Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 4 [5]    Do dołu Drukuj
Nabór do redakcji - rekrutacja otwarta (Czytany 16756 razy)
Pawek
Fan Iriny

**

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 197


Wszystko płynie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : 26 Stycznia 2012, 21:00:40 »
Nick: Pawek
Imię: Paweł
Wiek: 15

Komunikator: brak
Znajomość podstaw HTML: do przypomnienia  ;D
Co wniosę do redakcji/czym chciałbym się zajmować: Przede wszystkim chciałbym trochę popisać o szóstej części Heroes'ów - jednostki, bohaterowie, bossowie...

O sobie: Grałem w piątą i szóstą część Herosów, interesuję się historią i biologią, moim ulubionym filmem jest "Śniadanie u Tiffany'ego" i jestem zorganizowany i zazwyczaj dotrzymuję terminów.


IP: Zapisane
“Nie zgodzę się i nie dam się zmusić. Decyzja należy do mnie...“ - Irina.
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #61 : 27 Stycznia 2012, 11:21:47 »
Witajcie,
jako iż brak jest na stronie szczegółowych informacji odnośnie szóstki zdecydowaliśmy przyjąć was na 60-cio dniowy okres próbny.
Zgłoście się do mnie na PW po szczegóły ;)


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #62 : 27 Stycznia 2012, 11:50:50 »
Nick: Psychol55
Imię: Filip
Wiek: 17 lat

Komunikator: gg - 28477607
Znajomość podstaw Html: Trochę pamiętam z kółka informatycznego.

Co wniosę do redakcji/ czym chciałbym się zajmować: Hmm... myślę, że na czas obecny - najnowszą częścią Hirołsów. Mam obecnie dużo czasu, chętnie wspomógłbym Tawernę, poprzez pisanie artykułów, newsów czy recenzji. Trzeba w końcu dorównać poziomem artykułów, chociażby znanej Acid Cave. Mógłbym również spróbować objąć pieczę nad działem literackim. Jest tam trochę braków w recenzjach.

O sobie: Staram się być konsekwentny w swoim postępowaniu, jak już za coś się wezmę, to skończę w terminie lub słowa dotrzymam. Ostatni mi czasy piszę, jeśli można tak powiedzieć dość sporo opowiadań oraz felietonów. Z ortografią uważam stoję dość dobrze, z interpunkcją też, choć zdarza mi się postawić źle przecinek. Miałem styczność z II, IV, V i VI częścią gry, jest fanem serii od kajtka  :). Interesuję się Fantastyką w szeroko pojętym znaczeniu, mowa tu o grafice, książkach, filmach, erpegach, larpach itp. Jestem wielkim fanem Tolkiena, jego trylogię uważam za najlepszą książkę wszech czasów. Czasami można mnie zobaczyć również w rodzimym mieście Żarach, gdzie latem siedzę na balkonie i piję herbatę z cytryną. Trochę już jestem na forum, z racji tego jestem bardzo zżyty z resztą uczestników. Chciałbym do was dołączyć, nie będę już zanudzał. Trzymajcie się, pozdrawiam.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 256


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #63 : 27 Stycznia 2012, 15:43:21 »
Psychol55 Ciebie także zapraszam na PW :)


IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #64 : 27 Stycznia 2012, 22:02:07 »
Nick: Freezon
Imię: Emil
Wiek: 13

Komunikator: GG - 40304919
Znajomość podstaw Html: Jak będzie potrzeba, to się trochę pouczę.

Czym się będę zajmować: Pomyślałem, że może mógłbym zajmować się nowinkami z firmy Ubisoft i o sadzę Heroes of Might and Magic.

O sobie: Jestem młodą osobą z ambicjami. Zawszę dokańczam już zaczętą rzecz, nigdy się nie poddaję. Jestem trochę uparty i staram się postawiać zawszę na swoim. Jestem dobry z ortografii, mogą to potwierdzić piątki z dyktand. Chciałbym dodać, że mam mnóstwo wolnego czasu i jak by była potrzeba, to coś tam skrobnę.

Podanie odrzucone - wiek



« Ostatnia zmiana: 17 Lutego 2012, 18:20:20 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #65 : 29 Stycznia 2012, 18:30:13 »
Przepraszam, że się wtrącę, ale w pierwszym poście napisane jest: minimum 15 lat.


IP: Zapisane
Gaspar
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #66 : 14 Lutego 2012, 21:31:58 »
 Droga redakcjo!

Nazywam się Kacper Knych , mam 14lat.
Mieszkam w Międzyrzeczu.Od roku systematycznie wchodzę na ten portal, lecz od niedawna mam konto (Gaspar). Pomógł mi on w seriach Heroes Might and Magic.Czas abym pomógł portalowi.
Interesuje mnie Historia,Militaria oraz heraldyka.Jestem dość obeznany w świecie Heroes .Chciałbym pomóc a nie wiecznie komentować i krytykować. Wiem jak rozbudować świeży dział Heroes VI.Znam statystyki , budowle,artefakty oraz boheterów Heroes VI.Więc bym się przydał i chciałbym upiększyć tawerne.

Podanie odrzucone - wiek, staż


« Ostatnia zmiana: 17 Lutego 2012, 18:19:48 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #67 : 14 Lutego 2012, 21:36:57 »
Kolego, przeczytaj uważnie pierwszy post. Nie twierdzę, że nie jesteś wstanie pomóc w rozbudowie Tawerny, ale:
-wiek (minimum 15 lat)
-przynajmniej 25 postów na forum
-staż na forum - co najmniej 6 miesięcy- na słowo, że wchodzisz tu od roku to chyba mało kto uwierzy ;)



IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #68 : 14 Lutego 2012, 21:43:44 »
No niestety, takie są wymagania, żeby jakieś niepożądane osoby (czyt. trolle) nie zrobiły z Tawerny jakiegoś wychodka, dla swej "tfórczości".

Ale jest wyjście, bądź aktywny chociaż przez jakiś czas, możesz jakoś ubłagać administrację, spróbuj zostać vipem np. Możesz też wysyłać redaktorowi lub adminowi gotowe teksty, a oni będą wymieniali jako autora ciebie.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Strony: 1 2 3 4 [5]    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry