Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
Pokaż wiadomości
Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Pamiętaj, że widzisz tylko te wiadomości w tematach do których masz aktualnie dostęp.
    Wiadomości   Pokaż wątki Pokaż załączniki  

  Wiadomości - Hunter
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 23
46  Mody & modowanie / Heroes V - Moderskie Projekty / Odp: M&M Heroes V: Skull of Shadows (SoS) : 28 Sierpnia 2014, 21:28:28
Kniejce - Tier 7!!!!

Edit nie wiem jak to się zwie, Dendroidy czy zagajnik nie wiem, to z rozrostem :D
47  Hyde Park / Muzyka, Filmy / Odp: Oceń poprzedni utwór. : 28 Sierpnia 2014, 19:17:20
Nie moje nuty, ale za ''obelixa'' jest 3/10 :D

Klasyka gatunku
48  Świat HoMM / Ogólne o Heroes IV / Odp: Gameranger : 28 Sierpnia 2014, 17:53:53
Grać się da. Jeśli chodzi o mnie to mogę być chętny, jednakże nie teraz, może za miesiąc może za tydzień. Jak będę pewniejszy swojej bliskiej   przyszłości to dam znać :D, przede wszystkim muszę sobie 4 załatwić :| póki co mogę zagrać w 3 jeśli ktos chce, na GameRanger mój nick Hunter, tak jak tu, można też przez Evolve bądź Hamachi.
49  Mody & modowanie / Heroes V - Moderskie Projekty / Odp: Wojny o Sukcesję w Heroes 5 : 28 Sierpnia 2014, 15:24:41
A co powiedzielibyście na brązową brodę w podstawie i czarną w ulepszeniu? :)

W kwestii zdolności - co powiecie na zadawanie 10% obrażeń wszystkim polom otaczającym cel? Np. od głównego ciosu ginie 100 chłopów, ale jeśli obok stoi jeszcze jeden oddział, to ginie z niego 10 kolejnych chłopów?

1 - Ok, byle różnica w barwach była widoczna :D

2 - Ciekawe i zdaje się nie przesadzone więc jak najbardziej tak.
50  Heroes VII / Heroes VII / Odp: Heroes VII - Aktualności - Dyskusja : 28 Sierpnia 2014, 15:13:20
Niech dadzą tego z 4 to już widzę jeden mod do zrobienia

A alternatywne ulepszenie mam w avku :p

Hahhahah mistrz.

Co do ghul vs zombie to chyba zombie wygra bo z ghulem to necro by miało tylko jednostki do ataku choć ten łysol był nawet fajny.

Czy ja wiem, mogą zrobić defensora i z Ghula, żaden problem. Druga sprawa, że mogą również zrobić Necro, w którym jednostki będą liczone w legionach, wtedy ilością się będzie napadało przeciwnika.

Poza tym, mamy jeszcze Banshee, która może być defensywną jednostką, a raczej - może mieć dużą ilość życia. O ile Banshee zaistnieje w tych herkach.
51  Heroes VII / Heroes VII / Odp: Heroes VII - Aktualności - Dyskusja : 28 Sierpnia 2014, 14:55:50

Cytuj
Heroes 4 - Najlepsze wampiry ever

Nope, to się gryzie za światem M&M, nie ta epoka, w ogóle nie pasowały, tak samo jak i te smocze golemy.

Ani mnie to szczypie, ani swędzi. Dla mnie były najlepsze i już niestety pewnie takich nie zrobią  :/

Lamassu mogą być, ale nie w Necro xD Wyglądały w 6 okropnie, do tego zupełnie psuły klimat umarlaków.
52  Mody & modowanie / Heroes V - Moderskie Projekty / Odp: Wojny o Sukcesję w Heroes 5 : 28 Sierpnia 2014, 14:08:06
Hmmm...inna ognista zdolność? Jedyne co kojarzę jeszcze, to odporność na magię ognia ale nie wiem czy była w HoMM II  :niepewny:

Nie musi być z H2 :)

Biała broda też wydaje się być już zbytnim odstępstwem od oryginalne formuły H2 :P

SERIO? Jak dla mnie zmiana koloru brody na białą to byłby strzał w dziesiątkę. No ale jak Ci tak bardzo zależy na utrzymaniu wszystkiego w tonacji 2 to nie zmieniaj :P
53  Heroes VII / Heroes VII / Odp: Heroes VII - Aktualności - Dyskusja : 28 Sierpnia 2014, 14:06:11
(...) te z VI nie wyglądały na wampiry. To był wiedźmin Geralt na prochach.

Amen.

Heroes 4 - Najlepsze wampiry ever


I mają muszkę!!!
54  Mody & modowanie / Heroes V - Moderskie Projekty / Odp: Wojny o Sukcesję w Heroes 5 : 28 Sierpnia 2014, 13:24:17
Ja to bym ulepszonemu krasiowi dał jeszcze białą brodę. ;P

Popieram, dorzucam swój głos za tym pomysłem. Ogólnie Krasnoludy wyglądają epicko, o wiele lepiej niż te z H5, serio  :ok:
55  Mody & modowanie / Heroes V - Moderskie Projekty / Odp: Wojny o Sukcesję w Heroes 5 ;) : 27 Sierpnia 2014, 20:21:47
Twarz, jako twarz jest lepsza, tylko odcień jej skóry różni się zupełnie od odcienia reszty ciała, faktura skóry też się różni :|
56  Heroes VII / Heroes VII / Odp: Heroes VII - Aktualności - Dyskusja : 27 Sierpnia 2014, 19:36:03
Tak, każdy woli coś innego  :) .

PS. W Sylvanie jednostką był Myśliwy, a bohaterem łowca  :D
I Drobne pytanko :
          Jakiego czempiona z Przystani i Akademii byście wybrali ?
Przystań - Ten Wojownik/ Anioł   --- Ja Anioły
Akademia - Magiczny Ptak/ Tytan --- Chyba Tytani  :D

Dokładnie to jednostką był WIELKI ŁOWCZY, zaś bohaterem ŁOWCA

Co do wyboru Czempiona to (mam nadzieję) będzie zależeć od ich możliwości. Nie chciałbym żeby było tak jak w przypadku HIV gdzie w kilku przypadkach wybór był zbyt oczywisty. Osobiście jednak mój wybór będzie zarażony sympatią do Anioła w Przystani oraz do Tytana w Akademii :)

W zasadzie jeśli idzie o Necro, to zmienię tylko swój wybór z Zombie na Ghula. Te z szóstki były idealne. 
57  Heroes VII / Heroes VII / Odp: Rada Cieni : 27 Sierpnia 2014, 19:01:41
Wolałbym sylwan ale nie zagłosuje bo nie mam konta na uplay

Możesz się zarejestrować. Za darmo i szybko.
58  Heroes VII / Heroes VII / Odp: Heroes VII - Aktualności - Dyskusja : 26 Sierpnia 2014, 22:27:03
W Core jakieś Szkielety, Zombie i Zjawy ale takie jak w HVI, w Elite oczywiście Wampir (niech się zmienia w nietoperza błagam!), jakiś jeździec rzecz jasna, najlepiej na wzór tego rycerza śmierci z HV oraz coś czarującego. Lisze były w porządku. Jako Championi oczywiście Kostucha, a zamiast smoka lepiej Tkaczka, jak w HVI. Mało produktywnie, ale tak to widzę :)
59  Mody & modowanie / Heroes V - Moderskie Projekty / Odp: Wojny o Sukcesję w Heroes 5 ;) : 26 Sierpnia 2014, 17:42:55
Co on taki zgięty w pół?
Trzeźwy on? :D Świetny model, nie mam zastrzeżeń :)
60  Mody & modowanie / Heroes V - Moderskie Projekty / Odp: Wojny o Sukcesję w Heroes 5 ;) : 26 Sierpnia 2014, 15:55:56
No, ale popatrz, nie trzeba innego modelu wystarczy, że zmienisz tekstury tej jej pytce którą ma na głowie. Tak mi się wydaje.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 23




© 2003 - 2026 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry