Hyde Park > Archiwum

Wnioski o rangę przyjaciela

<< < (2/40) > >>

smith:
Popieram wniosek o przyznanie Przyjaciela dla Neramira. Jako jeden z nielicznych pisze naprawdę sensowne posty, nie widziałem nigdy aby prosił o przyznanie jakiejkolwiek rangi.

Ptakuba:
Co do Neramira - również popieram.
A od siebie dodam jeszcze Saph - z powodów wyżej wymienionych u Neramira.
@Down: A no racja, zapomniałem, że to redaktor.

Martin:
^Saph przecież ma range o 2 poziomy "wyższą"...


Cytat: jareQ w 23 Sierpnia 2008, 11:41:00>>>>O tym czy dana osoba otrzyma przyjaciela zależy w głównej mierze od innych użytkowników forum.
[...]
O tym czy ranga zostanie przyznana będą decydować osoby, które są już w gronie przyjaciół tawerny (pierwsze 3 osoby ze zgłoszeń wybiorą admini czyli po jednej ja Martin i Luk).
<<<<
Czyli rozumiem, że złożenie zgłoszenia=przyznanie rangi? Czy też będzie jakieś głosowanie, cokolwiek np limit minimum wniosków na jedna osobe?


Cytat: jareQ w 23 Sierpnia 2008, 11:41:00>>>>Do tej pory aby otrzymać tą rangę trzeba było zdobyć określoną liczbę postów co powodowało nadmierne spamowanie co niektórych userów.
<<<<Od jakis 3 miesięcy ranga nie zalezała od liczby postów. ;]

Oliwsen:
W takim razie ja popieram Johnny'ego_Szalonego co do rangi Przyjaciela. Już długi czas należał do tej grupy i nie widziałam, by zrobił cokolwiek głupiego, co mogłoby źle wpłynąć na wizerunek forum. Nie widziałam też, żeby z jego strony były jakiekolwiek złośliwości adresowane do innych użytkowników, także według mnie jemu się ta ranga jak najbardziej należy. Co do Neramira i MAGMOWEGO Smoka zgadzam się z kolegami powyżej.

Loczek:
Ja bym w takim razie popieram koleżankę Oliwsen oraz kolegów Khazia oraz Smith'a co do przyznania rangi pzyjaciel dla Neramira oraz Johne'go Szalonego są to spoko osoby które niczym nie zawiniły więc raczej rangi im powinny być nadane.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona