Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 22 23 24 [25] 26 27 28 ... 78    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wszystkie problemy z grą - Instalacja, błędy, komunikaty itp (Czytany 466200 razy)
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #360 : 26 Listopada 2011, 20:19:58 »
Witaj  :)
Sprawa pierwsza pisz trochę bardziej zrozumiale bo stylistyka leży...
Wracając do twego problemu możliwe że pomóc może re-instal gry gdyż czasami zdarzają się takie kwiatki. A poza tym gra ma aktualnego patcha?


IP: Zapisane
Walker

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #361 : 26 Listopada 2011, 22:41:40 »
Hmm to może Ja się wypowiem a sprawdzałeś czy Antyvir nie blokuje Ci dostępu łączenia? Czasami też Ubisoft GameLauncher się sypie więc może pomoże przeinstalowanie go?

przeinstalowałem dwa razy dalej to samo wyłaczyłem nawet przy instalacji firewall'a oraz anty i przy grze tez to samo nadal...

edit: może mieć znaczenie że heroesa mam na innym dysku niż ubisoft laucher?


IP: Zapisane
matti212121

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #362 : 26 Listopada 2011, 22:56:21 »
tak samo sie aktualizuje bo kupilem oryginal:) robilem reinstalke ale nie odinstalowywalem wszystkich zasobow jak np. wlasnie zapisy z hotseat i dalej to samo:(


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #363 : 27 Listopada 2011, 11:36:19 »
Jeżeli posiadasz demo/ betę H6, to koniecznie musisz je usunąć, łącznie z zapisami do bety, a te nie kasują się w czasie odinstalowania i musisz to wywalić ręcznie.


IP: Zapisane
Bleku
(Heroesiak)

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 102

Zobacz profil
« Odpowiedz #364 : 27 Listopada 2011, 19:00:11 »
Granie z płytą w napędzie zmniejsza prawdopodobieństwo wyniknięcia błędów w grze.


IP: Zapisane
"And the world peace"
Walker

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #365 : 27 Listopada 2011, 21:43:17 »
nie instalowałem wcześniej wersji bety ani nie miałem dema... odrazu poleciał z grubej rury

Jeszcze jakieś macie pomysły najwyzej w najbliższym czasie przeinstaluje jeszcze raz cała grę

zadałem pytanie odnoście tego ubisoft laucher i heroesów czy ma to znaczenie jak lauchera mam na innym dysku niz gre?


IP: Zapisane
EvilMan

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Zobacz profil
« Odpowiedz #366 : 27 Listopada 2011, 22:37:52 »
Mam problem z zakupieniem Miecza Zabójcy - broń rodowa do zakupienia na złotym poziomie.

Pomimo tego, że spełniam wymagania i mam ponad 4000 punktów po najechaniu na artefakt i wciśnięciu "V"  nic się nie dzieje...
anie nie tracę punktów za zakup ani broni nie mam odblokowanej...


IP: Zapisane
ralion57

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 12

Zobacz profil
« Odpowiedz #367 : 28 Listopada 2011, 08:11:37 »
Witam forumowiczów.
Czy zdarza się wam, że zajmujecie kopalnię albo drewutnię a ona nic wam nie daje w sensie surowców? Rozpocząłem niedawno jeden ze scenariuszy na poziomie trudnym i nie dość, że cholernie mało surowców to po ciężkich bojach po zajęciu drewutni - lipa nadal nie ma drewna! I jak ti się budować. Restarty, zajęcie lokacji wcześniej później itp. nic nie daje. Kiedy jakimś cudem - nie wiem czemu zaczęło działać, kolejny zonk przestało mi produkować rudę. A żeby było śmieszniej to wszystko w pierwszych tygodniach rozgrywki.
Pozwolę sobie na kilka refleksji:
1. Nie wyobrażam sobie jak wielki i złożony musiałby być patch, któryś tam z kolei,  aby usunąć chociaż połowę błędów zgłaszanych przez graczy.
2. Ta gra wymaga ogromnej cierpliwości i tolerancji dla jej błędów. Nie wiem jak wy ale mam czasem wrażenie, że to prwadziwa "czarna dziura" jeśłi chodzi o czas, cierpliwość i nerwy graczy. Tutaj "ukłony" w stronę studia Black Hole. >:(
3. Przy tej grze trzyma mnie to, że gram od "herosa 1" i jestem jej zagorzałym wielbicielem, ale wszystko ma swoje granice.
4. Na koniec mój postulat jest taki, aby twórcy gry dla legalnych i zarejstrowanych jej właścicieli przewidzieli jakieś fajne dodatkowe bonusy online  :D

 


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #368 : 28 Listopada 2011, 08:18:41 »
A czy tartak jest w twojej strefie kontroli? Jeśli nie to się nie dziw, że nie masz drewna. Najpierw musisz podbić fort/miasto do którego przynależy tartak, potem z niego będziesz otrzymywał drewno. Z drugiej strony możesz zakupić drugiego herosa by cały czas był w tartaku do czasu aż zdobędziesz główną bazę strefy kontrolnej do której tartak przynależy.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #369 : 28 Listopada 2011, 11:44:58 »
Problem z połączeniem się do Confluxa może być spowodowany wolnym łączem. Sprawdź faktyczną prędkość swojego połączenia internetowego na speedtest.net
Spróbuj jeszcze wyłączyć wszystkie programy, które są połączone z internetem takie jak np. gg, przeglądarka, program pocztowy, program antywirusowy i wtedy spróbuj się połączyć z confluxem


IP: Zapisane
Walker

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #370 : 28 Listopada 2011, 12:27:04 »
to samo nawet jak mam wszystko wyłaczone oraz antywiry i firewall wylaczony predkość na necie z playa mam od 512kb do 1mb


IP: Zapisane
ralion57

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 12

Zobacz profil
« Odpowiedz #371 : 28 Listopada 2011, 12:45:49 »
A czy tartak jest w twojej strefie kontroli? Jeśli nie to się nie dziw, że nie masz drewna. Najpierw musisz podbić fort/miasto do którego przynależy tartak, potem z niego będziesz otrzymywał drewno. Z drugiej strony możesz zakupić drugiego herosa by cały czas był w tartaku do czasu aż zdobędziesz główną bazę strefy kontrolnej do której tartak przynależy.

No cóż... może faktycznie nie precyzyjnie napisałem. Tartak jest w mojej strefie kontroli i ma nawet flagę koloru mojego zamku, :D podobnie jak kopalnia rudy. Czasem powiem szczerze mam dosyć tej niedopracowanej gry i myślę, że szkoda było wydawać kasę na nią.


IP: Zapisane
Damianos1908

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


HoMM5

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #372 : 28 Listopada 2011, 13:09:43 »
Jak robić mody w heroes5,dzikie hordy.Próbowałem już trzy razy jeżeli ktoś potrafi mi wytłumaczyć najlepiej krok po kroku to bede wdzieczny z wyrazami szacunku Damian :)


IP: Zapisane
Damian Rombel :)
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #373 : 28 Listopada 2011, 13:45:30 »
Problem "mały" mam. Niby wszystko pięknie, cudownie tylko jak tylko włączam podczas gry bohaterem panel z broniami rodowymi nagle mnie wywala z gry. Próbowałem od początku misję, ale wciąż to samo i tak w każdej innej czy to Kirilem, Antonem, Slavą/Sławojem czy Anastazją. Wie ktoś dlaczego tak się dzieje?


IP: Zapisane
pretorjanis

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #374 : 28 Listopada 2011, 14:22:24 »
Ja jak instalowałem Heroes 6 to ciągle pod koniec; kiedy było już 100%to wyskakiwał mi błąd mówiący ,że jakiś eksplorator gier nie może znaleźć  tej aplikacji (czy jakoś tak) :(. Na szczęście udało mi się zaradzić, pograłem sobie trochę z przyjaiółmi, trochę w kampanię...aż tu nagle znowu błąd!Mianowicie kiedy włączam ów grę pojawia się jedynie obrazek z logiem HEROES 6 ... no i nic więcej :wsciekly:.Proszę o poradę.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 22 23 24 [25] 26 27 28 ... 78    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.141 sekund z 25 zapytaniami.
                              Do góry