Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Smieszne historyjki w homm3 (Czytany 17026 razy)
kacpermit
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 142


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 12 Sierpnia 2007, 11:14:57 »
mi sie nie zdarzyło nic dziwnego w żadnej części heroes /ermm/


IP: Zapisane
Rage Winterchill

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 17 Listopada 2007, 18:42:10 »
Mi w sumie też nic takiego się nie zdażyło  Ale to w sumie dobrze, bo trzeba mieć adrenalinkę z gry;) Play 4 fun:)


IP: Zapisane
Ylthin

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 25 Listopada 2007, 10:22:04 »
Mi sie zdarzyła wojna klonów!! Napadłam na zamek przeciwnika miał małą armie i komp mi sie zawiesił na pół minuty i moja armia była w jego zamku miał nawet takiego samego bohatera!!  :P


IP: Zapisane
Chcecie żyć w pokoju? To szykujcie się na wojnę!
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 25 Listopada 2007, 10:59:23 »
takie coś jak koleżanka opisała dzieje się jak się źle u sfinksa odpowie. wtedy to walczymy z armią identyczną jak nasza....


IP: Zapisane
Exile

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 28 Czerwca 2009, 14:17:55 »
po srogiej, ledwo wygranej bitwie z ogromną ilością łupów w postaci artefaktów, wrotami wymiarów pomykałem do bohatera kumpla (multiplayer). Pech i nieuwaga na raz chciały, żebym wylądował w miejscu przyblokowany przez legion krwawych minotaurów (WoG) z 0 many, wszak całość była po bitwie. Kumpel szedł mnie uwolnić ponad tydzień, co okupiłem dziesięcioma kolejkami polegającymi tylko na kliknięciu na koniec tury. W sumie niewiele dłużej bym poczekał, to mana by sama się zregenerowała na kolejne wrota, tym razem mniej pechowe :P

Inna historia, jak miałem ogromne problemy z pokonaniem jednego bohatera kompa. Przytłaczająca przewaga liczebna, statystykami bił mnie na łeb. Jednak zdarzyło się, że wylądowałem wrotami wymiarów na małej wysepce i nagle z nieodkrytego terenu pojawił się tenże bohater, lądując na brzegu. Chwila konsternacji... i myśl "zawojować nie zawojuję... ale przynajmniej go wk****ę jak mu łódkę zniszczę". Tak zrobiłem i ewakuowałem się. Okazało się, że nie miał czarów logistycznych, ani przywołania łodzi, bo siedział sobie tam potulnie całymi tygodniami na wysepce z latarnią morską (stary człowiek i morze? ;)) aż sam z armią urosłem do rozmiarów umożliwiających sensowną walkę ;)


« Ostatnia zmiana: 28 Czerwca 2009, 14:23:52 wysłane przez Exile » IP: Zapisane
"War does not decide who is right, only who is left"
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : 28 Czerwca 2009, 15:43:25 »
Czemu ostatnio jest taka moda na odkopywanie tematów sprzed dwóch lat?


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : 28 Czerwca 2009, 15:50:15 »
Bo "nowe" tematy są do bani. x]


IP: Zapisane
Exile

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 28 Czerwca 2009, 16:09:52 »
A bo to fora są tylko od tematów typu "x czy y?", albo wydarzeń bieżących? Się ma coś do napisania - się pisze ;) Zapraszam za to do dalszych śmiesznych opowieści, tym bardziej że dział o HoMM3 do najpopularniejszych obecnie nie należy ;>


IP: Zapisane
"War does not decide who is right, only who is left"
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 28 Czerwca 2009, 19:06:11 »
hmmm. ja pamietam jak grałem z kumplem na gorących krzesłach i mielismy zawsze jedna zasade. wróg czy sojusznik najpierw rozwalamy komputera a potem miedzy soba wojna tytanów;) on grał twierdzą i miał same jednostki z niej, a ja byłem podjarany bo nazwałem siebie władca smoków bo ma armia składała sie wyłacznie ze smoków w tym błekitnych. zresztą smoków miałem ogrom. no i kiedy wreszcie spotkalismy się na wyznaczonym odkrytym polu, ku naszym zdziwieniu on wygrał. a za sprawa tego ze ciagle miał wysokie morale a ja ujemne bo miałem pomieszaną smocza armie. kto wie jak by sie dalej historia potoczyła, bo on miał straty, ja wogule juz nie miałem smoczej armi ale w w zamku lochu były tysiace troglodytów i innych do poziomu smoka stworzenia. heh. dlatego teraz jak gram to inwestuje w morale i szczęście a nie sam ogrom nie wiadomo czego.


IP: Zapisane

Markal2000

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 107


Dziesiąty z Nazguli

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 18 Października 2009, 14:47:04 »
Ja grałem u danielm'a200 w kampanię, Ostrze Armagedonu, zaatakowałem demony, mieliśmy równą armię, lecz wróg troszeczkę silniejszą, i raz strzeliłem w jego magogi, a wróg uciekł i tak 2 razy ^_^.


"mieliśmy równą armię, lecz wróg troszeczkę silniejszą"
Przepraszam że bezsensu coś dopisuje ale...  ten tekst mnie zabija xD. Jego bezsensowość powoduje że jest on głupi ale i genialny xD. To tak jak by powiedzieć:
"mamy takie same ubrania, ale trochę inne" xD./Khaz xDD


Hehe.  ;D


« Ostatnia zmiana: 25 Lipca 2010, 18:54:38 wysłane przez Markal2000 » IP: Zapisane
Ash Nazg durbatulûk, Ash Nazg gimbatul,
Ash Nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

:tawerna:
niedoceniony

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 107


Ja nie byc taki ork!

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 18 Października 2009, 19:33:40 »
Grałem w scenariusz ,,Arogancja" w Cieniu Śmierci.Wybrałem wersję z sojusznikiem(gracz komputerowy mi pomagał).Zbierałem sobie wojsko,miałem już feniksy,nawet sporą armię.Aż tu nagle mój bohater i miasto przeszli na stronę sojusznika :D.Cały scenariusz się zaciął.
A tak dobrze szło. :lol:


IP: Zapisane
http://teslicus.blog.pl/

ZAPRASZAM NA BLOGA O FILMACH!!!
adi95

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 13 Lutego 2010, 23:46:18 »
grałem twierdzą mialem potęzną armie tzn 50 behemotów (pierników) itp lece do zamku komputera on ma 3 razy większą i ja wygrywam z jednym cyklopem do dzisiaj nie moge uwieżyć jak ja to zrobiłem  :D


IP: Zapisane
http://s12.battleknight.onet.pl/index.php?loc=hire&ref=MjExNjIw kliknij to zarobie na BattleKnight i wspomożesz zabijanie niewinnych ludzi
zdun23

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 14 Lutego 2010, 11:50:58 »
U mnie najciekawszą sytuacją były walki w zamku. Miałem od początku scenariusza 2 miasta inferno. 1 miasto było po to, by stworzyć w nim armię, drugie miało zamek, kapitol i służyło do zarabiania. Bardzo silny wróg napadł mnie w silniejszym mieście i je straciłem. W następnej turze inny wróg napadł mnie mając chyba 8 kawalerzystów i dużo krzyżowców, ale nie miał jednostek strzelających, podczas gdy ja miałem w zamku 8 magogów i 40 chochlików. Wroga zniszczyłem bez strat, cały czas nawalałem magogami, a wieżyczki dopełniały dzieła. Na szczęście wróg nie miał czarów atakujących ani katapulty :D.


IP: Zapisane
kostuch

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 69

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 14 Lutego 2010, 13:00:03 »
heh moja największa przegrana w h3 miałem jakieś 45 behemotów ulepszonych ze 80 ptaków gromu i inne jednostki z twierdzy lecz nie pamiętam ile xd pewny siebie zaatakowałem na zamek ... A tu 80 archaniołów ,700 gryfów królewskich o halabardnikach,  kusznikach,mnichach i krzyżowcach już nie mówie dostałem ataku szoku mało z krzesła nie spadłem zacząłem się dusić i wyłączyłem grę xD

Edit.Cepek:No fajnie , nie pisz czerwonym.


« Ostatnia zmiana: 14 Lutego 2010, 13:10:24 wysłane przez Cepek » IP: Zapisane
niedoceniony

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 107


Ja nie byc taki ork!

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 23 Lutego 2010, 16:39:34 »
Kilka dni temu grałem twierdzą w mapę "Blizniaczki". Gdy miałem podbic miasto wroga zobaczyłem, że jego bohater  został przyblokowany gryfami i nie mógł się ruszyc.

A tu jest inna wojna klonów z Woga (z jaskini behemota):

http://www.wog.acidcave.net/wog/screennew.jpg


IP: Zapisane
http://teslicus.blog.pl/

ZAPRASZAM NA BLOGA O FILMACH!!!
Strony: 1 [2] 3    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry