Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Łza dla ossira (Czytany 45077 razy)
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 28 Listopada 2007, 15:42:30 »
W podziemiach :) jest łza. Owocnych poszukiwań.


IP: Zapisane
Jacek_FX

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 28 Listopada 2007, 15:47:48 »
dzięki, ale całe podziemie już przekopałem i nic


IP: Zapisane
Ylthin

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 28 Listopada 2007, 17:01:05 »
Lza jest w podziemiach tuż przy pierwszym garnizonie. Przy krypcie przed tabliczką z filmikiem na której pisze ''wiedza jest skarbem'' czy coś takiego.


IP: Zapisane
Chcecie żyć w pokoju? To szykujcie się na wojnę!
Jacek_FX

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 29 Listopada 2007, 08:53:11 »
proszę, czy w podziemiach jest jeszcze jedna krypta, bo przy tej przekopałem całą działkę.(między kryptą, a garnizonem i areną) już trzy łopaty złamałem i nic. zaraz mnie nerwica weźmie.  >:(


IP: Zapisane
Ylthin

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 30 Listopada 2007, 14:46:22 »
powiedz mi czy odwiedziłeś tą tabliczkę???


IP: Zapisane
Chcecie żyć w pokoju? To szykujcie się na wojnę!
Jacek_FX

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 30 Listopada 2007, 15:23:33 »
Wszystko odwiedziłem, wszystkich pokonałem, wszystko zdobyłem. Mój Bohater posiada 30 stopień doświadczenia i np 350 smoków.Odnośnie kopania złamałem następne dwie łopaty. Przekopałem od krypty do areny i do garnizonu cały teren i nic :(


IP: Zapisane
Ylthin

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 01 Grudnia 2007, 11:51:34 »
Ale czy odwiedziłeś wszystkie tabliczki w podziemiu?????



IP: Zapisane
Chcecie żyć w pokoju? To szykujcie się na wojnę!
Alaryk_93

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 21 Grudnia 2007, 20:14:23 »
Łzę dla Ossira po kilkugodzinnym graniu przeszedłem przed chwilą...  Rady jakie mogę wam dać to :
-od razu rozprawcie się z mrocznymi elfami, gdy je całkowicie pokonacie będziecie mogli się skupić na spokojnym, bezstresowym szukaniu tabliczek.
-tabliczek jest z 8, bądź coś koło tego.
-tabliczki znajdują się w różnych miejscach, koło różnych przedmiotów więc będziecie musieli sporo pozwiedzać i poobracać kamerą.
- najłatwiejszym  sposobem na szukanie tabliczek jest wizyta u kartografa, który znajduje się na 2 wyspie na południu, i który za opłatą odsłoni przed wami powierzchnię mapy.
-w tej misji jest sporo miast (Bodajże 4 Lochu i 3 Sylvanu - coś koło tego) większość opuszczona, staraj się je zajmować, bo przeciwnik nie będzie próżnował, nie daj mu zebrać dużej armii.
-tempienie czarnoksiężników zajmie ci trochę czasu więc atakuj wszystkich bohaterów napotkanych na drodze, oczywiście z mniejszą armią niż twoja (mojej armii grając nie mógł nikt drównać nie mósiałem ani razu zaczynać od ostatniego savu).
-chroń swoje główne miasto ataki na nie nie powinny być silne, ale zawsze miej jakiegoś bohatera w zamku.
-na początku gdy zaczniesz pozajmuj wszystkie składy surowców później nie będziesz się musiał martwić o nie.
-rozwijaj Ossira w magii destrukcji, szczęściu, dowodzeniu, logistyce, oświeceniu - przynajmniej u mnie ta kombinacja zaowocowała.

Życzę miłej zabawy z tym scenariuszem po prostu trochę cierpliwości to połowa sukcesu. Mam nadzieję, że pomogłem.


IP: Zapisane
Biara

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 10


Spryt + Zło + Moc + Sukkub = Biara

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 12 Lutego 2008, 19:02:55 »
Czy ktoś mógłby mi zrobić mały i dokładny poradnik do przejścia tej misji?? NIe mogę znaleźć wszystkich tabliczek.


IP: Zapisane
Biara szybko awansowała do armii Władcy Demonów, a to z powodu jej rządzy władzy. Wie jak zjednać sobie innych Demonicznych Lordów na drodze do osiągnięcia własnych celów . Po powrocie do demonicznego świata spowodowanego świętym medalionem Gryfa, zdaje się być zdolna wzywać stamtąd bardziej liczne oddziały niż większość innych demonów".
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 12 Lutego 2008, 19:27:58 »
Czy ktoś mógłby mi zrobić mały i dokładny poradnik do przejścia tej misji?? NIe mogę znaleźć wszystkich tabliczek.

Ten scenariusz nie jest taki trudny, ale jak chcesz w kilku rzeczach Ci podpowiem.
Rozwijaj Ossira tak jak na screenie lub podobnie, przynajmniej u mnie to pomogło. Po prostu szczęście, magia zniszczenia i jedziemy. Co do Magii zniszczenia Łowca nie zawsze dobrze nią operuje, ale u mnie było znośnie.
http://img145.imageshack.us/img145/9093/rhhau8.png
W podziemiach czają się mroczne elfy, musisz je wytępić zanim zdążą się rozleść i pozajmować resztę budowli Lochu w podziemiach. Im mniej mają miast tym lepiej, toteż skup się na początku na tępieniu czarnoksiężników, potem szukaj tabliczek.
http://img179.imageshack.us/img179/4166/ghyr0.png
Gdy już wytępisz "Loch" zajmij się tabliczkami, ich położenie będzie ściśle związane z napisem na nich np. "brudne pieniądze" - czyli mamy szukać koło kopalni złota i tak dalej.
http://img175.imageshack.us/img175/2756/hfhxa8.png
http://img178.imageshack.us/img178/7117/dhdhpg9.png
Położenie Łzy na pewno Cię zaskoczy, należy kopać koło pierwszej tabliczki, ale tylko wtedy gdy odwiedzi się pozostałe.
http://img179.imageshack.us/img179/3296/gjrm7.png
Aha, możesz ułatwić sobie szukanie tabliczek dzięki Kartografowi, który za odpowiednią opłatą odsłoni przed Tobą reszte mapy.
http://img179.imageshack.us/img179/2478/egwq5.png
Życzę przyjemnej zabawy z tym scenariuszem, nie zdradzam wszystkich miejsc położenia tabliczek żeby nie psuć Ci zabawy, mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam.




« Ostatnia zmiana: 14 Lutego 2008, 16:30:19 wysłane przez Timothy » IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
NavyBlue

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 28 Lutego 2008, 16:28:44 »
Tabliczek jest 10. Trzeba znaleźć wszystkie, ale tylko kilka z nich jest własciwymi wskazówkami, reszta to jakieś bzdury.
Łza Ashy nie jest zawsze w tym samym miejscu (są co najmniej 3 możliwe lokalizacje).
UWAGA: nie kopcie przed przeczytaniem każdej tabliczki, bo Łzy tam nie będzie.
Wydaje mi się, że położenie tabliczek też nie zawsze jest takie samo (jest jakiś losowy generator, tak ja w przypadku ŁA).
Możliwe położenie Łzy Ashy:
1 krok na prawo (wschód) od pierwszego znaku;
1 krok na pólnoc od znaku koło Krypty (w podziemiach, zaraz na prawo za pierwszym Garnizonem);
1 krok wokół Obserwatorium Redwood (czy jakoś tak) - ale tego drugiego, na wyspie gdzie znajduje się trzeci zamek Sylvan.

« Wiadomość doklejona z: 22 Luty 2008, 12:17:27 »

Jeszcze raz przeszedłem ten scenario i niestety znowu miałem problemy.
Wszystko było ok, szło gładko, ale po dotarciu do wszystkich tabliczek znowu okazało się, że nic z nich nie wynika. Po ponownym przeczytaniu wszystkich komunikatów (spisałem je sobie) nic nie wymysliłem.
Gdyby nie to, że wiem gdzie mogą byc Łzy, to znowu bym jej nie znalazł...
coś jest nie tak... ale jak na razie z Łzą dla Ossira daje sobie spokój.


IP: Zapisane
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 29 Lutego 2008, 18:34:38 »
Jeżeli nic z komunikatów z tabliczek nie wynikało to poodwiedzaj wszystkie tabliczki kolejno - w końcu trafisz.
Przyznam, że początkowo też miałem takie problemy, ale wizyta u kartografa je rozwiązała. Jak nic nie wynikało ze sloganu na tabliczce to szukałem, obracając kamerą miejsca, które by odpowiadało opisowi.
"Brudne pieniądze" - tabliczka blisko kopalni złota, jakiś tekst o mądrości - tabliczka obok starożytnych sylanny i tak dalej.


IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 29 Lutego 2008, 19:49:18 »
4 razy grałem i nie wygrałem jestem jakiś niekumaty ale ja już daję sobie spokój z ta misją


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 29 Lutego 2008, 21:20:51 »
Mój ulubiony bohater mój ulubiony zamek czego chcieć więcej.... żeby przejść misje i pewnie każdy tak sądzi.... ale źle sądzi. nigdy sie za to na poważnie nie zabrałem. wiem wstyd. przepraszam was.


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 01 Marca 2008, 11:41:12 »
nie masz za co przepraszać zagraj w misje to zobaczysz jaka jest zagadkowa ;)


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Strony: 1 [2] 3 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.058 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry