Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Smieszne historyjki w homm3 (Czytany 17030 razy)
Gajko

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 54


*Hauruuuhh...*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #30 : 04 Marca 2010, 21:58:36 »
Hmmm... Właśnie dzisiaj grając z moją najlepszą przyjaciółką w Homma zrobił się mały bałagan... (połączenie LAN - hamachi i te sprawy).
Otóż ja poruszając się moim bohaterem po planszy (mapa "Arogancja") nagle... Zdublował się! Miałam dwóch bohaterów, dokładnie takich samych. Mój pierwszy bug w Homm... W każdym razie, uznałam, że to niezła okazja, więc próbowałam podebrać jednostki (no kto by nie próbował... ;) ) a tu zonk! Przekładając minotaury, zniknęły! Zostały wykasowane, więc zostawiłam mojego klona w spokoju. Pojawiała mu się armia, zwiększały statystyki, dokładnie tak jak oryginałowi. Natomiast Przyjaciółce zdublował się w zamku, niestety w związku z tym miała małe problemy, ale rozwiązałyśmy je. Niezła historia...


IP: Zapisane
Reynevan de Bielau

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 54


Szczęśliwy ten, kto zna swoje miejsce w szeregu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 05 Marca 2010, 20:48:31 »
a ja miałem inny problem ;D Kiedyś udało mi się poprowadzić walkę w edytorze map  :D a i jeszcze raz , kiedy próbowałem zostawić bohatera bez armii ( tak jak to idzie zrobić w 4) i w końcu się udało!!!!!!!!! :P
ale z takich poważniejszych to chyba nic  ;)


IP: Zapisane
Rabbi? Ty? Wziąłeś na wóz... Hmm... Kurtyzanę?
-Wziąłem. Toć, proszę ja młodego pana, na strasznego wyszedłbym ciula, gdybym nie wziął.
Loynis
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 16

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 21 Stycznia 2011, 15:00:16 »
ja już długo gram w H III i raczej nie zdażyły się takie sytuacje typu,on poszedł za nim a ja wziąłem jego zamek.Ale czasami computer,poddawał się mając ze mną spore szansę.


IP: Zapisane
Hack3r

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10


Śmierć to tylko początek ...

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 06 Marca 2011, 15:52:34 »
ja za to nieukrycie powiem wam ze sam siebie za szczesciarza mam -  jakims cudem udalo mi sie prowadzic bohatera bez armii - tak jak w h4 i dla jaj ruszylem na zamek wroga i w samej walce jego wojska sie zdublowaly do mnie i dzieki lepszemu bohaterowi wygrałem xD potem ta sama ilosc jednostek była w zamku wroga gotowe do rekrutacji


IP: Zapisane
tyfon

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 31

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 05 Września 2011, 20:46:14 »
czasami komputer jeszcze stanie swoja armia w fosie(zanim wogle mury zostana uszkodzone)

to jeszcze nic! jak ja grałem(broniąc zamku), to gdy tylko włączyła się bitwa(jeszcze przed 1 ruchem) zauważam, że jednostki przeciwnika są już pięknie ustawione tuż koło moich wewnątrz murów


IP: Zapisane
GGnat

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 06 Września 2011, 15:15:51 »
pewnego razu grałem w mapę krasnoludzkie złoto na normalu i nagle koło mnie wpadł przeciwnik(nie pamiętam czy z podziemi czy miał logistykę)
ale fakt faktem nagle był blisko zamku.Wysłałem na niego boh. z  1   goblinem (reszta wojsk była w zamku) i miał armie silniejszą od mojej.Nie mając szans zostalem w Twierdzy i zrekrutowałem istoty (i tak za mało aby wygrać) a mury miałem na 2 poziomie.Zaatakował moje miasto. a ja w akcie rozpaczy atakowałem mu jedn. latające i strzelców.I ku mojemu zdziwieniu wygrałem mimo że wróg poziadał przytłaczającą przewagę. Uciekł mając wygraną w garści


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry