Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 11    Do dołu Drukuj
Witaj (Czytany 56858 razy)
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« : 16 Czerwca 2004, 02:44:01 »
Miło nam powitać Cię w naszych szeregach na Forum serwisu Tawerna  :D
Zapraszam do zakładania nowych tematów i dyskusji w już otwartych nie tylko o Heroes'ach...
Pozdrawiam
admin  ;)


« Ostatnia zmiana: 14 Grudnia 2006, 00:11:58 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Guest
« Odpowiedz #1 : 23 Lipca 2004, 02:46:37 »
cze admin  szukam  pathe zebym mugł grać w herosy przez siec  mam wersje taka herosów Wersja 3.0WOW


IP: Zapisane
Muczaczos
« Odpowiedz #2 : 26 Sierpnia 2004, 19:31:14 »
Gościu jeżeli masz wersje piracja to się pożegnaj z grą w sieci. Gra ma takie zabezpieczenia, że nie sięgrać żadnego patcha:P. Pozatym 3.0 to najnowszy patch.


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 02 Września 2004, 13:45:20 »
Cytuj
cze admin  szukam  pathe zebym mugł grać w herosy przez siec  mam wersje taka herosów Wersja 3.0WOW
Dziwne bo ja mam też WoW w tej wersji i mogę grać przez net. Chyba , że masz pirata, więc pożegnaj sie z grą w sieci. Jak wspomniał kolega wyzej 30. jest najnowszą łatką :)


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 04 Września 2004, 09:56:07 »
Oj chłopaki straszycie...  :)  w h4 w wersji pirackiej da się bez zadnego problemu grać przez sieć wystarczy zainstalować i zarejestrować sie w GameSpy Arcade  ;)


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 04 Września 2004, 15:28:33 »
Cytuj
Oj chłopaki straszycie...  :)  w h4 w wersji pirackiej da się bez zadnego problemu grać przez sieć wystarczy zainstalować i zarejestrować sie w GameSpy Arcade  ;)
Kiedys kumpel grał przez tydzień w piracką wersja H4. Po 2 tygodniach przyszli panowie w mundurkach w sprawie nielegalnej kopii gry  <_<
Zreszta niech chłopakch oduczy się kupowania piratów  ;)

A tak wogóle troche pusto na tym forum. Mozną je rozleklamować  :D


« Ostatnia zmiana: 04 Września 2004, 15:30:53 wysłane przez Martinblack » IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 05 Września 2004, 11:33:50 »
Co fakt to fakt  ;)

Apropos rozleklamowania napewno by sie przydało.... tylko jak :huh:


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 05 Września 2004, 13:19:14 »
Cytuj
Apropos rozleklamowania napewno by sie przydało.... tylko jak :huh:
Przede wszytkim na toplistach i tym podobnych. Wymiana butonami ze stronami o podobnej tematyce, ale nie tylko. Także na innych forach mozna byłoby wspomnieć o tej stronie.


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 05 Września 2004, 15:22:29 »
Właśnie tak robie powrzucałem banerki na sporą ilość toplist trochę gorzej jest z wymianą z innymi stronami (chyba jednak będę musiał sie za to wziąć) a poza tym reklamuje gdzie sie da jak jest gdzieś taka możliwość. Na innych forach w podpisach mam także podane linki - innych sposobów reklamy nie znam oczywiście bezpłatnych  :P


« Ostatnia zmiana: 05 Kwietnia 2007, 23:43:33 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Tomek

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 56

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 22 Września 2004, 11:06:43 »
hehe witam wszytkich fanów heros 1 2 3 4 5 ... tak sie przygladam wszym wypowiedziom i odziwo ja posiadam heroes 4 WoW i cipie przez sieć ale ja mam tak herosy że mam Orginlne podstawowe heros 4 a reszte dodatków piraty i gram jusz jakeś 2 miechy przez sieć i panowie w niebieskich mundurkach jeszcze niestawlilli sie  u progu mych drzwi a i tak się niestawią  bo gram na koncie kumpla a nie na swoim :) :P ale kit pozdro dla wszystkich

-----------------------------------------------
a do jarqa sory że ja jeszce mapki niedałem ostatni niemam czasuu o ile mie pamietasz ale kit  B)


IP: Zapisane
Jest fajnie :)
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 22 Września 2004, 11:58:12 »
Cytuj
[...]
a do jarqa sory że ja jeszce mapki nie dałem ostatni nie mam czasuu o ile mie pamietasz ale kit  B)
heh pewnie że pamiętam jak bym mógł zapomnieć fajnie, że jesteś na forum myślałem że to jakiś inny tomek...

Teraz już wiem z kim mam do czynienia więc  /cheers/


« Ostatnia zmiana: 27 Marca 2006, 15:20:48 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 22 Września 2004, 21:28:52 »
Cytuj
hehe witam wszytkich fanów heros 1 2 3 4 5 ... tak sie przygladam wszym wypowiedziom i odziwo ja posiadam heroes 4 WoW i cipie przez sieć ale ja mam tak herosy że mam Orginlne podstawowe heros 4 a reszte dodatków piraty i gram jusz jakeś 2 miechy przez sieć i panowie w niebieskich mundurkach jeszcze niestawlilli sie  u progu mych drzwi a i tak się niestawią  bo gram na koncie kumpla a nie na swoim :) :P ale kit pozdro dla wszystkich

 

Wieć masz szczęście  :] . Tak swoja drogą to zależy od tego gdzie mieszkasz. Do tego dochodzi sprawa upadku 3DO. Teraz nikt sie juz nie przyjmuje czy ktos ma piraty tej gry czy nie. Ale jak juz cie bedą chcieli namierzyc to twoje ip a nie konto . :]

Tak apropo to nie polecam grać w piraty serią "need for speed". Eidos pilnuje żeby nie było czegos podobnego, a konsekwencje mogą być nie miłe..


IP: Zapisane
pati246

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 17 Lutego 2005, 10:58:05 »
:>


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 21 Lutego 2005, 03:07:19 »
Siemka Pati :) co toaka dziwna minka :P


« Ostatnia zmiana: 21 Lutego 2005, 03:07:54 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
enya

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 10 Listopada 2005, 12:12:50 »
Może i ja się w końcu przywitam ^_^ Wiec wytam wszystkich heh

ps. Fajnie tu  /clap/


IP: Zapisane

Mówią, że kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na 2 części...
Jedna z nich trafia do kobiety, druga zaś do mężczyzny...
Natomiast całe życie polega na odnalezieniu drugiej połowy...
Połowy swojej własnej duszy. Połowy samego siebie!
Strony: [1] 2 3 4 ... 11    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry