Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Czy chcielibyście Forge lub Factory w Heroes?
Tak - 22 (53.7%)
Nie - 19 (46.3%)
Nie wiem - 0 (0%)
Głosów w sumie: 41

Strony: 1 2 [3] 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Forge Town i Factory Town (Czytany 20146 razy)
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 19 Lipca 2010, 17:51:50 »
Nie. Ale może on myślał, że coś takiego ma szansę powstać, a ja musiałem zniszczyć jego marzenia. :)


IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 19 Lipca 2010, 19:13:27 »
Brawo, za niszczenie marzeń ludzie na pewno będą cię lubić. :ok:


IP: Zapisane
ktos2

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 19 Lipca 2010, 19:26:39 »
Wiem ze to nie ma szans.A jak beda slabsze to nie bedzie sensu.wyobraz sobie-goblin strzela z lasera do zbrojnego.Trafia w korpus.zbrojny leciutko zraniony.Ogr strzela rakieta do kawalerzysty.To samo.wielka machina smierci i zniszczenia rozpoczyna ostrzal.Ladnie trafia do 2 rycerzy.1 zgina.Czy to nie byloby dziwne?Bo wedlug mnie tak.Ale to nie zmienia faktu ze to jest nierealnym pomyslem.

Brawo, za niszczenie marzeń ludzie na pewno będą cię lubić. :ok:

Niektorym to pomaga.I tym co niszcza marzanie, bo im sie to podoba i tym co marza bo nie traca czasu na smiecie.


IP: Zapisane
,,Quady zabiły więcej ludzi niż wszystkie wojny"Jeremy Clarkson
ang.windows...polskie znaki moge tylko kopiowac.
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 19 Lipca 2010, 20:59:05 »
Oczywiście, że nie będzie to miało sensu. Ale to co ty tam napisałeś też nie ma większego sensu (patrz mój post). Więc niech zrobią to tak, żeby miało sens.

Brawo, za niszczenie marzeń ludzie na pewno będą cię lubić. :ok:
Ludzie mnie lubią. Jak ci się nie podoba, że lubię niszczyć cudze marzenia to możesz mnie nie lubić, okey.


IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 19 Lipca 2010, 21:17:47 »
Czy w moim poście czuć nienawiść czy ironię?

Ja głosowałem na tak ale się zastanawiam czy nie będzie to wyglądać tak:
Goblin strzela z lasera do zbrojnego.Trafia w korpus.zbrojny leciutko zraniony.Ogr strzela rakieta do kawalerzysty.To samo.wielka machina smierci i zniszczenia rozpoczyna ostrzal.Ladnie trafia do 2 rycerzy.1 zginał.

Może coś wymyślą ale wątpię :-\


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 19 Lipca 2010, 21:31:01 »
Wiem ze to nie ma szans.A jak beda slabsze to nie bedzie sensu.wyobraz sobie-goblin strzela z lasera do zbrojnego.Trafia w korpus.zbrojny leciutko zraniony.Ogr strzela rakieta do kawalerzysty.To samo.wielka machina smierci i zniszczenia rozpoczyna ostrzal.Ladnie trafia do 2 rycerzy.1 zgina.Czy to nie byloby dziwne?Bo wedlug mnie tak.Ale to nie zmienia faktu ze to jest nierealnym pomyslem.

Nie zgodzę się z tym. A potężna kula ognia nie zabijająca wszystkich gremlinów, tudzież chłopów? Laser przy tym to pikuś.
A co do lasera, to jego moc chyba jest regulowana, vide lasguny IG, przy których na najmniejszej mocy nie przegrzewa się, ale zabić mocarnego, twardego chłopa jest ciężko, a przy full options po paru strzałach się przegrzał. Ale nie wiem ile w tym prawdy.


IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 19 Lipca 2010, 22:21:45 »
Rageth - Tyle w tym prawdy żeby mogli usprawiedliwić laser. Rakiety też usprawiedliwiłeś bo w końcu kula ognia potrafi narobić szkód a u mnie zabiła 6 zbrojnych.
(co prawda bohater nie był jakimś tam wielkim magiem ale to w końcu kula ognia na kilka pól!)


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 19 Lipca 2010, 22:31:41 »
Poza tym trzeba wam wiedzieć, że laser, aż taki silny nie jest, to tylko wiązka światła, po ciągłym nagrzewaniu na jeden punkt może zrobic dziurke w ciele, ale w metalu to... nie bardzo. Dlatego też nie będzie mieczów świetlnych.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 19 Lipca 2010, 22:49:06 »
Belegor - każdy(dobra przesadziłem) to wie. Ale Forge to SF więc laser starożytnych jest 'zmodyfikowany' na tyle żeby przebić zbroję, ale raczej nie na tyle żeby jednym strzałem zabić.


IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 20 Lipca 2010, 01:05:51 »
Pewna kobieta z MM7 ("Mistrzyni" ?) potrafiła zabić jednym strzałem lasera smoka, wiec raczej laser Starożytnych JEST niebezpieczny. :P

Poza tym, Arcymag też ma laser. Przyjrzyjcie się jego lasce. Soczewka jak malowana. Z tym, że jego ma źródło quasi magiczne, a u goblinów z Forge czysta technologia...
Pozdrawiam, dobranoc.


IP: Zapisane
ktos2

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 20 Lipca 2010, 09:54:46 »
To mamy usprawiedliwienie dla goblinow.Nie zrozumieli do konca techniki starozytnych i aby sie nie przegrzalI propozycja(teraz prawdziwa) ogr strzejajacy z rakiety mogby robic obrazenia kuli ognia i lekko uszkadzac pola dookola tak jak to robi magog tyle ze mocniej.pozostaly:pily maszynowy i machiny.

Dlatego też nie będzie mieczów świetlnych.

Kiedys rozwiniemy technike lasera i mozna bedzie emiter takiej mocy zbudowac.Ale to bedzie pistolet bo niema jak utrzymac lasera w miejscu.Poleci dalej.Rozwiazaniem jest lustro.ale musi byc trzymane przez cos np. metalowy pret.Jednak przez to niemozliwe bedzie zwiekszenie mocy bo uszkodzi tem metal albo szklo.


IP: Zapisane
,,Quady zabiły więcej ludzi niż wszystkie wojny"Jeremy Clarkson
ang.windows...polskie znaki moge tylko kopiowac.
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 20 Lipca 2010, 12:53:53 »
Jednostki z Forge nie muszą być jakoś strasznie silne. Najważniejsze, aby wszystko było zbalansowane, a nie tak, że Forge będzie roznosić wszystko na swojej drodze. A Arcymagowie rzeczywiście mają lasery, i co, wcale nie zostawiają po sobie stosów trupów, wręcz przeciwnie, często to oni padają trupem.


IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 20 Lipca 2010, 13:05:49 »
Popieram Nekro_L.
Pewna kobieta z MM7 ("Mistrzyni" ?) potrafiła zabić jednym strzałem lasera smoka, wiec raczej laser Starożytnych JEST niebezpieczny. :P



Nie grałem w MM więc nie wiem. Ale jak sama nazwa wskazuje ''mistrzyni'', a nie goblin dla którego nie wydaję się tyle kasy bo w końcu to zwykły żołnierz, goblin z takim laserem kosztowałby dużo kasy, a przecież przy takich żołnierzach idzie się w ilość a nie jakość. Agrael potrafił jednym 'laserowo-magicznym' strzałem z dłoni pozbawić życia zielonego smoka, więc ta ''mistrzyni'' też mogła i to nic dziwnego.

Pomysł ktos2 jest dobry jeśli chodzi o ogra, bo kula ognia magoga powinna zjarać i zbroję i człowieka a oni żyją i nie są specjalnie ranni.



IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 20 Lipca 2010, 13:33:36 »
Kończąc tą jakże ważną(i jałową) dla istnienia Tawerny dyskusję mówię: To tylko gra Fantasy. Nie szukajcie tu ani sensu ani logiki


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 21 Lipca 2010, 06:15:17 »
Poza tym, Arcymag też ma laser. Przyjrzyjcie się jego lasce. Soczewka jak malowana. Z tym, że jego ma źródło quasi magiczne, a u goblinów z Forge czysta technologia...
Pozdrawiam, dobranoc.
Trafne spostrzeżenie ;) Ale może to nie laser ale avada kedavra? (zielony kolor ""promyczka") ;D ;)


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry