Mody & modowanie > Heroes V - Moderskie Projekty

Homm5: Wiedźmy i Demony <Sanktuarium Mod>

(1/10) > >>

sylan:
Idąc za ciosem postanowiłem stworzyć następną rasę znaną wszystkim bardzo dobrze z mmh6, mowa tu oczywiście o Sanctuary :P

Mod zapewne będzie powstawał dość długo, głównie z powodu braku czasu, dlatego jeśli ktoś chce może pomóc. Sam zajmę się ogólnym wyglądem graficznym.

Jak do tej pory mam kilka jednostek, mam nadzieję, że są ok, ponieważ ze względu na brak odpowiednich modeli (większość nie pasuje do ogona ż.ognia i na odwrót) wyglądają tak, a nie inaczej 8)

1. Syreny, czyli to co nam w H5 zabrakło;P


2. Kappy, zapewne będą podobne do tych z Uzurpatora, bo całkiem przyzwoicie tam wyszły ;>

3. Meduzy, czyli Perłowe Kapłanki z H6


4. Nagi Strzelcy, coś na wzór meduz z H3, jednak z prostymi włosami ;)


5. Żywiołaki Źródeł- taki misz masz dwóch duszków z H6


6. Kenshi- co tu dużo mówić trochę przytył xD

Mroczny Aaron:
Fajnie, że tworzone są nowe miasta ;).
A, którą frakcję zastąpią? Krasnale?
Ogólnie jednostki fajne zajmij się krinem i popraw meduzy i z jednostkami będzie git.
Pozdrawiam Aaron ;)

Szerszeń:
Widać, że lubisz tworzyć mody. Na razie jednostki trzeba dopracować, zwłaszcza meduzy. A Kenshi wyszły najładniej, trochę grube ale ładne :)

Belegor:
Co do meduz- jest już taki model:
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=27354

Może nie widać węży tak bardzo, ale to jest o 100% lepsze niż te Helgi jakie stworzyłeś.
Co do syren, żeby tak lewitująco nie wyglądały, to może dodasz im efekt żywiołaka wody, albo zmorę przerobić na wodnego konia (złoty kolor, ozdoby morskie) i zrobić z nich jednostkę wyższego poziomu, np: piątego.

Reszta jak najbardziej w porządku, zwłaszcza kenshi, bo wyszedł bardziej umięśniony niż w szóstce.

Mantykor:
Jednostki epickie! Najbardziej podobają mi się łuczniczki - świetne wykorzystanie różnych modeli. Kenshi też są genialnie zrobieni.

Trochę tylko powtarzalne te ulepszenia - poza kenshimi nie odróżnisz który to ulepszony a który nie, a według mnie tak powinno być z ulepszeniami, że od razu widać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona