Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Co i jak pokolei... (Czytany 1923 razy)
Sunbeach

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« : 02 Maja 2011, 12:31:47 »
Witam was! Chciałbym sobie wrócić do grania w Herosów 3 po jakichś 10 latach i zainstalowałem sobie złotą edycję, ale widziałem w necie że jest sporo nowych rzeczy w stylu dodatków "WOG" i Horn Of The Abbys oraz jakiś projekt VCMI w wersji 0.84!? Chciałbym się dowiedzieć od was co z czym i co najlepiej zainstalować pokolei zeby mieć jak najlepiej dopracowaną grę ze wszystkimi nowymi bajerami itd? Czy graficznie też się coś poprawiło? Może jakieś mody dodające lepsze tekstury itd? Czekam na waszą pomoc i pozdrawiam :)


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 02 Maja 2011, 13:57:08 »
WoG to podstawa do HoT raczej, to drugie jednak jest w fazie projektowania, tak samo jak to ostatnie. Najpierw powinno się ściągnąć angielską wersję, a następnie spolszczenie.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Sunbeach

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 02 Maja 2011, 14:41:30 »
podstawa do HoT czyli? Angielską wersje WOGA i na to spolszczenie tak? I czy po instalacji tego WOG-a będę mógł grać też w podstawową kampanię oprócz kampanii dodatków Armageddon Blade i Shadow Of Death i czy te wszystkie usprawnienia które daje WOG dostępne są tylko w Shadow Of Death? Jeszcze 2 pytanka czy warto instalować jakieś patche po zainstalowaniu złotej edycji i czy są może jakieś mody poprawiające grafikę w sensie jakieś lepsze tekstury itd.?


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 02 Maja 2011, 15:22:15 »
Ten ostatni mod, poprawia tekstury do wersji H5. Co do złotej edycji- nie wymaga żadnych patchy. co do WoG-a, to nie wiem. Ja w niego nie grałem, choć chciałem. Zraziła mnie przymusowa zabawa kompam ze zmianą języka. Na acerze jest to bardzo trudne, niemalże równe= czyszczeniu systemu.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry