Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wszystko o krasnoludach (Czytany 10104 razy)
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 17 Kwietnia 2009, 21:50:09 »
To teraz luźniej, kto zdoła opisać w paru słowach jakie są krasnoludy? :P
Małe, lubiące zabawę i ryzyko, rozwiązujące większość problemów siłą, ale szanujące też wiedzę, świetni kowale, wojownicy i gorzelnicy.
Za długie xP


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
snajper92

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 69


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 17 Kwietnia 2009, 22:11:29 »
Nie małe, tylko niskie, mały wzrost nadrabiają szerokimi barami, brodate, z brodatymi żonami, zawzięte, zadziorne, honorowe, skore do bitki, pijaństwa, blade (siedzą po ziemią więc raczej blade xD), potrafią robić ładną biżuterię ale i potężne zbroje, drażliwe, humorzaste...


IP: Zapisane
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 24 Lipca 2010, 15:07:11 »
Jak wiecie w książka sapkowskiego  oraz Tolkiena występuje ich opis ,który ja skróciłem znacznie: to niskie  istoty powołane przez Aulego .Są bardzo silnie zbudowani,noszą długi brody  podobnie jak ich żony .W walce posługują się najczęściej młotami oraz toporami.potrafią tworzyć najpotężniejsze kolczugi oraz zbroję z mithrilu . W wolnych chwilach lubią zapalić sobie fajkę lub wypić dobre piwo w karczmie.Są itotami honorowymi długo pamiętają wszystkie urazy ale i przysługi.Przez ich zniewolenie przez siedem pierścieni maja słabość do klejnotów i złota z czego wynika ,że są chciwi oraz zadufani w sobie. Zamieszkują góry(w mitologii toliena)- żelazne,białe,mgliste(khazad dum),szare ,pod samotną górą (erebor),góry błękitne .Krasnoludy nie są z natury złe i tylko nieliczni służyli sauronowi.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 24 Lipca 2010, 15:16:33 »
Topic Necromancer strikes back!



IP: Zapisane
Strony: 1 [2]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry