Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Jaką wersję kupisz?
Głosów w sumie: 32

Strony: 1 ... 126 127 128 [129] 130 131 132 ... 149    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wszystkie problemy z grą - Patche, Instalacja, błędy, komunikaty itp. (Czytany 729101 razy)
valhigh

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #1920 : 06 Marca 2011, 21:43:17 »
problem jest dosc szczegolny.
posiadam wersje kolekcjonerska, angielska, 1.6, windows7, directX
do tej pory gra dzialala sprawnie, poprawnie uruchomila sie tez misja 'the ship' w kampani inferno, aczkolwiek im dalej tym gorzej. im wiecej mapy odkryte tym gra sie bardziej zacina, do tego stopnia ze czekam na przesuniecie kursora po kilkadziesiat sekund. w akcie desperacji podjeto probe zmian w celu uzycia cheatow, ktora tez sie nie powiodla.



IP: Zapisane
Adaskop

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 147


Abraham.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1921 : 07 Marca 2011, 06:44:00 »
Nie napisałeś konfiguracji komptuera, więc naprawdę bez podstawowych informacji, trudni Ci jakkolwiek pomóc.
Mam rozumieć, że gra działa sobie świetnie,świetnie etc i nagle boom, kampania inferno i się zacina?


IP: Zapisane

valhigh

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #1922 : 07 Marca 2011, 17:39:40 »
dokładnie tak, do tej misji wszystko bylo ok. pojedyncze scenariusze tez smigaly tak samo jak cala kampania przystani.
Asus K70Ab pro, 4gb, atiHD 512mb, adm turion x2 2.2 Ghz


IP: Zapisane
Hack3r

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10


Śmierć to tylko początek ...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1923 : 07 Marca 2011, 17:55:20 »
nikt nie spytal ale mam pytanko : orginalna masz gre?


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1924 : 07 Marca 2011, 18:30:46 »
Bo jeśli jest nieoryginalna no to problem jest. Ja w sumie miałem przez trochę podstawkę piracką, ale już nie mam i całą kampanię Inferno przeszedłem, a takiego problemu nie miałem.


IP: Zapisane
-PUK-PUK-

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #1925 : 07 Marca 2011, 21:21:41 »
Witam,mam pytanko,otóż przeszedłem większość kampanii w dzikich hordach mam wersje gry 3.0,czy jak zaktualizuje na wersje 3.1,to usuną mi się "save" i kampanie które odblokowałem będą znów zablokowane?Proszę o szybką pomoc,pozdrawiam :)


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1926 : 07 Marca 2011, 22:38:22 »
Nie usunie Ci się nic. Ale żeby nie było problemów ostatnią misję musisz zacząć od początku.


IP: Zapisane
-PUK-PUK-

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #1927 : 07 Marca 2011, 22:40:41 »
Aha,dziękuje za info,i serdecznie pozdrawiam.


IP: Zapisane
sereg

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #1928 : 08 Marca 2011, 08:12:26 »
Witam. Gram w H5 już długo, ale nigdy coś takiego mi się nie trafiło. Mianowicie gra sama w losowych momentach (przeważnie przy wchodzeniu do zamku/postawieniu budowli) obniża poziom detali do jakiegoś horrendalnego minimum. W opcjach nadal jest wybrany  np "bardzo wysoki" ale detale pozostają mocno obniżone.
Nie pomogło przeinstalowanie gry, sterowników do grafiki ani instalacja patcha 3.01
Dodam, że problem pojawił się od momentu przesiadki z puszki na laptopa, chociaż nikt z moich znajomych na lapku nie miał takiego problemu.
Sprzęt to Lenovo y550p


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #1929 : 08 Marca 2011, 10:07:02 »
http://www.tawerna.biz/forum/index.php/topic,7071.0.html


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Hack3r

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10


Śmierć to tylko początek ...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1930 : 08 Marca 2011, 13:11:28 »
ja równiez tazol nie mialem problemu


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #1931 : 08 Marca 2011, 16:23:11 »
Jednym z problemów też jest że podstawka Heroes V nie jest pod Windowsa 7 więc najlepiej jest zrobić re-instal gry wtedy możliwe pomoże to przejść kampanię Inferno.


IP: Zapisane
sereg

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #1932 : 08 Marca 2011, 19:43:43 »
tego też próbowałem. niestety po instalacji gra nie czekała nawet, aż wejdę do zamku :)


IP: Zapisane
Hack3r

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10


Śmierć to tylko początek ...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1933 : 09 Marca 2011, 07:22:03 »
loczek nie wiem czy wiesz ale niekombatybilnosc to nie problem poniewaz jest opcja "uruchom ten program w trybie zgodnosci"
ale osobiscie chce powiedziec ze mam windows 7 i czesci od 3 w góre chodzą bez żadnego kombinowania ps. autor postu cos nie odzywa mysle ze juz sie dowiedzial albo cos w tym stylu :)


IP: Zapisane
valhigh

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #1934 : 09 Marca 2011, 13:06:03 »
odpowiem na niewygodne pytanie:
gra jest sciagnieta, bowiem ukradziono mi poprzedniego laptopa z plytka. wobec czego nie za bardzo chcialo mi sie kupowac kolejny orginal. zastanawia mnie dlaczego akurat w tej misji i kampanii. co ciekawe gdy restartuje misje, gra zacina sie duzo mniej. zastanawiam  sie czy nie rozegrac jej jeszcze raz bez wchodzenia do podziemi. jak bylo napisane wczesniej, im wiecej mapy odsloniete tym gorzej.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 126 127 128 [129] 130 131 132 ... 149    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry