 15:31:40 wysłane przez Menelag » IP: Zapisane
Trollem być fajna rzecz ;)
Waverley
M&M's

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 336


Po co to-to...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 04 Października 2012, 14:57:12 »
Raelag raczej będzie, bo był w podstawce, ale kto ich tam wie? Czekam z niecierpliwością, mam cichą nadzieję, że dodatek oprócz mrocznych elfów doda też tych zielonych ;)

PS.
NASTĘPNYM RAZEM PRZY ZAKŁADANIU TEMATU WYŁĄCZ CAPS LOCKA!!!!!1


« Ostatnia zmiana: 04 Października 2012, 14:59:21 wysłane przez Waverley » IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 04 Października 2012, 14:59:40 »
Wszytko bardzo dobrze, jednak dodatek wyjdzie, chociaż czuję się zawiedziony że jeszcze kilka miesięcy musimy poczekać.
Cieszy mnie to że jednak bezimienny będzie czempionem a nie smok.
Szkoda tylko że nie poznaliśmy innych jednostek.


IP: Zapisane
Mcichosz16
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 77


Słuszny głos Tawerny

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 04 Października 2012, 15:09:05 »
Chciałby żeby tak było ale,to chyba fotomontaż.


IP: Zapisane
leedss

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 52


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 04 Października 2012, 15:28:46 »
@up Raczej jest to prawda...

http://www.cdaction.pl/news-29142/might--magic-heroes-vi---samodzielny-dodatek-z-mrocznymi-elfami-zapowiedziany.html


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 04 Października 2012, 16:52:52 »
To nie fotomontarz.
Oficjalna strona gry to najpewneijsze źródło informacji:
http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6/en-GB/news/details.aspx?c=tcm:21-64237&ct=tcm:6-231-32

Mamy tam Obrazek pokazany wyżej, art z Raelagiem i dwie wersje Bezimiennych czyli pewnie to jedna z jednostek. Ciekaw jestem czy to Champion czy elite.

Do tego dodatek ma wyjść na wiosnę 2013 czyli jeszcze sporo poczekamy.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 04 Października 2012, 17:03:52 »
Bazimienny? A jużci  ;D. Pewnie jakiś Mrokołak, czy inne coś, ale wątpię by ta jednostka nazywała się bezimienny... Ja myślę, że championem będzie smok- choćby dlatego, że ubi ma już model, który może sobie wykorzystać.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 04 Października 2012, 17:07:16 »
Nie wydaję ci się że już za dużo razy użyli tego modelu i obstawiam że każdy smok boss będzie miał ten model i piszę boss, bo widać ze bezimienny będzie czempionem.


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 04 Października 2012, 17:08:56 »
Nieulepszona wersja to w 100% model Jorgena, Mukao i innych bezimiennych. Szczerze mówiąc nie zdziwiłbym się gdyby to champion był, coś w rodzaju prządek. Smoka raczej nie będzie a choćby dlatego, że Bossem jest już Smoczy Rycerz w formie Czarnego Smoka, zaś w jego opisie widnieje informacja iż jest to mniejsza i słabsza forma tejże bestii.

Ale zobaczymy jak już pokażą arty wszystkich jednostek.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 04 Października 2012, 17:17:07 »
Nie wydaję ci się że już za dużo razy użyli tego modelu i obstawiam że każdy smok boss będzie miał ten model i piszę boss, bo widać ze bezimienny będzie czempionem.
Oni wielu modeli użyli już za dużo razy :lol:. Jak widać, że bezimienny będzie championem? Pisze gdzieć champion.
A i jeszcze jedno fabularrnie bezimienni nie mogli się mieszać do walki, więc to coś co wygląda jak bezimienny, raczej nim nie jest.
Nieulepszona wersja to w 100% model Jorgena, Mukao i innych bezimiennych. Szczerze mówiąc nie zdziwiłbym się gdyby to champion był, coś w rodzaju prządek. Smoka raczej nie będzie a choćby dlatego, że Bossem jest już Smoczy Rycerz w formie Czarnego Smoka, zaś w jego opisie widnieje informacja iż jest to mniejsza i słabsza forma tejże bestii.

Ale zobaczymy jak już pokażą arty wszystkich jednostek.

Właśnie zobaczymy. Zwłaszcza, że: odpowiedź do Thundera.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 04 Października 2012, 17:30:06 »
Cóż, tak bardziej powinniśmy mówić że modelu bezimiennego używa Jorgen i Mukao, nie na odwrót, tyle że Akademia i Loch nie zostały dodane w podstawce, więc tylko oni mieli ten model w grze.
A jak dobrze powiedziano, smoczy rycerz to słabsza wersja potwora (smoka) więc jak smok może byc czempionem? Smok na bossa to dobre rozwiązanie (szkoda tylko że każdy smok dostanie ten sam model ale dobra).
Bezimienni nie mogą walczyć? Anioły też nie, a złamały zasadę przymierza więc bezimienni mogą już walczyć.
Mam nadzieję że beholder i mantykor wystąpią bo bardzo mi ich w H5 brakowało.
A poza tym były informacje że bezimienni są silniejsi od aniołów więc wiadomo.


IP: Zapisane
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 04 Października 2012, 17:33:39 »
Dobrze, że w końcu znamy przybliżony termin wyjścia dodatku, ale szkoda, ze musimy czekać jeszcze tyle czasu... Mimo wszystko się cieszę, bo to moja ulubiona frakcja w końcu pojawi się w VI  :).


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 04 Października 2012, 17:46:16 »
Cóż, tak bardziej powinniśmy mówić że modelu bezimiennego używa Jorgen i Mukao, nie na odwrót, tyle że Akademia i Loch nie zostały dodane w podstawce, więc tylko oni mieli ten model w grze.
A jak dobrze powiedziano, smoczy rycerz to słabsza wersja potwora (smoka) więc jak smok może byc czempionem? Smok na bossa to dobre rozwiązanie (szkoda tylko że każdy smok dostanie ten sam model ale dobra).
Bezimienni nie mogą walczyć? Anioły też nie, a złamały zasadę przymierza więc bezimienni mogą już walczyć.
Mam nadzieję że beholder i mantykor wystąpią bo bardzo mi ich w H5 brakowało.
A poza tym były informacje że bezimienni są silniejsi od aniołów więc wiadomo.
Akurat Jorgen i Mukao to są bezimienni ;).
Ten sam/ lekko zmieniony model: feniks-ptak gromu, żywiołak (blabla)- Ajglaja, źródlana nimfa, kenschi i kapłanki- paru bohaterów sanktuarium, czarci lord- Azkaal, Archibann, Córa Malassy- Smoczy Upiór...
No właśnie, sam przyznałeś, że smoki, anioły i bezimianni nie mają , prawa być jednostkami, bo to się fabularnie kupy nie trzyma. A jednak mamy serafy i twory bezimiennopodobne- wniosek twory smokopodobne też wystąpić mogą. A ubi ma model i to w pasujących do kompletu kolorkach.
Mantrykora nie mantrykor  >:(. Mantrykor- kolejny potworek językowy. Zresztą mantrykora nie pasuje do koncepcji lochu w H6. Fioletowo- czarna mantrykora? Nieeee. Mantrykory by pasowały do Akademii, gdyby wyszła.
Beholder też nie pasuje wizualnie do tej gry.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Travis
(Hydromax)

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 194


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 04 Października 2012, 17:55:58 »
Cieszę się niezmiernie z tego, że jednak wydadzą dodatek i będzie z grywalnym miastem, szkoda, że tylko jedna frakcja, ale mam nadzieję, że ten się bardzo dobrze sprzeda i producenci zdecydują się zrobić kolejny .. ; )
Myślę, że jednostki, które były pokazane w kompendium Ashan nie były robione na marne. Czyli słynny już minotaur, beholder i mantykora i zostaną dodane do gry. ; ) Dla przypomnienia zdjęcie z kompendium  : http://www.gophoto.it/view.php?i=http://imageshack.us/a/img442/9154/compik.png#.UG2v9a7V6qY

@Down. Ja bym powiedział, że to Raelag zmierza w kierunku tego dużego czegoś w okół czego latają beholdery . xd


« Ostatnia zmiana: 04 Października 2012, 18:14:39 wysłane przez Travis » IP: Zapisane
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 04 Października 2012, 18:00:24 »
http://www.acidcave.net/sphinx/de1.jpg

Na tym arcie jak się przyjrzycie widać jakąś postać i chyba beholdery. :) Mi tam one do Lochu pasują...


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
Strony: [1] 2 3 4 ... 11    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry