Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Brak połączenia (Czytany 1875 razy)
Pyriel

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil WWW
« : 30 Września 2016, 20:10:30 »
Witam, zakupiłem Heroes 6 i już powoli zaczynam tego zakupu żałować.

Gra bez problemu dodała się na Steam, pobrała i zainstalowała.

Potem okazało się, że Steam przerzuca do UPlay gdzie ponownie trzeba grę rejestrować. Udało sie i na koncie mam już gierkę i wszystko niby jest cacy, do czasu.

Gra po uruchomieniu jest w trybie offline (uruchamiana z UPlay online) i nie ma połączenia z jakimś CONFUXem.

Próba zrobienia czegokolwiek powoduje wyrzucenie komunikatu o tym by sprawdzić połączenie z internetem  >:( , które działa bez zarzutu. Nic nie zmienia wyłączenie antywirusa i FireWall.

Bardzo proszę o pomoc :(

Gra ma aktualne patche


IP: Zapisane




[img width=3
Baronus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 103


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 30 Września 2016, 22:00:26 »
To jest Ubisoft czyli patologia i ogólnie obecne ,,zwyczaje antypirackie", które zniechęcają do gier. Ja nie gram w ich wersję M&M na szczęście. Nie mam bladego pojęcia. Szukaj po angielsku, domagaj się od nich. Jak nic nie wyjdzie masz prawo zwrotu towaru. Jesteś klientem. Oni muszą ci uruchomić.


IP: Zapisane
LordSauron

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 01 Października 2016, 22:21:00 »
Ubi ogólnie ma gdzieś Steama, bo i tak wszystkie ich gry trzeba uruchamiać przez Uplay. Poza tym bardzo rzadko miałem z tym jakieś problemy. Ok czyli grę rejestrowałeś na Steamie i na Uplayu też zakładałeś konto? Dobra, a masz grę z Uplayem dodaną do wyjątków i uruchamiasz jako administrator? Możliwe też, że to jeden z tych momentów, gdzie problemy jednak są, trzeba przeczekać aż to połatają. Pewnego razu tak "naprawili" serwery, że jak w końcu mogłem zagrać to tekstury nie chciały się doczytać i trawiaste łąki zmieniły się w czarną jaskinię, bo nie ma tekstur.

Możesz spróbować przeinstalować Uplaya. Zapomnij o wyłączaniu antywirusów i firewallów, tylko sobie narobisz problemów bez osłony. Mnie to i tak nigdy nie pomagało, chociaż ludzie często o tym piszą.

Obecnie nawet nie gram w H6, więc nie wiem jak sprawy stoją. Ktoś bardziej na bieżąco mógłby powiedzieć, czy np. gra mu działa, czyli po jakiej stronie leży problem.


« Ostatnia zmiana: 01 Października 2016, 22:23:30 wysłane przez LordSauron » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry