Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 271 272 273 [274] 275 276 277 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2033107 razy)
hamlet

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 257


Przytulacz niedźwiedzi

Zobacz profil
« Odpowiedz #4095 : 01 Marca 2011, 16:39:53 »
Na oficjalnej stronie Heroesów 6 są ukazane trzy grupy artefaktów w : http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6/pl-PL/game/artifacts/index.aspx
Tośmy sobie poczytali! Artykuł mną wstrząsnął! Takiego nawału informacji jeszcze nie widzieliśmy!

Artykuł mówi nam tyle co nic. Będą trzy klasy artefaktów... Łoł, ale czad, jestem taki podekscytowany... Mam nadzieję, że najbliższym czasie powiedzą coś więcej na ten temat, bo ten artykuł raczej nie powoduje u mnie palpitacji serca.
Dzisiejszy screen też raczej nie jest wstrząsający.
Pozostaje czekać na tą "niespodziankę", chociaż wątpię, że by to była oficjalna prezentacja 5 rasy. Bardziej już liczę na coś w stylu artów bohaterek.


« Ostatnia zmiana: 01 Marca 2011, 16:44:40 wysłane przez hamlet » IP: Zapisane
Narody, narody! Po diabła narody
Stojące na drodze do szczęścia i zgody?
Historia nam daje dobitne dowody:
Pragniecie pokoju? - Usuńcie przeszkody -
Narody, narody, narody!
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #4096 : 01 Marca 2011, 17:13:59 »
O widzę że ładne spamiki powstają..
te 6 wiadomości (poza wiadomością Hex'a - muszę go wyjątkowo pochwalić) sa szpetnym spamem wg mnie ;p

A ja nie mam właściwie żadnych "niusów", ale chciałbym coś "obgadać"
Wszystkim znany jest juz chyba ten system reputacji, nie mylę sie ?
Więc co sądzicie o nim w świetle tego, iż prawdopodobnie kierując się poniższym screenem
http://heroes.hardwired.hu/heroes6/leirasok/hunweek/picen.php?c=0&n=3sc2_magic.jpg
będą występowały tylko 3 szkoły magii.
To jest prawdopodobnie :
     - Fire
     - Natural (neutral bo ja wiem jak to nazwą :p liść jest ikoną)
     - Light
(niewiem czy te 2 ikony będą zapełnione czy nie te z "zawijasami" ? Co sądzicie? -ja jednak podejrzewam że nie)

     I jak mniemam szkoła fire będzie bazowała głównie na czarach no po prostu destruktywnych mających na celu zniszczenie wrogich jednostek.
     Neutralna to pewnie będą przywołania i moze pewne czary z mapy przygód, może jakies kontroli, (hm cos w rodzaju quicksand czy tam min  moze hipnoza, szał choc te 2 ostatnie mało prawdopodobne   .. no clue.. : myśli:)
     No i w koncu light - czary światłości wspomagające nasze jednostki.

Komasując ta wiedze z tym że sa 2 mozliwe drogi rozwoju tj
     -  Dragon Blood  ulepszającej szkolę  Fire
     -  Dragon Tears  ulepszającej szkołę Light

można wnioskować że, to na endgame'owej*  grze znacznie lepiej bedzie miec bohatera z repa w łzach, gdyż zazwyczaj jak ilościowo jednostki zaczynają byc bardzo masywne i liczne to czary niszczące sa mniej efektywne (choć bardziej efektowne), niz czary wspomagające.
To powoduje że gracze na rush będą brać krew, (co też oczywiste że "purse & engange" jest bardziej wartościowy expowo.. przynajmniej zawsze był).

*(chodzi mi o mulit, w kampanii to jest równoważone tym że wojska z scenariusza na scenariusz nie przechodzą tylko mamy specjalnie ułożone wojska a resztę zdobywamy w trakcie jak to każdemu wiadomo ;p  .. nie wiem po co to pisze, chyba dlatego żeby się żaden nie przyczepił ;d)
Jeszcze takie małe cuś napisze o jednostkach strzelcach/czarujących - jakkolwiek na początku jak ma sie ich mało czarowanie jest warte to później z zwiększaniem się ilości jednostek w stacku ten stosunek zmienia się na nie korzyść czarowania tak że z czasem nawet lepiej wykonać atak na pojedynczą jednostkę, niż czar grupowy - (oczywiście chodzi mi o regularne bitwy a nie zabijanie skupionej grupki jednostek które sa znacznie mniejsze ilościowo i po prostu za turę jednej jednostki pozbywamy sie np 4 wrogie jednostki, chodzi mi o starcia relatywnie równych sobie sił.)


Co WY o tym sądzicie ?

chciałem krótko...                       wyszło jak zawsze  ;p
Pozdrawiam ;>




« Ostatnia zmiana: 01 Marca 2011, 17:27:53 wysłane przez Nimrod » IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #4097 : 01 Marca 2011, 17:31:54 »
Ale przecież już było powiedziane, że będzie 7 szkół magii: Ogień, Woda, Powietrze, Ziemia, Światło, Mrok i Pierwotna, czy jakoś tak.
Uważam, że niezależnie jaką drogą bohater podąży będzie mógł korzystać z każdej magii. Ale to są jedynie domysły i teraz można tylko czekać na jakieś bardziej konkretne informacje na ten temat.


IP: Zapisane
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #4098 : 01 Marca 2011, 17:38:42 »
Dzięki Necro_L, nie wiedziałem tego... widocznie w tym czasie mało miałem czasu widocznie by sie dowiedzieć. Potem jakoś sie nie dowiedziałem.

Jednak nie zmienia to tego co jest poniżej bo to ze te dane ścieżki rozwoju wspomagają dane szkoły też jest juz potwierdzone . (prawda ? :p) Nie chodzi mi TYLKO o korzystanie, bo też nie mówiłem że nie będzie można korzystać, ale było wyraźnie powiedziane że wybór ścieżki reputacji znacznie ulepszy dany rodzaj magii.


« Ostatnia zmiana: 01 Marca 2011, 17:41:02 wysłane przez Nimrod » IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #4099 : 01 Marca 2011, 17:40:13 »
W pewnym sensie: Bohater idący ścieżką łez rzuca słabsze fireball'e, ale za to lepiej leczy, a bohater smoczej krwi odwrotnie. Więc wybór ma wpływ na pewne szkoły magii, ale całkowicie to ich chyba nie eliminuje.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

seboran
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 87

Zobacz profil
« Odpowiedz #4100 : 01 Marca 2011, 17:43:29 »
ja myślę,że to będzie tak:
ogień i mrok do krwi
woda i ziemia do neutral
światło i wiatr do light
Tylko nie wiem,jak to będzie z tą pradawną,może będzie ona zależna od drogi,nie wiem.Albo będą to najsilniejsze czary z każdej szkoły magii.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #4101 : 01 Marca 2011, 17:45:01 »
Czytałes w ogóle co było powyżej.... żadna ze ściezek nie blokuje innnych szkół magii. Mogą wpływać na jej efekt, ale nie blokować. Druga rzecz: są dwie drogi, nie jedna.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #4102 : 01 Marca 2011, 17:45:31 »
Hmm nigdzie nie mówiłem że je eliminuje.
Gdyby to dotyczyło tylko tych 2 czarów była by to niewielka ingerencja reputacji w  magie.
tj.
krew- ulepszony fireball
łzy  - ulepszone leczenie/wskrzeszenie

ale obawiam sie :P (jako że zwykle wybieram ścieżkę krwi ;p) że będzie dotyczyć to całych szkół, razem z tymi wszystkimi blessami i innymi czarami wzmacniającymi :P

@ seboran Ty to w ogóle pojechałeś ;D


IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
matek;D

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 22


Zobacz profil
« Odpowiedz #4103 : 01 Marca 2011, 17:54:14 »
Na stronie z newsami pojawił się tekst że ludzie z serwisu czekają na pozwolenie od Ubi na opublikowanie ostatniego newsa data zmieniła się na "1-2"marca co może wskazywać że ten news rzeczywiście może być na temat nag :-/ :)


« Ostatnia zmiana: 01 Marca 2011, 17:56:42 wysłane przez matek;D » IP: Zapisane
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #4104 : 01 Marca 2011, 17:58:38 »
@matek;D ! skubańcu wyprzedziłeś mnie ;p

chciałem to samo napisać
Cheer them up  ! ;p

Seboran jakie skille do rodzajów magii muszą być ? oświeć mnie proszę :>

Jeszce 3 min:D
nie mogę się doczekać:D

chłopie skoro taki tekst jest znaczy że czekają na zezwolenie Ubi na publikacje tego. Więc sobie jeszcze "trochę" poczekasz nie 3 min :P
pozdro


« Ostatnia zmiana: 01 Marca 2011, 18:02:23 wysłane przez Nimrod » IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
seboran
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 87

Zobacz profil
« Odpowiedz #4105 : 01 Marca 2011, 18:01:55 »
wiesz,specjalne zdolności dla rodzai magii.
trzeba chwile pocz chyba,bo nie da sie wejść.


IP: Zapisane
MatteoX

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 111


Feel the power of Tiger !

Zobacz profil
« Odpowiedz #4106 : 01 Marca 2011, 18:15:10 »
Ejj! seboran, nie spamuj bo cię zbanują :D

Ja tam znowu tak nie czekam na to potwierdzenie. przecież już od dawna wiadomo, że to będą Nagi, ba nawet wiemy dużo na temat jednostek. A info mogą równie dobrze podać jutro...


IP: Zapisane
Mati5001

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 100


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4107 : 01 Marca 2011, 18:39:04 »
kurde,jakaś durna animacja bohaterów,to znaczy,że się im nie udało..
jakie animacje?! o co chodzi!? daj linka!?


IP: Zapisane
MatteoX

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 111


Feel the power of Tiger !

Zobacz profil
« Odpowiedz #4108 : 01 Marca 2011, 18:41:53 »
Proszzzzę, masz kilka animacji bohaterów, ale nie jest to nic wielkiego, uprzedzam http://www.youtube.com/watch?v=i3NOwVsT1vY

Ja się nic wielkiego nie spodziewałem, znam już trochę metody Ubisoftu i dziś się nie przeliczyłem. Mam wrażenie, że na animacja jest dana ot tak żeby coś było, ale trudno.


IP: Zapisane
Mati5001

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 100


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4109 : 01 Marca 2011, 18:45:44 »
CZy na tym filmiku widizmy bohaterke inferno!? a tak pozatym to nic ciekawego!? Może w piątek będzie jakaś "niespodzianka" Jak od kilku tygodni co tydzień :D


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 271 272 273 [274] 275 276 277 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry