Inne gry > Pozostałe

Ulubione gry

(1/29) > >>

mejdej:
Nie znalazłem takiego wątku, a myślę, że powinien być, więc zakładam. Oczywiście wypisujemy nasze ulubione gry. U mnie to będzie tak (kolejność nie jest przypadkowa):

1. Heroes of Might and Magic III - dla mnie to jest żywa legenda. Wspaniała rozgrywka sprawia, że trudno od niej odejść. Jeszcze dziś pamiętam, jak kiedyś z braćmi siedzieliśmy po nocach i graliśmy w Multiplayera. Gra jest zarąbista i mam z nią związane tylko miłe wspomnienia.
2. Diablo II: Lord of Destruction - gra również godna podziwu. Wiele umiejętności do wyboru, bogaty wybór broni, tarczy, hełmów, pancerzy i innym podobnych tego typu rzeczy. Dobra rzeźnia sprawia, że gra się z najczystszą przyjemnością.
3. Heroes of Might and Magic V - po upadku (moim zdaniem) czwórki, piątka podniosła serię do góry. Bardzo ładnie wykonana grafika, klimatyczna muzyka, nowe rasy i zamki oraz powrót do wielu rozwiązań z trójeczki sprawia, że do gry warto wracać.
4. Resident Evil 4 - gra całkiem niedawno trafiła na listę moich ulubionych gier. Gdy się do niej dorwałem, ciężko było mi od niej odejść. Wspaniała, długa rozgrywka, dreszcz emocji przechodzący po ciele (szczególnie jak gra się w nocy), bogaty wybór broni, ładna grafika, klimatyczna muzyka i wciągająca fabuła. Tak można opisać tą grę.
5. Medieval 2 - bardzo dobrze wykonana gra. Wiele możliwości taktycznych zarówno na mapie bitewnej jak i na mapie strategicznej. O wiele lepiej wykonana niż Rome, chociaż i ta część była godna polecenia. Co prawda jak zwykle AI komputera nie jest zachwycające nawet na najtrudniejszym poziomie, ale powstały mody, które to trochę naprawiły.
6. Gothic (1 + 2) - gra jest bardzo ciekawa. Wciągająca fabuła, klimatyczna muzyka i całkiem niezła grafika. W trójeczkę nie miałem okazji pograć zbyt długo, więc na temat tej części się nie wypowiem. Pierwsza i druga część bardzo mi się podobały.
7. PES 6 - w końcu znalazła się też jakaś gra sportowa. Jak dla mnie Fifa nie może się równać z PES'em. Tutaj mamy o wiele więcej możliwości taktycznych i jak dla mnie rozgrywka jest o wiele lepsza.
8. GTA San Andreas - ta gra zasłużyła na miejsce w pierwszej dziesiątce. Znakomita i przede wszystkim długa rozgrywka, ciekawa i wciągająca fabuła. Gdy gramy przez MP gra zyskuje uroku.
9. NFS Most Wanted - któryś NFS musiał się tu znaleźć, bo grałem w wiele jego części i chyba można powiedzieć, że jestem skromnym fanem tej serii. Carbon moim zdaniem był do d*py, a Most Wanted całkiem nieźle wyszedł.
10. Warcraft 2 + StarCraft - zastanawiałem się co umieścić na tym miejscu. Dałem obie te gry, bo pamiętam jak kiedyś cały czas w nie pocinałem. Prawdziwe klasyki Blizzarda.

Khaziu:
ok. no to pisze

1-age of empires3-jestem fanem i moja naj gra
2-homm5
3-homm3
4-unreal turnament 2004
5-the settlers3
6-troy
7-age of wonders-magia cienia
8-skoki narciarskie 2002( moim zdaniem najlepsza czesc sagi)
9-fifa 2006( a nie 06-to co innego)
10-kozacy

3 pierwsze gry są serio na 1 2 i 3 miejscu a reszta pozycjii to przypadek. ale i tak wszystkie lubie

wojop95:
przede wszystkim heros 5 potem 3 potem diablo 2 potem baldurs gate a potem................ eeeeee z reszta..... wymienilem te najlepsze a jkbym mial wymieniac wszystkie to by trwalo z godzine czytania ale lubie jeszcze flatouta 2 earth 2160 CoD-a 2 i tam jeszcze tyle ze......... 8)

kluseczka:
1. Final Fantasy VII. Nie grałam, ale swoje wiem.
2. Bard's Tale. Do tej pory chętnie pocinam
3. Puzzle Quest. Alternatywne zakończenie wymiata ^^
4. Deus Ex. na razie dopiero czwarte miejsce, dopiero zaczynam grę
5. The Sims 2... nie, to nie żart
6. Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy - o niebo lepsze od podstawki
7. HoMMV i III
8. Age of Empires III - moja pierwsza strategia i pierwsza poważna gierka
9. Diablo 2 z dodatkiem

Wukashi:
Oto moje ulubione gry:
1HoMM5- mój ukochany skarb
2.MM- fajna gierka
3.Gooka- to samo odczucie co w MM

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona