Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 8    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Kampania Świątyni (Czytany 49138 razy)
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 14 Listopada 2011, 21:37:06 »
Hmm... Mi się tak nie zdarzyło. Może spróbuj wpierw zaatakować jakiegoś słabego bohatera Wilków? Wówczas pojawi się wiadomość, że są oburzeni itp, jednak misja "Przybywam w pokoju" dalej będzie aktywna, bo się pokonało bohatera a nie zdobyło miasto. Ja tak zrobiłem, dopiero potem wykonałem to z latarnią i mi nie skasowało tamtego zadania.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 15 Listopada 2011, 17:30:57 »
Nagle zacząłem dostawać tylko połowę złota na dzień. Myślałem, że to przez tydzień, ale w opisie tygodnia nic nie było na ten temat. Po za tym tydzień minął, a ja wciąż dostaje tylko połowę złota. Bug?

EDIT: Chyba jednak jest to kolejny bug, bo wczytałem wcześniejszy zapis i jest już okej.


« Ostatnia zmiana: 15 Listopada 2011, 17:54:32 wysłane przez Szakal119 » IP: Zapisane
Alexander I

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 25

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 15 Listopada 2011, 19:34:27 »
tak to bóg mnie w misji nekropoli przychód złota zmniejszył się dwa razy i kryształy przestały przychodzić. wczytanie zapisu wcześniejszego pomogło


IP: Zapisane
VanDeRem

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 22

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 19 Listopada 2011, 20:56:36 »
Też tak mam ale co z tymi kij z tym  ;D bo to dodatkowa misja ale co z misją Matka koszmarów i tymi ciężarnymi gdzie to jest?


IP: Zapisane
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 19 Listopada 2011, 21:40:41 »
Jest w jaskini na północy przy wulkanie. Tuż obok miasta demonów.


IP: Zapisane
Lysolek2010

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 28 Listopada 2011, 09:40:15 »
4 kampania świątyni to porażka ...


u mnie po 2-3 DNIACH biegały demony z Legionem wojska ....
a jakoś po tygodniu wilk wysłał swoje psy z kolejnymi legionami ...
ja póki co nie przerabiam zamków na swoje (żeby zaliczyć dodatkowa misję) ale skończyć mapki nie mogę ze swoim zamkiem tylko...
Chyba oleję te dodatkową misję i doś za nią...i tak mam rodową już na max rozwiniętą ...

ciekaw czy to bug?
pozdrawiam i wytrwałości ;)


IP: Zapisane
Violet

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 02 Grudnia 2011, 04:10:49 »
Witam :D
Wygrywam sobie radośnie, przede mną tylko wojska w statkach więc zbieram armię klikając na klepsydrę raz drugi [no dobra,to był 4dniowy spam :P], nowy tydzień elegancko, chcę zrekrutowac jednostki a tu zonk :P



Paradoks jakiś i jak sądzę paskudny bug. Czy można z tym cokolwiek zrobić? Czekam tydzień,drugi, reloaduje grę [czy to normalne że po przejęciu Nekropolii nie można jej przekształcić w Świątynię, jednocześnie kończąc misję 'przekształć 4/4 miasta na wyspie'??] i nic. Straciłam bohaterkę, bo poszła się naparzać ze statkami ze zbyt słabą armią. Statki też raczej na ląd nie wyskoczą,żeby przejąć miasto i może odblokować buga...no w kropce jestem :/


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 02 Grudnia 2011, 06:39:54 »
Jeeeeeeeeezu... To przecież było wałkowane tysiąc razy. I w tematach o becie kilka razy się wspomniało, kilka razy pojawiło się w tematach o różnych misjach i chyba w temacie o błędach z gry też kilka razy wspomnieliśmy.
Aby anulować tego buga musisz po prostu wczytać dowolny zapis SPRZED początków tego tygodnia. Możesz też oczywiście po prostu czekać tyle tygodni, aby populacja się wyzerowała, ale to by trwało wieki.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 10 Grudnia 2011, 23:15:17 »
Tak, pojawił się u mnie bug z tym, że nie dostawałem ani jednego kryształu przez cały tydzień i dłużej. Niestety zbyt późno się zorientowałem i musiałem zagrać od nowa. Teraz sytuacja jest taka:
-Mam dwa prawie rozwinięte zamki (brak jedynie mizu-kami i kirinów).
-Niestety nie ma żadnych strażników oddzielających górne miasto, należące do Nebirosa od mojego Ashwick. Na moje szczęście demony wolą naparzać się z Gwardią Gerharta i vice versa. Miasto z latarnią- w ogóle go nie zdobywałem, ani nie wykonywałem questa. Jak mam go zdobyć, by nie stracić zadania "Przybywam w pokoju":
a)zaatakować gwardzistę, który daje questa i potem zdobyć latarnię?
b)Zaatakować gwardzistę i dać spokój z miastem?
c) Zaatakować przy nim bohatera przystani (czerwonego) i wtedy rozmawiać?


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 11 Grudnia 2011, 00:32:52 »
Ja wykonałem misję z latarnią, ale z tego co czytałem u niektórych anuluje to zadanie. Z kolei jak się jest na drodze krwi, zadanie to w ogóle się nie pojawia a miasto zdobyć można jedynie siłą.
A walka demony vs Gerhart to niestety głównie pokazówka. Jednak zauważyłem, że demony i rycerze bardzo chcą zdobyć miasto na wschód od Ashwick zwane Rauchburg. Dlatego też radzę zrobić tak: zdobyć miasto, przerobić na Świątynię i zwiać. Wówczas wróg nie będzie produkował w nim demonów tylko nieprzydatnych u siebie nagów (jak ja grałem za pierwszym razem to dopiero po paru miesiącach wróg przerobił je na Inferno, a za drugim razem to nawet nie zdążył go zamienić nim ja je zdobyłem na stałe). Co ciekawe, jeśli zdobędzie się Rauchburg, Nebiros zechce osobiście to miasto odbyć. Kiedy zaś pokona się Królową Roju, Nebiros zmierza do południowego miasta nagów w którym zaczynamy.

A tak btw, niedawno zauważyłem, że pierwsza misja orków to po prostu pomniejszona ostatnia misja nagów. Zaś na północy misji podczas gry orkami jest wygasły wulkan, z którego u nagów leje się lawa i tam właśnie jest siedziba demonów (a np. wioska rybacka w kampanii orków jest dopiero w budowie i tam własnie uwalniamy więzionych orków).
Ogółem, zauważyłem też, że twórcy poszli trochę na łatwiznę i część map do gry własnej wzięli z kampanii (np. pierwsza i trzecia misja Inferna, trzecia misja Świątyni czy czwarta misja Twierdzy. A to tylko przykłady).


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 11 Grudnia 2011, 14:05:40 »
Rauchburg zdobyty, Nebiros pokonany (słabym był przeciwnikiem), lecz od razu po zdobyciu Rauchburg zaatakował mnie rycerz z Księstwa Wilka i nie zaliczyło mi misji "Przybywam w pokoju". No cóż... sami są sobie winni. Demony poza infernem tuż przy wejściu do podziemi, mają jeszcze inne miasta?


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 11 Grudnia 2011, 15:00:26 »
Niet, tylko tyle teraz tylko pilnuj terenu przy jednoczesnym zbieraniu armii na pokonanie Matki Roju a później na Rajd w Kierunku Isegrimu i Gerharta.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 11 Grudnia 2011, 15:41:41 »
Ja nie walczyłam z Gerhartem- zabiły go demony.  Nebiros był nie do pokonania, więc kiedy ludzie atakowali zamek demonów (mniej więcej na środku mapy), a Nebiros pognał na odsiecz, ja zabiłam Królową Roju (wcześniej Nebiros atakował mnie jak tylko zbliżałam się do jego zamku). Następnie Nebiros podbił moje najbardziej wysunięte na północ miasto i się w nim ulokował. Ja ulokowałam się w moim mieście z wybudowaną łzą Ashy, zebrałam armię i zabiłam Nebirosa (koniec misji). Misję przybywam w pokoju olałam, za sprawą zbrojnych ataków Lady Cordeli na moje ziemie, postanowiłam usunąć  problem u źródła. Podsumowując misja była trudna (ciągłe ataki silnego wroga), ale boss prosty do pokonania. Do dziś nie wiem skąd wróg brał tą armię dla jakiś 5 bohaterów z 2 zamków przy moich 3  :huh: ...


« Ostatnia zmiana: 11 Grudnia 2011, 15:43:49 wysłane przez Cahan » IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 12 Grudnia 2011, 19:17:32 »
Jak dla mnie jeden z bardziej wymagających scenariuszy wieńczących kampanię, latwiejsze były już misje finałowe Anastasi i Antosia a tutaj początek szybki ale później schody w postaci Inferna i gromady plonących jeźdzców na czele z Nebirosem. Ja postanowiłem sposobem eliminacji pokonać bohów Inferna na deser zostawiając cel misji który(o dziwo przed moją Iriną zwiał) a potem z górki Królowa Roju i Gerhart choć czasem wojska Wilków przewijały się to zwykle efekt popłochu był gdy na ich radarze zajechała Irina.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 12 Grudnia 2011, 20:03:34 »
Ja mam taką sytuację:
-Podbiłem zamki Księstwa Wilka i demonów
-Nebiros wącha kwiatki
-Cordella odbiła jeden zamek, a wraz z nią w zamku nie kto inny jak... Gerhart.
Teraz mam pytanie:
Najpierw odbić zamek i pokonać Gerharta, czy może zostawić Przystanie w spokoju i zaatakować Matkę Roju?


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Strony: 1 2 [3] 4 5 6 ... 8    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry