Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 221 222 223 [224] 225 226 227 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2037764 razy)
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #3345 : 29 Stycznia 2011, 22:12:54 »
@ Earne- To jakby powiedzieć "zaraz się zabije", jednak ten drugi usłyszał "zaraz cię zabije"- to taka mała różnica  :P

@ Co do reszty, pragnę przypomnieć, że jest to wątek o H6, więc radzę się pilnować, bo jeszcze nam zamkną temat( osz, to ja zwłaszcza muszę się pilnować) :/

Ja tam do wschodnich klimatów 5 rasy nic nie mam ( pragnę przypomnieć iż nadal nie są one oficjalnie potwierdzone, po za tym nie widzę w nim córki/syna z rodzeństwa bohaterów). Bardzo bym się ucieszył jakby w dodatkach dodali do każdej alternatywę. Wyobrażacie sobie 9/10 ras i dla każdej po 2 ulepszenia do wyboru? Ile, by strategi do tego było, nie wspominając nic o modach, których tworzenie ma byc prostsze.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Latos

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 15

Zobacz profil
« Odpowiedz #3346 : 30 Stycznia 2011, 12:56:51 »
@Latos: Rasa orków bynajmniej nie jest nowa. Wręcz przeciwnie, była już w pierwszej części HoMM. Gratuluję spostrzegawczości.

W ogóle krajobrazy prezentują się świetnie. Mają klimat. Poza tym gra słońca została świetnie odwzorowana. H5 może się schować.

A co do drzewa: nie powiedziałem, że mi się nie podoba, tylko że jest trochę za jaskrawe.

Sorka , nie grałem w H1 , ale dzięki , że uświadomiłeś mi mój błąd :D


IP: Zapisane
nondag

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 6

Zobacz profil
« Odpowiedz #3347 : 30 Stycznia 2011, 13:07:02 »
Hejka!
Szukam info na temat premiery gry. Póki co, nic pewnego!
Niektórzy twierdzą że marzec, inni, że kwiecień i jeszcze widziałam wzmiankę o MAJU! Nie ma to jak prawdziwe info...  :/
A jakie jest wasze zdanie? Mam nadzieję, że marzec ;D


IP: Zapisane
Kroater
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #3348 : 30 Stycznia 2011, 13:15:53 »
Hejka!
Szukam info na temat premiery gry. Póki co, nic pewnego!
Niektórzy twierdzą że marzec, inni, że kwiecień i jeszcze widziałam wzmiankę o MAJU! Nie ma to jak prawdziwe info...  :/
A jakie jest wasze zdanie? Mam nadzieję, że marzec ;D
Liczysz, że ludzie teraz będą w dziesiątkach postów wypisywać "Moim zdaniem marzec", "Moim zdaniem kwiecień" itp.? Premiera wiosną 2011 i tego się trzymać.


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #3349 : 30 Stycznia 2011, 13:34:14 »
Cytuj
Liczysz, że ludzie teraz będą w dziesiątkach postów wypisywać "Moim zdaniem marzec", "Moim zdaniem kwiecień" itp.? Premiera wiosną 2011 i tego się trzymać.

No wiesz, H5 miało dziesięciomiesięczne opóźnienie premiery... z jesieni 2005 przełożyli na zimę 2005, potem na zimę 2006, później na wiosnę 2006, potem na czerwiec, aż w końcu wyszło w lipcu 2006. Więc jeśli takie samo opóźnienie będzie w przypadku H6, to by wyszło gdzieś tak na grudzień... aczkolwiek mam nadzieję, że takich opóźnień nie będzie.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Irydus

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 29


a buuu

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3350 : 30 Stycznia 2011, 16:26:45 »
Może przynajmniej, jak będzie opóźnienie to dostaniemy bardziej dopracowaną grę :}


IP: Zapisane
Zjadłeś wszystkie rozumy ...
Wymówkę ci zrobię:

Czemuś ani jednego nie zostawił sobie?

"Czerwono-Irydująco-Elfio-Słowcka Mniejszość Narodowa zawitała i tu"

wujek Hells :]
seboran
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 87

Zobacz profil
« Odpowiedz #3351 : 30 Stycznia 2011, 19:48:36 »
Nie zawsze o opuznieniu decyduja problemy w grze-może to tez byc wina marketingowa-sponsor,kwestie formalne itp.


IP: Zapisane
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #3352 : 30 Stycznia 2011, 21:30:51 »
Nightin

1. No właśnie przecież o to mi chodzi :P (zastąpili czarodziejkę czymś bardziej uniwersalnym co pasowało bardziej, jak Magowie zajęli ich miejsce)

2. Zamieszczę rysuneczek

                                  ^CHAOS^                                                                                           ^ŁAD^

niema szału, bo w pAinciE
(LEGENDA:
czarne strzałki naturalnie wrogość (wg mnie główna, możecie mieć inne zdanie nie chce narzucić swojego, tylko dać mu wyraz)
zielone linie sprzymierzeńcy, nie dawałem po stronie zła bo tak układy zależą od chwilowego układu sił i intryg.
Ułożenie Fortess i Stronghold tłumaczę tak:
Fortess jest między "smokami" i istotami dość chaotycznymi (same maja Chaos Hydras!) tak i Rampart jak i Dungeon sa niejako bardziej chaotyczne niż zorganizowane.

Gorsze merytorycznie mam wytłumaczenie dla Barbażyńców, że tak bym rzekł poszlakowe.
-Bohater magii Battle MAGE :P (dlatego może im bliżej do Tower, wiem jak to wygląda ;D)
-Struktura plemienna pewnie wyznaczyła widoczna Hierarchie (ale tez nie mogę wykluczyć anarchii
/silniejszy bierze czego słabszy utrzymać nie może/ :P
wiec trochę lipa po tej stronie)

3.a) no i pasi magia zniszczenia i te ich naturalne predyspozycje, tak inne w praktyce od wyuczonej MagYi magów  a Necrosi są jako sekta.

3.b) przeciwieństwem Nekromanty jest naturalnie Druid
Druid: Natura, cykl życia i śmierci, Chaos(gorący) jako i Równowaga miedzy drapieżnikami a roślinożercami i cyklu życia->śmierci i odradzania sie.
Nekromanta obmierzłe nienaturalne praktyki ożywiania zmarłych.
nie-życie - nie-śmierć, ład-(chłodna)logika jako sposób kontroli nie-umarłych

4. od dawna LFG nie czytałem rzuć linkiem jeśli byłbyś taki uczynny. :P
a poza tym Rysio jest Loczkiem (a nie necro ) jeśli się nie mylę. A my loczki w każdej imprezie potrafimy znaleźć wiodącą role :D (loczki - warLock ;P )

Nie, pająk nie kojarzy mi się ze śmiercią :P
Pajęczyna jest wytrzymalsza niż stal, jeśli bym wynalazł sposób by zrobic materiał tak trwały jak pajęczyna byłbym pewnie jednym z najbogatszych ludzi na Ziemi (o ile bym nie sprzedał patentu Japończykom czy kitajcom. ;P



Nimrod, przeczytaj uważnie posty. ;] Zobacz sobie wypowiedzi F!elda na acidcave.net (link dałem we wcześniejszym poście na tej stronie). Poza tym brak balansu to tylko przypuszczenia Belegora co do pobocznych "wad", dopisałem, że swoją drogą brak balansu między rasami to byłby spory, a nie poboczny problem. Aczkolwiek wątpię by taki nastąpił. ;P

okay ;p bold się przydał ;D
[..skasowałem tu te wynurzenia jako już nie potrzebne..]


Pozdrawiam


« Ostatnia zmiana: 31 Stycznia 2011, 03:25:52 wysłane przez Nimrod » IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #3353 : 30 Stycznia 2011, 23:11:21 »
Nimrod

1. Okey, to w końcu mamy uzgodnione

2. Chaos nie należy tylko po stronie zła, i nie zawsze musi się nim wykazywać. Czy nazwiesz Drizzta złym, że woli słuchać głosu serca niż jakiś praw?(Drizzt jest Chaotyczny Dobry). Zresztą przyrostek "Chaos", nie zawsze decyduje o prawdziwych zamiarach. Co do BATTLE MAGE, nie warto się kłócić, bo to tylko nazwa. A Shaman był już, ale  jako jednostka.

3b) No oczywiście Druid to te życie, zwierzaczki itp. a Nekromanta to szkieleciki, śmierć, zgoda, ale obecnie jesteśmy w Ashan. Tutaj przeciwieństwem Druida jest Czarnoksiężnik(zresztą Druid jest po stronie "porządku, równowagi", podczas gdy Czarnoksiężnik "zniszczenia, chaosu") bo Ubisoft musiał dać taką rasę jak mroczne elfy do serii, i to nawet grywalną.

4) Hmmm...mógłbym ci dać wszystkie 14 tomików po polsku, ale więcej o tym na PW. Zresztą Rysiu jest Czarnoksiężnikiem, chociaż miejscami można błędnie go uważać za Nekromantę(posiada własną wioskę pełnej nieumarłych, potem ci przeprowadzili się na trwale do Kethenecii).Ale więcej o tym na PW, ewentualnie na jakimś komunikatorze(GG, Skype, Tlen, Xfire).

5. Gruba pajęczyna to może jest i wytrzymała, ale pamiętaj, że nie wszystkie gatunki(przede wszystkim te nam znane, w Polsce) tworzą podobną. Łatwo ją spalić, tak samo ciało człowieka.


Przy okazji, nie wiem czy zostaniemy napadnięci przez te rozmowy na ten sam temat wałkując go, ale możliwe będzie, że naszą jedyną drogą rozmowy może się jeden z komunikatorów jakie podałem.


IP: Zapisane
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #3354 : 30 Stycznia 2011, 23:32:08 »
1. To chyba od początku było uzgodnione, tylko Ty zwracałeś uwagę na coś innego niż ja.

2. Nic takiego nie mówię bynajmniej (w poprzedniej wypowiedzi nazwałem Druidów chaotycznymi tj zlookaj diagram to co jest po lewej stronie Chaos po lewej Ład ) (co do battle mage :P to marne uzasadnienie na co zwróciłem uwagę, umieszczenia Stronghold po stronie ładu ;D bo swoiście jakoś tam wylądowało. ;>

3b)ech nie mów mi o Ubi to jak pranie mózgu
Rysiu jest Warlockiem.  Wiesz niestety jestem byłym nałogowym graczem w WoW'a. I nazwanie go Czarnoksiężnikiem przychodzi mi z trudem no nazewnictwo angielskie nie dość dobrze jest odwzorowane nazewnictwem polskim.
(Warlock: czary zepsucia, rozkładu, śmierci, ale też przywoływanie demonów i piekielnego ognia /tak w telegraficznym skrócie/)

5) chodziło o skojażenie, a każda pajęczyna wytrzymała ale różnica tylko w jej grubości (tak łatwo spalic ale jeśli by zastosować splot z czymś niepalnym lub tłumiącym ogien - bezcenne!)

Aha a jak sie podoba diagram  ?

Mam nadzieje że nie zostaniemy w koncu też dyskutujemy o Homm
Ale jak by co wyszykuje sobie jaka gruba lagę, coby zwierza pogonić ;P


« Ostatnia zmiana: 30 Stycznia 2011, 23:34:25 wysłane przez Nimrod » IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #3355 : 30 Stycznia 2011, 23:53:43 »
Cytuj
Liczysz, że ludzie teraz będą w dziesiątkach postów wypisywać "Moim zdaniem marzec", "Moim zdaniem kwiecień" itp.? Premiera wiosną 2011 i tego się trzymać.

No wiesz, H5 miało dziesięciomiesięczne opóźnienie premiery... z jesieni 2005 przełożyli na zimę 2005, potem na zimę 2006, później na wiosnę 2006, potem na czerwiec, aż w końcu wyszło w lipcu 2006. Więc jeśli takie samo opóźnienie będzie w przypadku H6, to by wyszło gdzieś tak na grudzień... aczkolwiek mam nadzieję, że takich opóźnień nie będzie.

Dobra, ale weźmy pod uwagę to, że to był chyba debiut Nivala i dodatkowo w między czasie pracowali nad KB:Legenda, więc nie ma co się dziwić, że premierę przesuwano. Tutaj już jest inna sprawa. Doświadczone studio, które już robiło hity na skalę światową, Ubisoft obeznany już z HoMM dodatkowo u nas w kraju przesunięto premierę przez chęć zrobienia pełnej wersji PL (z dubbingiem). Teraz już takich problemów pewnie nie będzie i gry się doczekamy w marcu.


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #3356 : 31 Stycznia 2011, 08:53:39 »
Przecież piątą rasę mieli dopiero ukazać w marcu, coś im się odwidziało czy próby przerobienia jednostek tak by wyglądały inaczej niż na tamtych artach spełzły na niczym?  Premiera jest na wiosnę tego roku więc należy sie spodziewać tego w kwietniu/maju.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #3357 : 31 Stycznia 2011, 12:24:28 »
Wy tu pitu pitu a tu proszę bardzo :)
Figurka Michała Archanioła w limitowanej edycji gry:
http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6/en-GB/news/details.aspx?c=tcm:21-12603&ct=tcm:6-231-32
Wywiad Ervana Le Bretona dla rosyjskich mediów:
http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=469&page=16
A także nowy screenshot, na którym za przeproszeniem gówno jest:
http://www.h6.acidcave.net/pyramid/potd011.jpg



« Ostatnia zmiana: 31 Stycznia 2011, 12:31:40 wysłane przez Hex » IP: Zapisane
Draupnir

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 160


Zobacz profil
« Odpowiedz #3358 : 31 Stycznia 2011, 12:31:46 »
ten dzisiejszy screen to jakiś żart... Już zdążyliśmy zauważyć jak świetna jest szata roślinna, po co nam więc zdjęcie, na którym widzimy ładny, acz znany krajobraz i niemal nic poza tym? Dobra, ten rozbity statek, to coś, czego jeszcze nie widzieliśmy, ale co, w takim razie mamy dostawać po jednym obiekcie terenowym dziennie? Kpienie sobie z ciekawych i czekających przez dwa dni na coś nowego, przyszłych klientów? Gratuluję.


IP: Zapisane
Kroater
Użytkownik jest zbanowany i nie może wysyłać wiadomości Wyciszony
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 32


Zobacz profil
« Odpowiedz #3359 : 31 Stycznia 2011, 13:38:06 »
Kiepsko dzisiaj z newsami, na pocieszenie nowy wywiad z Erwanem Le Bretona - http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=469&page=16
EDIT: Już widzę, że wywiad baaardzo ciekawy ^^ Na początek dowiadujemy się, że premiera gry dalej planowana jest ma Marzec.


« Ostatnia zmiana: 31 Stycznia 2011, 13:40:17 wysłane przez Kroater » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 221 222 223 [224] 225 226 227 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry