Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes Chronicales 1-8 (polskie wydanie) (Czytany 4643 razy)
pioter222

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« : 23 Lutego 2011, 22:47:42 »
Jak wiemy część 5,6,7,8 Heroes Chronicales nie zostały wydane w Polsce.
Może , petycja do firmy wydającej Kroniki Antologię  by pomogła.
Wiem , że temat jest powtórzony , ale nie wszystkich ( chyba ) przysłonił
,,blask " HOMM 5 i 6 .
Cenega mogła by wydać np. Heroes of might and magic 3 complate ( nie, nie ta 3 i 4 , tylko same 3).
Wersja ta ma arcomage jako bonus , kroniki i Heroes 3 + sod + AB
Ponad połowę mają już przetłumaczone więc wydaje mi się  że koszt nie wynosiłby więcej iż 90 zł.
W wersji limitowanej np. 300-400 egzemplarzy pewnie by się rozeszło , więc może warto..


« Ostatnia zmiana: 23 Lutego 2011, 22:55:36 wysłane przez pioter222 » IP: Zapisane
Hnbl

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 28 Lutego 2011, 16:18:28 »
 No cóż, ja jestem autorem poprzedniego tematu o apelu do Cenegi o wydanie wszystkich części Heroes Chronicles. Niestety podobnie jak wtedy i teraz nie widzę odzewu wśród tawernianej braci. A szkoda, bo historia została niedokończona, przerwana w najważniejszym momencie. Myślę, że wielu graczy nawet nie wie jakie niespodzianki miały na nich czekać.
 Jedyną szansę widziałem w pomocy Tawerny, ponieważ po prostu ma największą siłę przebicia.
 Nie widzę innego pomysłu, ale jeżeli Ty posiadasz inną koncepcję to z chęcią Cię wysłucham.


IP: Zapisane
pioter222

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 02 Marca 2011, 21:08:22 »
No , chyba to jedyny poważny pomysł . Może poszukać  takich ludzi co mają podobne zamiary np . na innych stronach o heroes of might and magic 3


IP: Zapisane
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 02 Marca 2011, 21:41:43 »
Ja bym też reflektował tj myślałem nad  tym żeby ściągnąć angielską wersje "skądyś" :P ale jeśli bedzie polska all_in_one to kupiłbym nawet ;D

Bo szczerze to ja nawet nie grałem w pierwsze 4 tylko ciekawiły mnie, a co więcej  nie znalazłem tu specjalnie o tym materiałów.. a tu tak ci masz ;>


« Ostatnia zmiana: 03 Marca 2011, 00:07:08 wysłane przez Nimrod » IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Hnbl

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 03 Marca 2011, 12:40:40 »
 Nimrod musisz koniecznie nadrobić zaległości ;) Niestety sytuacja z Kronikami w naszym kraju jest o tyle zła, że zostały wydane 4 części z 8. Co gorsza fabuła jest poplątana, ponieważ część Szarża Smoków jest 7 pod względem chronologii a u nas występuje jako 4, tuż po Władcy Żywiołów ( który de facto powinien być 4 a nie 3 ). Dlatego fabuła może się niektórym wydać poplątana i niespójna.

 Jedynym wyjściem jest wydanie pozostałych 4 części. Można to przecież zrobić nawet nie w wersji pudełkowej a dać do ściągnięcia ze strony za opłatą. Nadarza się ku temu moim zdaniem, wyśmienita okazja. Wychodzi niedługo VI część HoMM i pewnie znów do sklepu trafi Edycja Wszechczasów. Byłoby miło gdyby teraz na prawdę zawierała wszystkie części, od A do Z.

 Czy w ogóle jakieś władze Tawerny zainteresowały się tym tematem ? Bez Waszego wsparcia nie ma żadnej nadziei na wydanie wszystkich części HoMM w Polsce. Skoro dostajecie wersję beta HoMM VI to jestem pewien, że załatwienie takiej sprawy jak ta to dla Was pikuś ;).


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 03 Marca 2011, 17:45:55 »
Cytuj
Skoro dostajecie wersję beta HoMM VI to jestem pewien, że załatwienie takiej sprawy jak ta to dla Was pikuś ;).
Cóż, także tak uważam :) Ale niestety admini narazie nie zauważyli tego topiku?

Osobiście uważam, że temat jest poważny i wymaga uwagi. Dlaczego my, polscy gracze i fani mamy być pokrzywdzeni? ;)


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 03 Marca 2011, 18:33:49 »
Bo nie mamy nikogo z kontaktami, kto mógłby tą sprawę przedstawić?
Heroes chronicles w całości byłoby fajnym pomysłem, zwłszcza że ten Tarnum pojawia się w czwórce- w kampanii. Chciałoby się lepiej poznać jego przeszłość, ale mamy tylko połowiczną szansę- teraz rzadko to możn znaleść, te cztery kampanie wydane w naszym ojczystym języku.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Hnbl

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 03 Marca 2011, 19:03:24 »
 No nie jest źle, pomysł poparła sama Redaktor ;)

 Jeżeli na prawdę Tawerna nie ma żadnych kontaktów z wydawnictwem to nic nie stoi na przeszkodzie aby wreszcie nawiązać ten kontakt ;) Zresztą wydaje mi się, że wystarczyłoby stworzyć jakąś petycję albo apel, tak jednorazowo, aby ruszyć sprawę.

 Sądzę, że teraz na prawdę nadarza się dobra okazja na dokończenie historii Tarnuma, taki dodatek do pakietu wszystkich części HoMMa byłby miłą niespodzianką. Sam bym się skusił na taki ekskluzywny zestaw, nawet jakby kosztował ponad 200 zł ;)

 Problem jaki może zaistnieć to fakt, że prawa do Heroes Chronicles posiada prawdopodobnie Cenega, a do pozostałych części CDProjekt. No ale nie jest to jakiś dół nie do przeskoczenia.

 Fanów serii HoMM w Polsce jest sporo, jeżeli jakimś wskaźnikiem tego jest ilość portali fanowskich umieszczonych na stronie HoMM VI, to wypadamy w tym zestawienu nieźle. Wyprzedzają nas tylko Wielka Brytania i Hiszpania ( minimalnie ), a my stoimy na równo z takimi potęgami jak Francja i Rosja. Jak to możliwe, że Heroes Chronicles nie został u nas wydany w pełni ?

 


IP: Zapisane
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 03 Marca 2011, 20:03:43 »
Hnbl że częśći po polsku wydano 4 to wiedziałem, ale nie miałem okazjii zagrać, oj za 200 złotych to .. bym od kogoś pożyczył najwyżej ;D


IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
pioter222

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 05 Marca 2011, 18:36:27 »
No , widzę że temat  dał jakiś efekt  :) .
Nie wiem jednak czy Ubisoft nie policzył by sobie pieniądze , za kolejne 4 tytuły .

Jak to możliwe, że Heroes Chronicles nie został u nas wydany w pełni ?
 Według , mnie w 2001  roku firma wydawnicza i 3DO chyba trochę sobie za dużo wzięli za tek Kroniki .Nie sprzedało się  , więc kolejne też  mogły by się  nie sprzedać.
To tylko moja opinia.
 



Wiadomość doklejona: [time]05 Marzec 2011, 18:39:57[/time]
Aha , pomysł pobierania Heroes Chronicales za opłatą według np. Cenegi  , byłby nawet dobry , nie trzeba by było płacić  za to co się ma.
Jednak musiały by być przetłumaczone .

Wiadomość doklejona: [time]20 Marzec 2011, 08:49:03[/time]
Są jakieś postępy?

Wiadomość doklejona: 05 Maja 2011, 15:38:53
Chyba zapomniano o tym temacie :(


« Ostatnia zmiana: 05 Maja 2011, 15:38:53 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry