Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Czy uważasz, że "zliczarka" powinna być włączona w poddziale "Wasza Twórczość"?
Tak
Nie
Nie mam zdania

Strony: 1 [2]    Do dołu Drukuj
Zliczanie Postów w "Waszej Twórczości" (Czytany 6003 razy)
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 13 Grudnia 2009, 22:04:21 »
Wątpię, aby wizja +1 do licznika postów przechyliła szalę przeczytać/nie przeczytać 5 stron czyjegoś opowiadania. Jak ktoś chce to i za darmo o 3 w nocy przeczyta, a jak nie to wołami się go tam nie zaciągnie. I raczej czymś takim wielkiej ochoty na populację nie sprowadzisz... ale to tyle jeśli chodzi o prorokowanie.

Druga strona jest jeszcze taka, że najwartościowsze komentarze są tych, którzy się w danej dziedzinie obracają i potrafią powiedzieć coś więcej niż tylko "super, wrzuć następną część" i to tymi powinniśmy się kierować. Odnoszę to również do siebie, więc proszę już więcej do mnie nie pisać abym ocenił wierszyk czy opowiadanie, ponieważ leży to daleko poza moimi kompetencjami. Jeśli chcecie stworzyć grafikę, albo napisać piosenkę to z chęcią pomogę, ale literaturą się nie zajmuję i nie ułożę konstruktywnej recenzji bo sie na tym po prostu nie znam ;P

Co nie znaczy że jestem przeciw, jeśli ktoś entuzjazm pomyli z lakonicznością to mamy od tego odpowiednie organy ścigania ; P

@Martin
Problemy techniczne, ale doceniam troskę o mnie ;]


IP: Zapisane
Ashia
Aenigma

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 372


"sztuko z fantazji i kamienia..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 13 Grudnia 2009, 22:59:08 »
A więc...

Z jednej strony jest to dość sprawiedliwe rozwiązanie, aczkolwiek  tylko dla tych co naprawdę coś piszą lub komentują. Prace zyskałyby więcej czytelników (bądź widzów jeśli chodzi o inne dzieła) i możliwe, że więcej osób zechciało by je komentować.

Jednakże zostaje zawsze druga strona. Po pierwsze naliczanie postów przyciągnęłoby hordy dzieciaków, chcących poszpanować licznikiem. Pojawiałyby się komentarze  typu „Świetne, naprawdę dobre”, „Wymiata!!”, które nic nie wnoszą ani nie wynoszą a tylko zaśmiecają temat. Zaś ciut inteligentniejsze dzieci (po uprzednich upomnieniach) wpadną na pomysł, iż samemu napiszę wierszyk (w najlepszym przypadku składający się z jednego zdania) albo całą serię wierszyków przecież wtedy „nikt się nie przyczepi, że za mało”.  Nietrudno się domyśleć co w takiej sytuacji stałoby się z działem. Kolejną rzeczą jest fakt, że kiedy wiele osób zaczęło się wypowiadać, wszystko straciło by swój kameralny klimat, a nie poprawiło by to wartości.

Ogólnie rzec biorąc nie jest to zbyt dobry pomysł, tym bardziej robiąc okres próbny, gdyż to przyciągnie jednorazowych nabijaczy. Jeśli ktoś jest na tyle mądry to nie potrzeba go kusić wizją postów, aby to przeczytał i skomentował, bo i tak to zrobi (a jeśli nie to jego strata, bądź czyste lenistwo i trzeba próbować namawiać w inny sposób). Moim zdaniem  te jeden dwa posty w ta czy w tą nie powinny nikomu robić różnicy.   



IP: Zapisane


„I gdzie ty widzieć będziesz,
gdy zamieszkamy w powidoku słońca
malowanym na powietrzu jak na szkle nieważkim,
jak nasze oczy przepełnione blaskiem
nieśmiertelnieją w pędzie
wzwyż, w ponad –

Tworząca,
Koniecznie wolna,
patrz! Dożyj siebie ze światła!”
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 14 Grudnia 2009, 22:52:48 »
Jako, że szala głosów przechyla się na stronę Hellsa dorzucę coś jeszcze. ^^
Wszyscy twierdzą, że posty nie są ważne, że nikt poza dziećmi neo na to nie patrzy, więc co za problem z aktywowaniem tego? Skoro pojawiła się taka prośba.
Śmietnik i tak się powoli robi, bez naliczania.

Mi tam plus jeden nie zrobi żadnej różnicy, dzieło Hellsa znam, ale i tak mi się komentować nie chce, sam wie, że jest dobry. Wątpię, żeby włączenie licznika cokolwiek zmieniło. Przypuszczam, że nie jest to odosobniony przypadek.
Hells, to że prawie wyłącznie Klusia i Fergard komentują Twoją twórczość- przynajmniej wiesz, kto jest stałym czytelnikiem. ;>
I gratuluję moda.



« Ostatnia zmiana: 15 Grudnia 2009, 18:48:29 wysłane przez Saph » IP: Zapisane
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 15 Grudnia 2009, 07:43:28 »
Lepiej mieć dwóch stałych czytelników i pięciu przygodnych, komentujących. Zawsze przyjdzie ktoś z jakąś sugestią, może nawet coś tam konstruktywnie skrytykuje (sztuka ogółem niknąca), może wyłapie byki...Bo są, tylko nie umiem ich znaleźć.

Miło, że uważasz że jestem dobry w te klocki. A modem mnie nikt nie zrobił, lecz ponownie - dzięki. :]
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 15 Grudnia 2009, 14:05:31 »
Ja tam do pomysłu nic nie mam, oby tylko komentarze nie były pisane tylko po to, aby zaliczyć posta. Mimo,że przeczytanie długiego opowiadania jest zbyt dużym wyzwaniem dla nabijacza, to jednak zerknięcie na rysunek, czy wierszyk i dopisania komentarza "fajne, masz talent" zajmuje chwilę i jest świetną okazją dla dziecka neo.
Ja jestem za tym, aby zrobić okres próbny i sprawdzić czy pojawi się więcej nabijanych postów, niż jest w tej chwili.


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : 15 Grudnia 2009, 15:24:20 »
Naliczanie postów zostało właczone. Moderatorem tego działu został Hellscream. Dziękujemy za zaangazowanie w zycie forum.

Dodatkowo dla działów
 ♦ Zaginione Zwoje - poezja
♦ Aleja Graficzna
♦ Magia Nut

Obowiązuje regulacja 1 temat w dziale = 1 user. Dodane do regulaminu forum.
Pozdrawiam ;]




 


« Ostatnia zmiana: 15 Grudnia 2009, 15:29:35 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Strony: 1 [2]    Do góry Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry