Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Ostatni Lot Sokołów (Czytany 9581 razy)
Alaryk_93

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40


Zobacz profil
« : 11 Stycznia 2008, 18:53:21 »
W tym scenariuszu wcielamy się w Lorda Demonów - Jezebeth, która otrzymała zadanie zmasakrowanie rodu Falconów (rodziny królewskiej).

Posłuszna demonica wykonuje zadanie po czym zostaje zabita przez Kha-Beletha. Czym sobie na to zasłużyła? Przecież zabiła Maeve i spaliła Falcons Reach (miasto).
Myślę, że "Władca" zabił ją za to, że nie udało jej się pojmać Brendana - syna Maeve.
A jakie jest Wasze zdanie?

Scenariusz nie był bardzo trudny, ale trzeba uważać na Maeve - kobieta umie się odradzać np. pokonujesz Maeve gdzieś w terenie, a ona odradza się w zamku i zbiera armię.
Skuteczny sposób na pokonanie jej to "sprowadzenie jej na manowce" czyli gdy się bardziej oddali szybko trzeba zająć miasto, bronić go będzie kilkudziesięciu lub kilkuset szeregowych. A potem gdy Maeve się zbliży trzeba ją zaatakować - bez jednostek długo nie pociągnie.
Najważniejszy w tej misji jest czas - ja zająłem wszystko w podziemiach rozbudowałem zamek, zebrałem armię i ruszyłem na jej zamek. Po jego zdobyciu wykończyłem Maeve. Dam screena.
http://img167.imageshack.us/img167/2665/ostatnilotsokowsp2.png
A tu screen z mojej zwycięzkiej walki.
http://img179.imageshack.us/img179/8568/bitwajezebethcj6.png

Dzielcie się swoimi uwagami dlaczego "Władca" zabił Jezebeth i piszcie jeżeli macie problem z tym scenariuszem, ja lub ktoś inny w tym temacie postaramy się pomóc.


IP: Zapisane
Biara

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 10


Spryt + Zło + Moc + Sukkub = Biara

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 22 Stycznia 2008, 17:03:13 »
W tym scenariuszu wcielamy się w Lorda Demonów - Jezebeth, która otrzymała zadanie zmasakrowanie rodu Falconów (rodziny królewskiej).

Posłuszna demonica wykonuje zadanie po czym zostaje zabita przez Kha-Beletha. Czym sobie na to zasłużyła? Przecież zabiła Maeve i spaliła Falcons Reach (miasto).
Myślę, że "Władca" zabił ją za to, że nie udało jej się pojmać Brendana - syna Maeve.
A jakie jest Wasze zdanie?

Scenariusz nie był bardzo trudny, ale trzeba uważać na Maeve - kobieta umie się odradzać np. pokonujesz Maeve gdzieś w terenie, a ona odradza się w zamku i zbiera armię.
Skuteczny sposób na pokonanie jej to "sprowadzenie jej na manowce" czyli gdy się bardziej oddali szybko trzeba zająć miasto, bronić go będzie kilkudziesięciu lub kilkuset szeregowych. A potem gdy Maeve się zbliży trzeba ją zaatakować - bez jednostek długo nie pociągnie.
Najważniejszy w tej misji jest czas - ja zająłem wszystko w podziemiach rozbudowałem zamek, zebrałem armię i ruszyłem na jej zamek. Po jego zdobyciu wykończyłem Maeve. Dam screena.
http://img167.imageshack.us/img167/2665/ostatnilotsokowsp2.png
A tu screen z mojej zwycięzkiej walki.
http://img179.imageshack.us/img179/8568/bitwajezebethcj6.png

Dzielcie się swoimi uwagami dlaczego "Władca" zabił Jezebeth i piszcie jeżeli macie problem z tym scenariuszem, ja lub ktoś inny w tym temacie postaramy się pomóc.

Fajny poradnik, ale i tak ten scenariusz jest prosty.
Zrobiłam podobnie. Jedyną rzeczą jaka mnie dziwi jest zmiana wyglądu Herosa głównego. Ci co grali w ten scenariusz w podstawce, a potem w dodatku powinni zauważyć, że w tym pierwszym przypadku Jezebeth jest sukkubusem (tak jak Biara), a w kuźni jest już przedstawiona jako normalny lord demonów, również na filmikach.

Edit.cepek : nie cytuj całych postów


« Ostatnia zmiana: 27 Stycznia 2008, 11:56:48 wysłane przez Cepek » IP: Zapisane
Biara szybko awansowała do armii Władcy Demonów, a to z powodu jej rządzy władzy. Wie jak zjednać sobie innych Demonicznych Lordów na drodze do osiągnięcia własnych celów . Po powrocie do demonicznego świata spowodowanego świętym medalionem Gryfa, zdaje się być zdolna wzywać stamtąd bardziej liczne oddziały niż większość innych demonów".
gabro

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 13


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 12 Lutego 2008, 17:51:16 »
łatwa ta misja, zabiłem meave i  zostało mi 19 czarcich lordów po walce :P


IP: Zapisane
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 29 Kwietnia 2008, 20:22:38 »
Cytuj
Posłuszna demonica wykonuje zadanie po czym zostaje zabita przez Kha-Beletha.

Nie do końca jasne mi są motywy jakimi kierował się Kha-Beleth.

Cytuj
Myślę, że "Władca" zabił ją za to, że nie udało jej się pojmać Brendana - syna Maeve.

Możliwe, ale Jezebeth zabiła Maeve, a zabić Brendana nie mogła, bo był - cytuje Maeve "zdala od waszych szponiastych łap" - tu zwraca się do demonów.
Pod koniec widzimy, że Jezebeth dręczą wyrzuty sumienia, ale czy to byłoby tego przyczyną?
Pojedyncze scenariusze Heroesa V przypominają zagadkami niemalże serial "Lost".


« Ostatnia zmiana: 30 Kwietnia 2008, 10:39:27 wysłane przez Timothy » IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
wole grafe od fabuły

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 13

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 14 Września 2009, 09:31:08 »
ja nie mog repokonać tej meave ma ona az 6 archaniołów 12 paladynów 112 kszyżowców 147 strzelców wborowych 12 inkwizytorów no i jeszcze 400 szeregowych a ja 12 arcydiabłów 25 czarcich lordów 200 rogatych nadzorców 66 chowanców 28 zmór  i 8 piekelnych ogarów co ja mam robic zacząć od nowa ???


IP: Zapisane
hearthland93

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 59


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 27 Grudnia 2009, 19:53:19 »
Misja całkiem fajna, bezstresowa i wręcz łatwiutka. Ile Wam dni zajęła ? W galerii sław na liczniku miałem 2 miejsce , 47 dni. Trochę się ociągałem, ale uderzyłem z zaskoczenia, bo ta główna bohaterka z 10 aniołami co było sporo dla mojej armii , gdzie miałem 6 arcydiabłów, próbowała odbić zamek  , nie pamiętam nazwy tego rodu , Falcon's Reach bodajże. Zastanawia mnie jedno, jak pamiętam dobrze, jak zamówiłem podstawkę rok temu chyba , to nie mogłem się doczekać gry i ściągnąłem polskie demo , wersja gry 0.9   I tam Jezzebeth to był Sukkubus, a nie wielki demon, lokomotywa, (mam na myśli bohatera i jego wygląd ) . Czy wiecie z jakich pobódek zdecydowano się usunąć żeńską wersję lorda demonów bo była fajna, czego nie mogę powiedzieć o tej "lokomotywie" . A zabiła, chyba ze złości z tego że pozostał jeden z rodu Falconów, tak ?  8)

Jak wolisz, to możesz zająć miasto gdy z niego wyjdzie, albo zacząć od nowa i się troszkę sprężać w tych podziemiach.


IP: Zapisane
raelag320
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 31 Grudnia 2009, 12:02:21 »

ale moim zdaniem wadca zabil ja dlatego ze troszczke sie zapedzila


no bo ona miala rozbic armie a rozrywka ( zabicie krolowej rozwalenie miasta ) to dla kha-beletha dlatego kha-beleh powiedzial o manierach


IP: Zapisane
hearthland93

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 59


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 03 Stycznia 2010, 17:45:15 »
Możliwe, w każdym razie super misja, jeszcze miałem zagrać w tę o wojnie gdzie grasz rasą elfów. Mnie się wydaje wracając tak do wątku, że parowiec to furiat i dlatego się z dekka zdenerwował....


IP: Zapisane
Agrael9996

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Twój pan i mentor.

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 14 Maja 2011, 17:29:26 »
 

Myślę, że "Władca" zabił ją za to, że nie udało jej się pojmać Brendana - syna Maeve.
A jakie jest Wasze zdanie?


Cóź moim zdaniem to Kha-Beleth ją zabił żeby kit wcisnąć światu i powiedzieć że to on zniszczył Falcon's Reach,a nie Jezebeth,która praktycznie odwaliła za niego brudną robotę.


IP: Zapisane
Gdy rzucasz mi przed odnóża rękawicę, zastanów się czy nie roztopi się ona pod wpływem mojej aury.

Albowiem zwą mnie Agrael - jam zwykły żołnierz w wielkiej wojnie, a wojna wymaga poświęceń.
Divine
(Armiwart)

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Зачем я...

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 09 Lutego 2012, 12:58:45 »
Ten scenariusz jest chyba najłatwiejszą misją w jaką grałem, a moją strategią jest po prostu zebranie olbrzymiej armii:100 arcydiabłów, 170 czarcich lordów, 1000 chowańców, 230 zmór, 300 sukkubusów, 600 demonów, 300 ogarów i pójście na zamek, Maeve ma armię o wiele słabszą od mojej.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry