Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
pomoc (Czytany 1824 razy)
amators

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« : 21 Stycznia 2015, 10:12:03 »
witam  zakupiłem heroes 6   na steam  i  pograłem z kolegą  przez neta i zapisałem gre ale jak wyszedłem to okazało sie że sie poddałem  czy jakoś da rade  zapisać gre i  np na 2 dzień  ją wznowić  ?


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 21 Stycznia 2015, 15:41:47 »
Człowieku napisz to po ludzku, uwzględniając interpunkcję, to może będzie można zrozumieć co tu właściwie napisałeś.


IP: Zapisane
amators

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 21 Stycznia 2015, 17:17:34 »
chodzi o to  że  jak gram w gre wieloosobowł  to w trekcie gry zapisuje normalnie  gre i jak wychodze z gry  całkowicie to nie mogę  wejść z powrotem  na tą mape zapisaną

Uprasza się poprawić ortografię i wprowadzić interpunkcję, inaczej pojawia się reperkusje.


« Ostatnia zmiana: 21 Stycznia 2015, 21:06:38 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 21 Stycznia 2015, 18:56:31 »
Uwaga przeprowadzam proces translacji *bip*

Cytuj
Otóż, cały problem tkwi w tym, że gdy gram z towarzyszem online, i zapiszę grę, to po wyjściu z gry ponownym uruchomieniu gry nie mogę owego zapisu włączyć. W czym tkwi problem braci tawerniana!? Czy znajdzie się zacna dusza skora do pomocy uciśnionemu graczowi? Czy pomoc jest tu w ogóle możliwa?

Czytała Krystyna Czubówna.

Edit: A teraz tak na poważnie - możesz jakiś screen zrobić czy coś? Bo z samego opisu, zwłaszcza takiego nie za wiele można wyciągnąć. Po pierwsze radzę sprawdzić patch, aczkolwiek skoro grałeś przez sieć to raczej aktualny.


« Ostatnia zmiana: 21 Stycznia 2015, 19:12:23 wysłane przez Sojlex » IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 21 Stycznia 2015, 19:00:02 »
To wszystko wyjaśnia. Trzeba było tak od razu ;]

Format?


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry