Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Sprawa (Czytany 8590 razy)
Tobiasz

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 334

Zobacz profil
« : 15 Grudnia 2006, 16:41:58 »
Może co niektórzy nie wiedzą, ale Kamil (Kamil077) podszywał się pod nicki na czacie gg Tawerny. Wykorzystywał do rozmów, a czasem do obrażania.
A tak wogóle to nie wolno podszywać się pod inne osoby na czacie. Jest to zabronione i grozi banem. Jarek tak mówił. Jeszcze później objaśnił mi na czym to polega i jaka, ale ja jej nie wykorzystywałem na czacie. Nie będę podawać tej komendy.


IP: Zapisane
mejdej

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 115


Inquisitor

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 15 Grudnia 2006, 17:19:20 »
Mimo, iż nie było mnie przy całym zajściu, to wypowiem się na ten temat.

Kamil postąpił bardzo niemądzrze i nieodpowiedzialnie. Jest to niedozwolone i co najważniejsze niemoralne. Ogólnie wydawał mi się bardzo fajną osobą i mimo tego incydentu nadal będę go tak spostrzegać. Mam nadzieję, że Kamil zrozumie swój błąd i odpokutuje swoje. Jeszcze jedna sprawa: nie sądzę, żeby takie tematy były potrzebne. Sprawe rozwiązać owszem trzeba, ale czy muszą się o tym odrazu wszyscy dowiedzieć? Nie sądzę...


IP: Zapisane

"Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje"
Edmund Burke
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 15 Grudnia 2006, 19:31:21 »
Przypominam, że czat gg to nie zabawka. Dzisiaj pozbawiłem praw voice 2 powyzszych userów. Jak ktoś dostaje jakiekolwiek prawa na czacie czy na forum to z myslą, że będą rosądnie wykorzystywane.


IP: Zapisane
mejdej

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 115


Inquisitor

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 15 Grudnia 2006, 21:14:25 »
Cytuj
Przypominam, że czat gg to nie zabawka. Dzisiaj pozbawiłem praw voice 2 powyzszych userów. Jak ktoś dostaje jakiekolwiek prawa na czacie czy na forum to z myslą, że będą rosądnie wykorzystywane.
[snapback]2086[/snapback]
Bardzo mi przykro, że sprawę potraktowałeś w sposób dość poważny. Wszyscy, którzy w tym uczestniczyli "chyba" dobrze się bawili (tak, wiem - CzatGG nie jest miejscem na zabawy, jak już później wspomniałeś) i nikt nie został urażony. No ale cuż, rozczulać się nie będę, to Twoja decyzja...


IP: Zapisane

"Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje"
Edmund Burke
Kamil077

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 34


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 15 Grudnia 2006, 21:29:15 »
Chciałem przeprosić wszystkich poszkodowanych z mojej winy. Zachowałem się karygodnie i powinienem zostać ukarany, ale mam nadzieje że kara nie będzie mniej surowa niż ta planowana.


Jeszcze raz przepraszam, nigdy się to niepowrórzy...


IP: Zapisane
smith

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 404


Natural Born Killer

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 15 Grudnia 2006, 21:33:43 »
Ja uważam że jeśli kamil przeprosił nie powinien zostać wydalony z tawerny. Ja nie mam do nie go(już) pretensji o to.


IP: Zapisane



:* dla żony Klusi :) żeby się jej nie nudziło kiedy mnie nie ma :)
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 16 Grudnia 2006, 12:04:38 »
Przeprosił to dobrze, ale jeszcze jedna taka rzecz i polecą warny.Żeby nie było więcej takich zabaw.ChatGG to nie zabawka chociaż nie ma tam zbyt wielu reguł ale to jest moralnie co najmniej dziwne ale wybaczam.Jeszcze raz ktoś takie coś zrobi będzie widział w profilu "Stopień Ostrzeżeń:1" więc radze uważać!


IP: Zapisane
Tobiasz

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 334

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 16 Grudnia 2006, 12:59:45 »
Cytuj
Przypominam, że czat gg to nie zabawka. Dzisiaj pozbawiłem praw voice 2 powyzszych userów. Jak ktoś dostaje jakiekolwiek prawa na czacie czy na forum to z myslą, że będą rosądnie wykorzystywane.
[snapback]2086[/snapback]

Ty panie Martinie oczywiście musisz niszczyć zabawę. Wszyscy dobrze się bawili. A poza tym nie offtopuj.

Do Kamila:

Przeprosiny przyjęte i nie mam już do niego pretensji.

Ciesz się że nie dostałeś bana za to wczoraj na czacie.Zamykam/Martin


« Ostatnia zmiana: 16 Grudnia 2006, 13:05:46 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry