|
Pokaż wiadomości
|
| Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Pamiętaj, że widzisz tylko te wiadomości w tematach do których masz aktualnie dostęp. |
Wiadomości - Hunter
|
|
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 23
|
|
48
|
Świat HoMM / Ogólne o Heroes IV / Odp: Gameranger
|
: 28 Sierpnia 2014, 17:53:53
|
Grać się da. Jeśli chodzi o mnie to mogę być chętny, jednakże nie teraz, może za miesiąc może za tydzień. Jak będę pewniejszy swojej bliskiej przyszłości to dam znać  , przede wszystkim muszę sobie 4 załatwić :| póki co mogę zagrać w 3 jeśli ktos chce, na GameRanger mój nick Hunter, tak jak tu, można też przez Evolve bądź Hamachi.
|
|
|
|
|
49
|
Mody & modowanie / Heroes V - Moderskie Projekty / Odp: Wojny o Sukcesję w Heroes 5
|
: 28 Sierpnia 2014, 15:24:41
|
A co powiedzielibyście na brązową brodę w podstawie i czarną w ulepszeniu? 
W kwestii zdolności - co powiecie na zadawanie 10% obrażeń wszystkim polom otaczającym cel? Np. od głównego ciosu ginie 100 chłopów, ale jeśli obok stoi jeszcze jeden oddział, to ginie z niego 10 kolejnych chłopów?
1 - Ok, byle różnica w barwach była widoczna 2 - Ciekawe i zdaje się nie przesadzone więc jak najbardziej tak.
|
|
|
|
|
50
|
Heroes VII / Heroes VII / Odp: Heroes VII - Aktualności - Dyskusja
|
: 28 Sierpnia 2014, 15:13:20
|
Niech dadzą tego z 4 to już widzę jeden mod do zrobienia
 A alternatywne ulepszenie mam w avku :p
Hahhahah mistrz. Co do ghul vs zombie to chyba zombie wygra bo z ghulem to necro by miało tylko jednostki do ataku choć ten łysol był nawet fajny.
Czy ja wiem, mogą zrobić defensora i z Ghula, żaden problem. Druga sprawa, że mogą również zrobić Necro, w którym jednostki będą liczone w legionach, wtedy ilością się będzie napadało przeciwnika. Poza tym, mamy jeszcze Banshee, która może być defensywną jednostką, a raczej - może mieć dużą ilość życia. O ile Banshee zaistnieje w tych herkach.
|
|
|
|
|
51
|
Heroes VII / Heroes VII / Odp: Heroes VII - Aktualności - Dyskusja
|
: 28 Sierpnia 2014, 14:55:50
|
Heroes 4 - Najlepsze wampiry ever Nope, to się gryzie za światem M&M, nie ta epoka, w ogóle nie pasowały, tak samo jak i te smocze golemy.
Ani mnie to szczypie, ani swędzi. Dla mnie były najlepsze i już niestety pewnie takich nie zrobią  Lamassu mogą być, ale nie w Necro xD Wyglądały w 6 okropnie, do tego zupełnie psuły klimat umarlaków.
|
|
|
|
|
56
|
Heroes VII / Heroes VII / Odp: Heroes VII - Aktualności - Dyskusja
|
: 27 Sierpnia 2014, 19:36:03
|
Tak, każdy woli coś innego .
PS. W Sylvanie jednostką był Myśliwy, a bohaterem łowca  I Drobne pytanko : Jakiego czempiona z Przystani i Akademii byście wybrali ? Przystań - Ten Wojownik/ Anioł --- Ja Anioły Akademia - Magiczny Ptak/ Tytan --- Chyba Tytani 
Dokładnie to jednostką był WIELKI ŁOWCZY, zaś bohaterem ŁOWCA Co do wyboru Czempiona to (mam nadzieję) będzie zależeć od ich możliwości. Nie chciałbym żeby było tak jak w przypadku HIV gdzie w kilku przypadkach wybór był zbyt oczywisty. Osobiście jednak mój wybór będzie zarażony sympatią do Anioła w Przystani oraz do Tytana w Akademii  W zasadzie jeśli idzie o Necro, to zmienię tylko swój wybór z Zombie na Ghula. Te z szóstki były idealne.
|
|
|
|
|
57
|
Heroes VII / Heroes VII / Odp: Rada Cieni
|
: 27 Sierpnia 2014, 19:01:41
|
Wolałbym sylwan ale nie zagłosuje bo nie mam konta na uplay
Możesz się zarejestrować. Za darmo i szybko.
|
|
|
|
|
58
|
Heroes VII / Heroes VII / Odp: Heroes VII - Aktualności - Dyskusja
|
: 26 Sierpnia 2014, 22:27:03
|
W Core jakieś Szkielety, Zombie i Zjawy ale takie jak w HVI, w Elite oczywiście Wampir (niech się zmienia w nietoperza błagam!), jakiś jeździec rzecz jasna, najlepiej na wzór tego rycerza śmierci z HV oraz coś czarującego. Lisze były w porządku. Jako Championi oczywiście Kostucha, a zamiast smoka lepiej Tkaczka, jak w HVI. Mało produktywnie, ale tak to widzę 
|
|
|
|
|