Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
LAN - dwie czy jedna orginalna kopia ? (Czytany 4864 razy)
belraist

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« : 12 Września 2014, 00:00:19 »
Witam, zastanawiam się czy nie pograć z bratem po sieci LAN...

Da się grać na jednej kopii, czy trzeba kupić po kopii na komputer ?


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 12 Września 2014, 00:03:21 »
Po kopii na komputer. Udostępnianie własności intelektualnej oprogramowania komputerowego jest nielegalne.

Jeśli chcesz sobie grać we 2 na jednej kopii, to zostaje hot seat.

Poprawiłem, bo nie jest to do końca prawda. Możesz udostępniać znajomym muzykę, filmy, czy książki całkowicie legalnie, jeżeli zostały one wydane przez wydawcę i pochodzą z legalnego źródła - jest to tzw. dozwolony użytek osobisty, ale z niego (niestety :P) jest całkowicie wyłączone oprogramowanie komputerowe./Grownock


« Ostatnia zmiana: 19 Września 2014, 18:41:37 wysłane przez Grownock » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Sychoaky

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
-
« Odpowiedz #2 : 29 Czerwca 2022, 22:13:36 »
Ale błąd przy stawianiu czy wtedy jak ktoś chce wejść? Jeżeli przy stawianiu - błąd sieci lan lub coś ustawione czego sacred nie trawi a jeśli przy wchodzeniu... Szczerze powiem, że brat ma to gdy chce do mnie wejść   Ja mogę do niego lecz on do mnie ma problemy... Masz może router?




IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry