Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Zwierzęta i cechy rodowe (Czytany 4263 razy)
Herszt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« : 14 Października 2016, 15:25:37 »
Cześć, mam nadzieje, ze jeszcze są tutaj ludzie którzy czuwają i są mi w stanie odpowiedzieć na dwa pytania.
Jak w tytule, chodzi mi o cechy i zwierzęta rodowe.
Nie tak dawno zakupiłem heroes VI gold edition, mniej więcej zapoznałem się z całym ołtarzem życzeń ale nie do końca. Oczywiście w krótkim odstępie czasu nabiłem sobie poziom "platynowy" czyli ten najlepszy.
Mamy ogólnie 5 miejsc na cechę rodową, czyli jakiś mały bonusik który sobie zakupimy na ołtarzu bądź dostaniemy dzięki kampanii.
Moje pytanie jest następujące, jak odblokować piąte miejsce na cechę? Miejsce na drugą cechę, na trzecią cechę i na czwartą cechę kupowało się na ołtarzu, ale nie można kupić piątego miejsca na cechę rodową i nie wiem, czy ona kiedyś sama się odblokowuje czy jak? Wiecie o co mi chodzi?
Drugie pytanie odnośnie zwierząt rodowych. Jest 16 miejsc na te zwierzęta a ja mam od samego zakupu po dzień dzisiejszych(kilka kampanii za mną) tylko dwa. Konkretnie pisklę ptaka gromu i Alma. A co z resztą? Gdzie się je zdobywa?
Pozdrawiam.


IP: Zapisane
kamilcz99

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8


To wszystko wina ... ?

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 21 Października 2016, 14:59:19 »
1. Piąta cecha rodowa jest z pkt. U-play.
2. Są tylko 4 zwierzęta rodowe (2 z DLC i 2 z SOD).
Mam nadzieje ze pomogłem i życzę miłej gry. :)
 :papa:


IP: Zapisane
"Atakujemy z mroku ,niewidzialni ,niesłyszalni. Tak wygrywamy bitwy. Prawdziwa potęga ciemności leży w finezji."

-Raelag [Heroes VI SoD - (2 misja Lochu - próba wzroku)]
hellboy

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 13 Lutego 2018, 13:14:53 »
Mozesz zdobyc jeszcze Szarego Wilka, Olbrzymiego Wilka lub Syrene :D powodzenia !  ;D


IP: Zapisane
Zapraszam wszystkie Panie na endermologia lpg. Endermologia to masaż podciśnieniowy, który ma działanie odchudzające i oczyszczające.
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry