Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 41    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Kampanie w Tribes of the East - dyskusja ogólna, problemy (Czytany 200496 razy)
deidri

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 17 Listopada 2007, 09:38:25 »
wielkie dzieki juz do tego doszlam:) ale pojaawil sie klejny problem gdy jestem obok illuma nadin zamku ktory mam zdobyc widze ze jest tam most i nie mam pojecia jak mam go pokonac ;/ i tu kiedy szukam rozwiazania konczy mi sie czas na gre;/


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Fehu
Pożeracz Kamieni

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 489


To tylko sen. Nikt nam go nie odbierze...

Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 17 Listopada 2007, 09:42:49 »
Też miałem ten problem ;)
Jeżeli stoisz mniej więcej tam, gdzie powinien być most i został ci przynajmniej tydzień to możesz wygrać ^^

Wystarczy zejść trochę do dołu i tam będzie droga ukryta w bagnie. Będziesz musiała przejść po wąskim paseczku ziemi, którym idzie się do zamku około 6 dni. Spróbuj tego poszukać, jeśli ci się nie uda to wrzucę screena ;)


IP: Zapisane
tyg

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12


Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 18 Listopada 2007, 11:19:33 »
I wszystko jasna z ZABÓJCAMI.
Trzeba zamienić na krwawe ochłapy, nie mogłem zaliczyć tego zadania bo unikałem maksymalnie strat.


IP: Zapisane

"Ludzie dopiero wtedy będą wolni gdy udusi się ostatniego króla wnętrznościami ostatniego z księży" D.D.
antoni

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 18 Listopada 2007, 15:02:12 »
Jak poznac ktore mapy do gry multiplayer pochodza z dodatku a ktore z podstawki?


IP: Zapisane
deidri

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : 18 Listopada 2007, 21:02:09 »
wielkie dziekiz arz tego poszukam i napisze jka poszly poszukiwania:)


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Fehu
Pożeracz Kamieni

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 489


To tylko sen. Nikt nam go nie odbierze...

Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : 18 Listopada 2007, 22:22:14 »
Musisz zarzucić sobie podstawową wersję i zobaczyć jakie tam są mapy, a potem porównać je z mapami z TotE... Nie ma chyba innego wyjścia ^^


IP: Zapisane
Orzi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 204


Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : 18 Listopada 2007, 22:53:31 »
A ja mam takie pytanie: skąd ściągnąć mapy z podstawki i Kuźni do TotE? Ktoś już to kiedyś podawał, ale nie mogę znaleźć...


IP: Zapisane



antoni

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : 19 Listopada 2007, 11:19:46 »
http://www.heroesofmightandmagic.com/heroes5/original_maps.shtml


IP: Zapisane
deidri

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : 23 Listopada 2007, 19:58:48 »
udalo sie jupiii :):):)


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
greg013

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : 25 Listopada 2007, 19:38:49 »
Juman mam ogromną proźbę-co trzeba zrobic by w ostatniej misji kampanii " The will of Asha" przejsc przez zaporę tam gdzie jest duch. I co zrobić by naprawić portale. Zabić suskubusa czy pozwolić mu zyć?????


IP: Zapisane
greg013

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : 28 Listopada 2007, 16:17:21 »
Nie wiem cz to jeszcze problem -ale fakt, że musisz ją nauczyć czaru "przywolannie lodzi" i dopiero ukończysz misje


IP: Zapisane
The King Ashan

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 106


Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : 28 Listopada 2007, 17:15:27 »
ja na początku kupiłem trzech Nekromantów i po kłopocie!


IP: Zapisane
Khajitt z Morrowinda.
The King Ashan

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 106


Zobacz profil
« Odpowiedz #57 : 01 Grudnia 2007, 09:06:23 »
mówią że na wersji 3.0 nie da się jej przejsć.


IP: Zapisane
Khajitt z Morrowinda.
deidri

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #58 : 01 Grudnia 2007, 22:01:23 »
czyli jka to zrobiliscie bo mam ten sam problem mam tylko 3 nekromantow nie liczac arantira w wizieniu jest zapewne 4 tylko jka sie tam dostac??


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
kaktus82

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6


Zobacz profil
« Odpowiedz #59 : 07 Grudnia 2007, 11:50:15 »
Aby odblokowac ten magiczny garnizon trzeba Ornellą i trzema innymi heroesami z Necropolis ustawic sie w czterech magicznych czerwonych kregach.Kazdy z kregow jest kolo jednego z 4 zamkow Heaven.Uwazajcie aby podczas misji nie traci zadnego z Necropolicow bo wiecej niz tych 3 dokupic w zamku sie nie da.Jak już na każdym portalu będzie stał nekromanta automatycznie włączy się animacja i przejście zostanie otwarte. Będziesz musiał poświęcić Ornelle.Proponuje od samego poczatku tej misji grac Arantirem.Końcowa walka jest naprawde potezna.Koles ma 30 poziom,szczescie na 9lvl,morale na 8 lvl i doskonala magie.
Potrzebna ci bedzie naprawde spora armia (z Heaven proponuje wziasc Anioly,strzelcow  i Kaplanow).Zanim podbijesz do koncowej akcji podjez do roznych fontann z moralami i szczesciem(oczywiscie Szczesci w statch na Ekspercie) i musisz miec zalozone artefakty ktore nuweluja morale i szczescie wroga(jest ich na tej mapie duzo).Zostalo tylko trzymac sie podczas walki z dala i rzucac czar "szał"-albo sami przyjdą,albo sie wykonczą.
Powodzenia.


« Ostatnia zmiana: 08 Grudnia 2007, 09:11:06 wysłane przez kaktus82 » IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 ... 41    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry