Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Błąd przy uruchamianiu (Czytany 1852 razy)
Maju44

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« : 25 Października 2014, 19:58:39 »
Kupiłem Heroes 5 na steamie problem w tym że kiedy je uruchamiam na chwilę mam black screen a potem gra sie minimalizuje na pasek i nie mogę jej włączyć. Nie wiem jak to naprawić ktos może wie czym to jest spowodowane ?


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 25 Października 2014, 20:02:07 »
Kupiłem Heroes 5 na steamie problem w tym że kiedy je uruchamiam na chwilę mam black screen a potem gra sie minimalizuje na pasek i nie mogę jej włączyć. Nie wiem jak to naprawić ktos może wie czym to jest spowodowane ?
Opisz jaki masz system, sprzęt a na pewno coś ktoś poradzi ;)


IP: Zapisane
Maju44

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 25 Października 2014, 20:03:49 »
Windows 7. Sprzęt wydaje mi się że jest dość dobry. Kiedyś grałem to chodziło bez problemu a teraz nie wiem czemu tak się dzieje.
Ogólnie gram w gry np : League of legends albo RUST i chodzi bez problemu czasami ale rzadko są ścinki sekundowe ale to przez neta.

Wiadomość doklejona: 25 Października 2014, 20:08:37
Mogę dodać jeszcze że mam numer seryjny który mam podać w grze ale nie mogę jej właczyć :(


« Ostatnia zmiana: 25 Października 2014, 20:08:37 wysłane przez Maju44 » IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 25 Października 2014, 22:52:16 »
Ale tutaj Laxx nie chodziło czy sprzęt masz dobry a o konkretną specyfikację (karta graficzna, procesor itp.). Bo z dobrego sprzętu ktoś znający się na rzeczy raczej dużo Ci nie wywróży ;)


« Ostatnia zmiana: 25 Października 2014, 23:01:42 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 26 Października 2014, 20:12:51 »
Witaj :)
A gra wcześniej się uruchamiała normalnie bez problemów? Bo jeśli to pierwsze to zwykły re-instal i ponowne spatchowanie gry powinno załatwić sprawę. Gorzej jeśli miałeś to od początku ale wspomniana droga wyżej może pomóc w zupełności.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry