Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 193 194 195 [196] 197 198 199 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2037776 razy)
Gotai

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 58

Zobacz profil
« Odpowiedz #2925 : 31 Grudnia 2010, 13:44:38 »
Te dwie niebieskie 'panie' IMO są jakąś jednostką i jej ulepszeniem


IP: Zapisane
Spromultis

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 223


Zobacz profil
« Odpowiedz #2926 : 31 Grudnia 2010, 13:56:30 »
A nikogo nie zaciekawiła ta gościówa z zielonymi, być może wężowymi włosami na prawej-dolnej krawędzi choinki? To chyba gorgona, a one na razie miały wężowe ogony zamiast nóg, czyli tak jak nagi, no i jeszcze mamy wodnego węża i niebieskie panie. Dla mnie piąta frakcja to na 70% nagi.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #2927 : 31 Grudnia 2010, 13:58:19 »
Ja bym raczej aliczył ją do bohaterów... wodna ona raczej jest, czyli mamy wodną rasę, ale czy to będą nagi?


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #2928 : 31 Grudnia 2010, 14:03:05 »
Obstawiam nagi. ;] Pasuje jak ulał, (nagi to orient i woda, a jedna z kobitek ma muszlę na głowie xD) z tym że te ich uszy mnie martwią. xD Takie elfie trochę, a nawet bardzo. ;P


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #2929 : 31 Grudnia 2010, 14:09:11 »
Na polski będzie to coś w stylu "Nowe postacie!". Uczę się rosyjskiego, więc raczej alfabet rosyjski mi nie sprawia trudu dodatkowo zaznaczę, że Rosjanie i jak każdy inny naród gdzie dominującą religią jest prawosławie, Boże Narodzenie rozpoczynają się 7-8 stycznia(wcześniej jest nowy rok, który trwa od 1 do 2 stycznia[ah ten kalendarz juliański]).  Ale nie w tym rzecz. Na początku widząc naszą choineczkę też było mi dziwne. Jednostki są, ale atworki jakich wcześniej nie ujawniono. Myślę, że moje jedno z moich marzeń o serii to w końcu pojawienie się morskiej frakcji. Jednakże zaczynam podejrzewać, że to z innej gry..hmm..interesujące. Ciekawe są szczególnie dwie bombki:
1. Ta pod duchem/zjawą, może to naga, może to syrena, a może to siostra naszych bohaterów. Może twórcy pomyśleli, że chamsko się zachowali wobec miłośniczek serii dając czterech facetów i jedną babę wśród rodzeństwa.
2. Ta między niebieskoskórą, meduzocoś i prządką losu z Necropolis Wygląda na chwałę, ale to nie może być ona ponieważ chwałę tutaj mamy. Czyżby kolejny boss Przystani? Nono..


IP: Zapisane
Percival

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 140


Zobacz profil
« Odpowiedz #2930 : 31 Grudnia 2010, 14:24:28 »
Może ta chwała to nie boss, tylko bohater  ;). Przecież w Akademii (Fortecy w HIII) dżiny mogły być czarodziejami, więc nie widzę przeszkody aby był to (może nie rycerz) jakiś kapłan, czy coś. Jednak jak narazie nie ujawniali żadnych bohaterów niezwiązanych z kampanią, więc sam nie wiem co to może być.


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #2931 : 31 Grudnia 2010, 15:32:35 »
Hmm... jak dla mnie to koło Lamasu i Siostry/Kapłanki to zapewne Centaur Maruder, zaś te dwie wodne nimfy na górze i na dole choinki to ewidentnie ulepszona i podstawowa wersja jednostki.
Ja osobiście sam nie wiem, co o tym myśleć. Z jednej strony nowe jednostki mogą należeć do Nag, z drugiej... do Bezimiennych.
Nagi to jak widać - to coś z wężowymi włosami itp, poza tym te jednostki są związane z wodą. Z drugiej strony, Nagi w wykonaniu Ledroita są raczej nie zwyczajnymi niebieskimi kobietami z ogonem zamiast nóg, ale jakimiś żmijowato-człekokształtnymi istotami.
A Bezimiennych tak naprawdę wyglądu się nie zna... skoro u Elfów "płcią górującą" są mężczyźni, a u Mrocznych Elfów kobiety, to przecież z czegoś musiało się to wziąć... więc być może od Bezimiennych. Poza tym równie dobrze to "wężowate coś" może być meduzą, albo... Bezimienni mają kolor skóry niebieski, a to coś będzie tą ludzką bohaterką Bezimiennych od Króla Sławy.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #2932 : 31 Grudnia 2010, 15:41:17 »
Nie zapominaj Kokoju, że te szkice nag są do Heroes of Might and Magic V z tymi wszelkimi samurajami czy gejszami, a nie do szóstej odsłony tej serii. Więc pracują inni ludzie/ci sami, tylko z nowymi projektami. Czy centaur w VI jest tak samo podobny jak w V? A sukkub? A czarci lord? A szkielet? A lich/cz/sz? A serafin? No nie. Owszem bezimiennych się nie zna, mam dziesiątki teorii jak wyglądają, jednak nieco szkodzę sobie dokładaniem następnymi.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #2933 : 31 Grudnia 2010, 16:49:04 »
A nie można także zapomnieć o tym iż możliwe, że Nagi będą Bezimiennymi! Myślę, że następną z rodzeństwa będzie siostra, bo za dużo mężczyzn będzie.... a gdzie feministki się podziały?

@Nightin A czemu nie mogą byc?? Teraz te szkice bardziej są pod pasowane do grafiki H6, a nag w H5 nie widziałbym, za to w H6 idealnie pasują.



IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #2934 : 31 Grudnia 2010, 17:07:45 »
Taaa, Nagi Bezimiennymi, coś piłeś, prawda? Nie? Ale na pewno nie? Okey wierzę, ale gdyby coś to nie pij krasnoludzkiej wódki już więcej. Otóż nagi nie mogą zostać beziami, ponieważ nagi czczą Shalassę a bezia czczą Malassę, nagi i biezia istniały od samego początku Ashan, nie było wtedy rozłamów między rasami typu orkowie, nieumarli i mroczne elfy. A dlaczego te szkice nie pasują? Bo już od dłuższego czasu istniały i to zanim były projekty nad Heroes 6. Nagi miały być jedną z grywalnych frakcji Heroes 5, jednak poniosły bolesną klęskę. Coś trzy razy walczyły, ostatnio z orkami, jednak się to okazało fiaskiem i nagi pogrzebaliśmy piaskiem(ale mi rym się udał). Zresztą gdzieś ty pan słyszał, że do H6. W H5 było wiele rysunków z nagami w roli głównej. 


IP: Zapisane
Draupnir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 160


Zobacz profil
« Odpowiedz #2935 : 31 Grudnia 2010, 17:31:05 »
Na polski będzie to coś w stylu "Nowe postacie!".


Ja też uczę się rosyjskiego i ująłbym to trochę inaczej. Otóż герой  to jest po rosyjsku bohater. Po za tym forma życzeń w języku rosyjskim to

я Поздравляю тебя

Czyli w zasadzie gratuluję ci- dosłownie rzecz ujmując. Po tym dodaje się np.

с новым годом

czyli, znów dosłownie, - z nowym rokiem.


я Поздравляю тебя с новыми героями- to w zasadzie oznacza wszystkiego najlepszego z okazji nowych bohaterów. tutaj jednak, jak wiadomo napisano jedynie с новыми героями. Jest to więc żart i słowny i obrazkowy.
Co do obrazku, odnoszę wrażenie, że  mamy tu samych bohaterów prócz chwały, westalki, Lammasu,ducha i prządki. Ta domniemana meduza, gorgona, czy co.. wygląda troszkę... hmm jakby nie z tej bajki, jakby to nie pochodziło od twórców, a była to jakaś obca ilustracja. To tylko wrażenie oczywiście, być może jestem w błędzie.

Cóż, może ten obrazek jest świadectwem, nadchodzących nowych ilustracji, może tym razem dotyczących bohaterów? oby. Bo jak na razie chyba tego mieliśmy najmniej.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #2936 : 31 Grudnia 2010, 18:01:58 »
Taaa, Nagi Bezimiennymi, coś piłeś, prawda? Nie? Ale na pewno nie? Okey wierzę, ale gdyby coś to nie pij krasnoludzkiej wódki już więcej. Otóż nagi nie mogą zostać beziami, ponieważ nagi czczą Shalassę a bezia czczą Malassę, nagi i biezia istniały od samego początku Ashan, nie było wtedy rozłamów między rasami typu orkowie, nieumarli i mroczne elfy. A dlaczego te szkice nie pasują? Bo już od dłuższego czasu istniały i to zanim były projekty nad Heroes 6. Nagi miały być jedną z grywalnych frakcji Heroes 5, jednak poniosły bolesną klęskę. Coś trzy razy walczyły, ostatnio z orkami, jednak się to okazało fiaskiem i nagi pogrzebaliśmy piaskiem(ale mi rym się udał). Zresztą gdzieś ty pan słyszał, że do H6. W H5 było wiele rysunków z nagami w roli głównej.
A ty tylko o jednym, pijaku :P
A podaj mi gdzie było napisane, że Bezimienni wyznają Malassę? Jest tylko napisane, że miały ofiarować potęgę i moc wygnanym elfom za przejście na wiarę w Malassę, co jednoznacznie nie mówi nam, że Bezimienni wyznają ją. I co z tego, że te szkice są stare??? To jakbyś mówił nie gram w Gothic 1 bo ma słabą grafikę i nie na te czasy, po prostu twoja wypowiedź zrobiła śmiech na sali :lol:
Przecież to, że szkice robione były do H5 nie oznacza, że nie można ich wykorzystać w H6 :co:


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Kroater
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #2937 : 31 Grudnia 2010, 18:24:34 »
Coś was kiepsko tego rosyjskiego uczą, znowu spotykam na tym forum, że ktoś próbuje niezłe głupoty Wam wcisnąć :)
с новым годом - Szczęśliwego Nowego Roku
Kto nie wierzy to niech wejdzie na http://translator.telewizor.eu/rosyjski.html , ustawi tłumaczenie z rosyjskiego na polski i wpisz с новым годом.


IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #2938 : 31 Grudnia 2010, 18:36:12 »
Co ciekawe ten obrazek zniknął ze strony głównej http://heroes.ag.ru/
i zostały tylko same życzenia ;D



IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #2939 : 31 Grudnia 2010, 18:37:28 »
A podaj mi gdzie było napisane, że Bezimienni wyznają Malassę? Jest tylko napisane, że miały ofiarować potęgę i moc wygnanym elfom za przejście na wiarę w Malassę, co jednoznacznie nie mówi nam, że Bezimienni wyznają ją.
Oj, Hadrianie, Hadrianie...wydziwiasz. Na chłopski rozum można się domyślić, że Bezimienni chcieli nawrócić Elfy na swoją wiarę. Pomyśl sobie, że islamiści zajmują Jerozolimę, aby nawrócić żydów na hinduizm. Ma to sens?

Otóż nagi nie mogą zostać beziami, ponieważ nagi czczą Shalassę a bezia czczą Malassę, nagi i biezia istniały od samego początku Ashan, nie było wtedy rozłamów między rasami typu orkowie, nieumarli i mroczne elfy.
Ale ponieważ Nagi nie zaistniały w historii Ashan, twórcy mogli zmienić im religię, nazwę, wygląd itd. To, że Nival stworzył swoją wizję nag, nie znaczy, że Black Hole nie ma swojej, innej wizji.

W sprawie choinki: znowu wydziwiacie. Gdyby twórcy mieli ujawnić nową rasę, to zrobiliby to oficjalnie na stronie M&M, lub na Facebook'u, a nie w postaci bombek na tandetnej choince na nieznanej rosyjskiej stronce.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 193 194 195 [196] 197 198 199 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry