Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 327 328 329 [330] 331 332 333 ... 546    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wolny temat (Czytany 1429906 razy)
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4935 : 02 Marca 2012, 15:47:00 »
W odpowiedzi na list:


W imieniu dużej ilości użytkowników (wymienionych poniżej), prosimy o otwarcie wątku Wolny Temat. Wszyscy dobrze wiemy co wydarzyło się przed zamknięciem tego tematu, zdaniem jednak proszących o ponowne otwarcie powinno się nam dać drugą szansę. Założono wątek Rozmowy Nocą i kilka pochodnych wątków, jednak nie zastąpią one nam Wolnego Tematu, gdzie mogliśmy się wypowiadać na każdy temat o każdej porze. Nie musieliśmy czekać kilka godzin na możliwość wypowiadania się. Temat trwał bardzo długo aż do fatalnej kłótni i niepotrzebnych sprzeczek. Jednak sporo czasu minęło, teraz wszyscy wiedzą co stracili. Większość tamtych użytkowników jest już nieaktywna lub u reszty nastąpiła poprawa. Może to pomóc także w ożywieniu naszego forum Naszą prośbą jest wyczyszczenie stosownego tematu, ponowne go otwarcie chociażby na okres próbny, ewentualne zamknięcie Rozmowy Nocą lub złączenie wątków.

Podpisano:
-Psychol55
-Fast
-Sylath
-Pawek
-Freezon
-Adserduki
-Belegor
-Niedziela
-Hamlet
-Wukashi
-Fenir
-Spromultis
-Rakszasa Maciej
-WMSwojownik
-Hellscream
-Reuel
-Hadrian

P.S. Poprawioną wersję budynków dodam trochę później bo obecnie nie będę miał zbyt dużo czasu na poprawę tego.
Otwieram ten temat, który będzie objęty nadzorem i jeśli pojawią się podobne sytuacje temat zostanie zamknięty definitywnie.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #4936 : 02 Marca 2012, 17:22:33 »
Edit: Temat otwieram, potwierdzam słowa Jarka i jak tylko wystąpią podobne cyrki temat dostaje Bana ff. Zachowuje post Martina aby był swego rodzaju "Neonem".
Nie będę tolerował postów jak rozmowy z GG więc proszę pisać dłuższe posty inaczej będę zamykał temat sukcesywnie na jeden dzień i tak w górę.


Na koniec wskazówka dla was:

http://www.youtube.com/watch?v=NfIt5tsP0cs&feature=fvst


« Ostatnia zmiana: 03 Marca 2012, 14:31:31 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #4937 : 03 Marca 2012, 18:02:34 »
No a więc zaczynamy :D Po pierwsze to chciałem podziękować wszystkim osobom za swój wkład w ten sukces, jednak przede wszystkim Hadrianowi, który wykonał bardzo dobrą robotę. Dzięki naszemu zaangażowaniu możemy w końcu tutaj pisać. Sam cieszę się, że mogłem w tą inicjatywę dać swój skromny wkład. No ale przechodząc do rzeczy, to ja osobiście chciałem poruszyć temat Diablo III i jego zbliżającej mam nadzieję w końcu premiery. Ostatnio dostaliśmy wiadomość, że ogłoszenie daty premiery to nie jest wieczny znak zapytania tylko kwestia nawet nie miesięcy, a tygodni. Blizz obecnie nie cofa tych wypowiedzi, lecz tylko je potwierdza, jak np ostatnia wypowiedź Jaya Wilsona, który oceniając w skali od 1 do 10 jak blisko jesteśmy wydarzeń związanych z Diablo III dał 9. Aż powoli zaczynam mieć nadzieję, że ta kultowa gra zostanie wydana jeszcze w tym roku ;D

P.S. No i chciałbym podziękować adminom i moderatorom za ich wyrozumiałość, osobiście gwarantuję, że postaram się, by było tu jak najmniej problemów ;)


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #4938 : 03 Marca 2012, 18:44:45 »
Nie ma sprawy Reuel. Co do diablo, to mi się nie spieszy. Wolę grafikę i jego bestiariusz. Te demony są fajne. Mają styl, grozę, siłę i nieprzewidywalność oraz gwałtowność, które powinny cechować wszystkie demony.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4939 : 03 Marca 2012, 18:55:10 »
No i chyba lepiej, żeby wszystko doszlifowali i wydali w jak najmniej zbugowanej wersji. Żeby potem nie wydawali 50 paczy. :D


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #4940 : 03 Marca 2012, 19:28:00 »
Blizzard to nie Ubisoft, jak coś robi to porządnie. Ich gry pomimo wieku nadal są grywalne, np: Warcraft III, czy Starcraft.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

DWito
Mental Giant

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 421


"Jesteśmy tym o co walczymy"

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4941 : 03 Marca 2012, 22:04:00 »
I za to właśnie ich cenię... Ileż to razy wracało się do Warcrafta III i Frozen Throne'a  :rolleyes: . Chociaż nie wszystkie gry Ubisoft schrzania. Tego przykładem może być seria Assasin's Creed, mimo śmiesznego poziomu trudności, katowany przeze mnie godzinami. Bardzo solidną firmą jest także Bethesda, w Morrowinda grałem przynajmniej 5 razy, a mimo to nigdy nie przeszedłem wszystkiego (mimo 50 lvl nie udało mi się zabić Gaenora). Wcale solidną jest też Electronic Art's, ale mam na myśli starsze produkcje typu; Harry Potter i Kamień Filozoficzny. Bardzo długo ubolewałem nad upadkiem 3DO, które zapewniło mi rozrywkę przez pierwsze lata korzystania z komputera. To taka moja czołówka wytwórni gier.


IP: Zapisane
"ojtam, ojtam"
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #4942 : 03 Marca 2012, 22:14:01 »
Ubisoft, a Blizzard to dwa różne światy. By dogonić mistrza Ubi musi się wiele napracować. Życzę im jak najlepiej (ze względu na serię Heroes of...), ale nie wiem czemu, jakoś nie przepadam za nim. Nakupowali praw do wielu gier, w tym kilka innowacyjnych (jak Paraworld) i w tej chwili marnuje ich potencjał.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Niedziel

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 518


Założyciel Forumowej Mafii na Tawernie.

Zobacz profil
« Odpowiedz #4943 : 03 Marca 2012, 22:28:56 »
Jeżeli chodzi o gry z III w tytule, to dużo się mówi o powstaniu Baldur's gate 3. Co o tym sądzicie? Ja jestem wielkim fanem dwóch poprzednich części, uważam je za wspaniałe gry. Jedynka wprost wgniatała w ziemię fabułą i klimatem. Dwójka nie była już tak klimatyczna, ale fabuła nadal była ciekawa no i mechanika gry zmieniła się na +. Z jednej strony kontynuacja byłaby bardzo fascynująca, ale z drugiej strony, czy warto to robić? Jak to mówią: ,,Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.''


IP: Zapisane


Cytat: Revold
Revold: Do M0D_ELITE: Nie hejtuj Niedziela. Poznalabys Go wiecej to bys wiedziala ze to porzadny gosc jest

Cytat: Fast
Fast: Niedziel miał rację ;_______;
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #4944 : 03 Marca 2012, 23:08:56 »
Ja nie jestem fanem Baldura i nie interesują mnie takie gry. Obcykany jestem ze strategii i turówek bardziej, niż role-playingów.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #4945 : 04 Marca 2012, 00:54:48 »
Niedziela, szczerze to niestety nie miałem przyjemności grać w tą grę choć obiła się o uszy ;)

Co do Blizzardu to jedno co jest w tej firmie przynajmniej dobre, że choć robi niektóre rzeczy długo to bardzo porządnie. Ubisoft ma przebłyski, jednak daleko mu do Blizza, a prowadzi po części jego politykę, która jest bardzo niemiła dla fanów, przez co dałbym im minusa. Na pewno bardzo dobrej jakości gry w postaci dwóch Wiedźków zapewnił CD Projekt, jednak póki co to są dopiero początki w branży tworzenia gier i ciężko ich porównywać do potentatów, co nie zmienia faktu, że mają fantastyczny start, a do tego wspaniałą politykę wobec graczy, za co mają plusa jako obiecujący początkujący :)


« Ostatnia zmiana: 04 Marca 2012, 01:13:40 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #4946 : 04 Marca 2012, 09:12:36 »
Reuelu to wstyd nie grać w tą grę, to samo Ty Belegorze ;)
Powiem krótko Baldur to jedna z gier w którą trzeba koniecznie zagrać,wspaniały dubbing polskich aktorów, fabuła i miejsca które mają epicki wygląd np: Twierdza Strażnika, Suldanesselar, Usta Natha lub samo miasto Athkatla. Do tego niezliczona liczba misji(niektóre bardzo zabawne ;D )artefakty które mają bardzo ciekawe historie: Osławiony Lirarcor +3 lub Karosimir +5


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #4947 : 04 Marca 2012, 09:24:26 »
Jej... a ja tylko w dwie gry gram. No cóż, staram się spędzić więcej czasu na nauce (co oczywiście mi nie idzie). Ale chętnie bym się dowiedział jaką grą jest Baldur, bo jeśli chodzi o rynek gier to jestem bardzo do tyłu. Chociaż mam bardzo dużo gier (wolę nie podawać liczby bo was by pewno przeraziła). Nie wiem czemu, ale gry mi się szybko nudzą, z wiekiem coraz bardziej mnie nudzą, więc na razie nie zamierzam niczego kupować, no chyba że mnie zainteresuje..


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #4948 : 04 Marca 2012, 09:49:09 »
Co do starych gier (np: Warcraft III, czy Baldur's Gate) to ciężko je dostać. Długo szukałem W III, aż w końcu dowiedziałem się, że można je kupić w mediamarkcie (plotka z tawerny poszła i się sprawdziła), kupiłem grę za mniej więcej 20-30 zł (wraz z dodatkiem była). A teraz jak patrze jak jest na sklepowych półkach Carrefoura i empiku za 54 zł to chce mi się śmiać.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

bos778

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 13

Zobacz profil
« Odpowiedz #4949 : 04 Marca 2012, 11:13:13 »
Ja pamiętam jak mama kazała skasować WarCrafta 3 bo nie mogła znieść dialogów z pokoju obok jak: "Tak panie" chłopa ,czy "Czego ty chcieć" peona. ;D


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 327 328 329 [330] 331 332 333 ... 546    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry