Świat HoMM > Heroes II i I

Heroes 1 i 2 na Gameboy Color

(1/2) > >>

Newneko2000:
Ostatnio ściągnąłem z ciekawości Heroes 1 i 2 na Gameboy Color. Nigdzie w internecie nie mogę znaleźć informacji na temat zamków ani jednostek, a wiem, że różnią się od oryginału na PC - na pewno heroes 2, jest to mieszanka 2 i 3. Warto by było dodać te informacje na stronie Tawerny.

Laxx:
Cytat: Newneko2000 w 28 Sierpnia 2014, 15:58:45>>>>Ostatnio ściągnąłem z ciekawości Heroes 1 i 2 na Gameboy Color. Nigdzie w internecie nie mogę znaleźć informacji na temat zamków ani jednostek, a wiem, że różnią się od oryginału na PC - na pewno heroes 2, jest to mieszanka 2 i 3. Warto by było dodać te informacje na stronie Tawerny.
<<<<Obawiam się, że nikt z redakcji nie gra/nie posiada gameboy'a...

Grownock:
Cytat: Laxx w 28 Sierpnia 2014, 17:29:12>>>>Obawiam się, że nikt z redakcji nie gra/nie posiada gameboy'a...<<<<Nie trzeba gameboy'a, wystarczy emulator tej konsolki na PC + ROM'y tychże gier - można to łatwo znaleźć na googlach i pobrać w parę sekund, inna sprawa - jest to nielegalne.

Osobiście grałem w "gameboy'ową" wersję HoMM i trzeba powiedzieć jedno - to świetne konwersje i szczerze nie mogłem uwierzyć, że da się umieścić właściwie pełnoprawnego Heroes'a na tak słabiutkim urządzeniu. Trzeba przyznać, że ktoś to wszystko fajnie obmyślił.

Na googlach łatwo o screeny z gry, gameplay na yt też się znajdzie - http://youtu.be/dfvjlUn0NsQ





Laxx:
Faktycznie, ciekawie to wygląda ;)

No to właśnie to miałam na myśli :P nikt z nas tego nie ma/nie gra poprzez to a chcąc zagrać w to przez inną drogę ;> łamiemy prawo. A szkoda, bo jak widać są miłośnicy starszych części i to na innych konsolach.

Chyba niestety nie pomożemy koledze na dzień dzisiejszy.

Ale z nas "Redakcja"... :3

Newneko2000:
Poprzez podanie informacji na temat gry typu jednostki, zamki itp. prawa nie złamiemy, a można by Tawernę uzupełnić o jeden dział poświęcony właśnie wersji Heroes na gameboya. Mogę trochę posiedzieć i spisać informacje typu jednostki, zamki i budowle + parę podstawowych informacji na temat samej gry, oczywiście, jeżeli redakcja będzie zainteresowana.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona