Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Jak oceniasz ścieżkę dźwiękową do Zagubionych Listów?
Bardzo dobrze - 14 (58.3%)
Dobrze - 3 (12.5%)
Średnio - 5 (20.8%)
Źle - 0 (0%)
Bardzo źle - 2 (8.3%)
Głosów w sumie: 24

Strony: [1] 2 3 4 ... 65    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Księga Czarodzieja- MOD (Czytany 291296 razy)
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« : 29 Listopada 2011, 20:52:33 »
Wiem, że dużo z Was czeka na kolejny patch do Uzurpatora. Postaram się go zrobić jak najszybciej. Niestety, mnóstwo obowiązków i mało czasu bardzo mnie ograniczają.

Postanowiliśmy jednak z DWito ruszyć z kolejnym projektem, który wprowadzi wiele nowości do gry, nic nie usunie, ale będzie prawdziwym "cudeńkiem".

Księga Czarodzieja

 Czarodziej Mandigal przez wiele lat studiował Alchemię w Srebrnych Miastach. Uczyli go wybitni arcymagowie, między innymi Narxes i Razzak. Obserwując dosyć specyficzny tryb życia mieszkańców pustynnych krain zdecydował się opuścił Ligę.
 Wrócił do swoich rodzinnych terenów, do Wolnego Miasta Galard, gdzie znalazł sobie ucznia, Dainwina. Po pewnym czasie przestał się jednak spotykać z młodzieńcem i poświęcając się tajemniczym badaniom, które trwały kilka lat.
 Jest 971 Rok Siódmego Smoka. Świat ogarnęła wojna spowodowana Szóstym Zaćmieniem i najazdem demonów. Mandigal nawiedza swojego ucznia i oznajmia mu, że dzięki swoim długim badaniom odkrył nowe krainy i chce je pokazać. Nakazał, by Dainwin przybył do niego pierwszego dnia zimy, o wschodzie Słońca.
 Kiedy uczeń zawitał do domu mentora stwierdził, że ten gdzieś zniknął. Zobaczył tylko konającego rycerza Edwarda, który z ostatnim tchnieniem wypowiedział słowa: "Ratuj go! Księga ci pomoże!".
 Dainwin nie wiedział, kim był ten rycerz i co robił w domu Czarodzieja. Otworzył księgę i po przeanalizowaniu kilku stron stwierdził, że jest to biografia połączona z dziennikiem odkrywania nowych krain.
 Młody mag postanowił odnaleźć mistrza, nie zdając sobie sprawy, że zaczyna nowy, niezwykły etap swojego życia.


 Mod będzie opierać się na jednej, gigantycznej misji, która zajmie gracza na długie godziny. Dodatkowo, gracz będzie miał dostęp do Księgi Czarodzieja, w której zawarte będą informacje, niezbędne do przechodzenia gry. Duża ilość zagadek i tajemniczych zdarzeń nadadzą tej wybitnej strategii nowy obraz.
 Poniżej przedstawiam kilka zdjątek razem z cytatami z Księgi. Dodatkowo powiem również, że mod nic nie zabierze z gry, a doda dużo nowości, między innymi skomponowane i nagrane przeze mnie nowe utwory muzyczne :).

W miarę możliwości będziemy tworzyć ten projekt, by był gotowy na Lato 2012. Pozdrawiam :)


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 29 Listopada 2011, 22:32:26 »
Projekt brzmi ciekawie. Jedna, dłuuga misja. Utworów trochę się obawiam, ale mam nadzieję, że będzie na podobnym poziomie co uzurpator I.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 29 Listopada 2011, 22:36:30 »
To będzie potencjalnie-mało-problematyczne. Heh jak to brzmi...


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 29 Listopada 2011, 22:42:51 »
A jakie jeszcze nowości pragniecie wprowadzić? Jeśli oczywiście możecie ujawnić.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

GGay-cob

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 30 Listopada 2011, 11:14:24 »
mi sie bardzo podoba, tylko mam nadzieje ze bd to naprawde kilka godzin, a nie jak w mrocznym mesiaszu 1


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 30 Listopada 2011, 15:26:51 »
Cieszę się, że projekt cieszy się dużym zainteresowaniem.
@GGay-cob- spokojnie, nasza mapka będzie trwać o wiele dłużej. Oprócz tego przeczytanie samej księgi zajmie naprawdę sporo czasu. Dodatkowo księga zawierać różne rysunki, szkice i symbole, których znajomość będzie konieczna, żeby wykonać liczne zadania.
@Belegor- nie obawiaj się o muzykę xD tutaj pierwszy utwór poświęcony właśnie naszemu tajemniczemu czarodziejowi:
http://www.youtube.com/watch?v=I7zwisXiqgA


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 30 Listopada 2011, 17:45:17 »
A będą naprawione błędy z kampanią Czarodziejki i Awatarami Ashy? Bo ciągle mi gre crashowało :/


IP: Zapisane
ComBOSS2012

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 57


Demonolog

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 30 Listopada 2011, 18:49:57 »
Naprawdę ciekawy mod, podeszliście do tego niekonwencjonalnie, życzę powodzenia, bo czeka was pewnie sporo pracy nad tym projektem. Grałem w Uzurpatora i wiem, że znacie się na swojej robocie.Pozdrawiam :D


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 02 Grudnia 2011, 20:31:12 »
Heloł. (:
Widzę, że mod ma jakieś zainteresowanie. Przedstawiam więc Wam pierwszą, główną postać tej historii: Dainwina, ucznia naszego Czarodzieja.


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 02 Grudnia 2011, 20:33:55 »
Dobra robota! Czekam na dalszy postęp prac, bo nie mogę się doczekać wydania moda. Pozdrawiam i życzę sukcesów w dalszej pracy :)


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 21 Grudnia 2011, 23:01:21 »
Po przerwie czas na kolejną postać Księgi Czarodzieja.
Iryol to tajemnicza postać, która miała wielki wpływ na rozwój duchowy Mandigala. To właśnie Iryol natchnął Czarodzieja do rozpoczęcia "wyprawy życia", która zaowocowała napisaniem tytułowej Księgi. Oto karta postaci:


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 22 Grudnia 2011, 07:20:26 »
Iryol nieźle dopracowany, chyba najlepsza jednostka z SA. Czekam na dalsze postępy z Księgą Czarodzieja.
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 27 Grudnia 2011, 21:44:26 »
I... kolejna postać przed nami, tym razem to tytułowy Czarodziej, Mandigal. Wszystkich postaci będzie w sumie 8.


IP: Zapisane
WaruiYami
(Fandor510)

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 386


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 28 Grudnia 2011, 11:36:09 »
A ten Daiwin będzie pochodził z przystani akademii czy innej frakcji a może planujecie dodać frakcje związaną z Wolnymi Miastami ??
Życzę powodzenia i sukcesów w kolejnym wielkim projekcie.


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 08 Stycznia 2012, 15:56:14 »
Dzisiaj nie mam żadnej postaci, ale mam za to wiadomość, która być może was ucieszy. Nie chcę zdradzać szczegółów, ale ta wiadomość powinna w pewnym stopniu zadowolić osoby, które liczyły na zupełnie nowe miasta. Powiem tak: liczba miast baaardzo wzrośnie, ale na jakich zasadach, to już innym razem, tak czy siak, będzie git (:


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 ... 65    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.146 sekund z 25 zapytaniami.
                              Do góry