Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 292 293 294 [295] 296 297 298 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2037776 razy)
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #4410 : 24 Marca 2011, 13:31:29 »
Jak dla mnie możnaby spróbować Perłową Kapłankę przerobić na zwyczajną nagę (np. jej kostur zamienić na pikę, a wężowe włosy spróbować zamienić na np. włosy Westalki, albo - zrobić kobiecą wersję Kenseia)
Oczywiście jednocześnie pierwotną Perłową Kapłankę zostawić na swoim miejscu.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4411 : 24 Marca 2011, 13:45:10 »
Cóż założenie frakcji jest takie by było jednak połączeniem Azjatyckich kultur. A pika i tarcza (przy której się uparłeś) nie bardzo widzi mi się w tym zamku. poza tym zaraz usłyszę zrzędzenie, że za dużo kobiet... i tak je już słychać.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #4412 : 24 Marca 2011, 15:58:56 »
Ja do płci nic nie mam. Dla mnie to duchy rzeki nie pasują do klimatu- są za mało azjatyckie- gdyby je przerobić na nereidy- z wody, ale ogony jak u małej syrenki lub nag.

Zamiast piki i tarczy można dać naginatę.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Spromultis

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 223


Zobacz profil
« Odpowiedz #4413 : 24 Marca 2011, 17:10:59 »
Jeszcze ci za mało tej azjatyckości? Dla mnie to właśnie Sanktuarium jest za bardzo azjatyckie.


IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #4414 : 24 Marca 2011, 17:50:56 »
Zgadzam się z większością, Nagi nie powinny być mniejszością w swoim własnym państwie (czyżby twórcy powrócili do modelu zamku z H3?). Ale patrząc na to z drugiej strony, rasa Nag nie stwarza tylu możliwości co rasy dwunożne. O ile jednostki ludzi, demonów, orków czy elfów stwarzają sporą paletę możliwych modyfikacji (np. wsadzenie postaci na konia, jaszczurkę, niedźwiedzia), o tyle w przypadku Nag zakres zmian znacznie się kurczy-możemy co najwyżej zmienić płeć, broń i górną część pancerza. Tak więc, nawet gdybyśmy stworzyli wystarczającą ilość jednostek złożonych z samych nag, prawdopodobnie nie byłyby specjalnie ciekawe.
Sam wygląd duchów mi nie przeszkadza, a tylko obecność w zamku należącym do Nag. Powiem nawet, że są to jedne z jednostek, które darzę sympatią-Duch Wody i Śnieżna Dziewica mym zdaniem świetnie nadają się na żywiołaki.

Jak dla mnie możnaby spróbować Perłową Kapłankę przerobić na zwyczajną nagę (np. jej kostur zamienić na pikę, a wężowe włosy spróbować zamienić na np. włosy Westalki, albo - zrobić kobiecą wersję Kenseia)
Po co? Meduzy bardzo pasują do Sanktuarium-oprócz posiadania wężów na głowie nie różnią się niczym od Nag. Moim zdaniem jest to jedno z niewielu urozmaiceń, które można wnieść w ten zamek. Ja prędzej przerobiłabym Dziewicę na "nagową" gejszę.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #4415 : 24 Marca 2011, 18:07:21 »
O przepraszam, "brak nóg, to żadna wada"- wiele można wymyślać, np: nagę na ogromnym jaszczurze i już mamy jeźdźca. Można wiele zrobić tak jak z ludźmi, elfami czy krasnalami.

Ciekawe czemu usunęli frakcję sanktuarium ze swej strony- nie widzę sensu, bowiem zmienić i tak nic nie zmienią. W czerwcu już będzie na półkach. Tylko pogarszają sprawę.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

MatteoX

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 111


Feel the power of Tiger !

Zobacz profil
« Odpowiedz #4416 : 24 Marca 2011, 18:12:13 »
Oooo, reputacja też zniknęła, ale to dobrze bo zjechane to było strasznie. Mam cichą nadzieję, że teraz to dopracują i dadzą z powrotem za jakiś (miejmy nadzieję krótki) czas.


IP: Zapisane
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #4417 : 24 Marca 2011, 20:04:44 »
Aktualizacja była niepełna - nie było modeli 3d, a w reputacji tylko paladyn i to bez modelu. Prawdopodobnie wszystko pojawi się jutro na stronie (kompletne). Udało mi się znaleźć trzy modele jednostek tj. Kirina, Kenseia i Perłowej Dziewicy w wysokiej rozdzielczości:
http://www.heroworld.net/screenshot/h6/20110310-01.jpg
http://www.heroworld.net/screenshot/h6/20110310-02.jpg
http://www.heroworld.net/screenshot/h6/20110310-03.jpg
A jeśli ktoś nie widział jeszcze pozostałych jednostek:
http://www.heroworld.net/screenshot/h6/20110323-5.jpg
http://www.heroworld.net/screenshot/h6/20110323-3.jpg
http://www.heroworld.net/screenshot/h6/20110323-2.jpg
http://www.heroworld.net/screenshot/h6/20110323-4.jpg


IP: Zapisane
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #4418 : 24 Marca 2011, 20:24:25 »
Wszystko piękne ale mnie martwi fakt, czy kupując edycję kolekcjonerską pudełkową kiedyś nabędę Akashę i miecz chaosu? Ciekawe, czy będzie to coś w rodzaju DLC, bo patrząc po ofercie ze sklepu ubi, to i ten bohater i miecz są oddzielnie. Nie lubię takich zabiegów jak DLC... ;/


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #4419 : 24 Marca 2011, 20:33:21 »
@Hex: Powiadomienie o tym jest zbędne bowiem raczej każdy zobaczył owe screeny. Szczególnie Kirina, Kenseia i Perłowej Kapłanki. Więc krótko mówiąc zbytnio się nie wysiliłeś chłopcze. Nie każdy na forum jest głupi i upośledzony, ażeby nie szukać screenów, które dodatkowo dodano do KG.

Zresztą co do jednostek jedyną opcją może być modowanie, ALE szczerze mówiąc wątpię by to zadowoliło graczy. Ja jednak z takiej opcji skorzystam i podobnie jak wy jestem zawiedziony, że są duszki strumyczków. Dużo duchów? A co mieli powiedzieć? Że demony wody? Demony zostały stworzone przez Urgasha, a duszki przez Ashę. Zresztą Kirin, Kappa duszków zbytnio nie przypomina, a zawsze można napisać inny opis np. że kappa to mutacja powstała wśród czarodziei z Siedmiu Miast. Zresztą niby jaką rolę by odgrywałaby kolejna naga? Mamy nagę czarodziejkę, mamy nagę wojownika, a trzecia? Ja bym na przykład dodał jakieś morskie stworzenie z głębin. Typowymi duchami na pierwszy rzut oka są jedynie te panienki z sensu i kimono oraz duchy rzeki. Reszta duchów w ogóle nie przypomina ich. Wiem, że duchy przybierają różne postacie, ale większość kojarzy je z takimi...niematerialnymi istotami, coś jak widma, żywiołaki... ale jak mówiłem. Zmieni się opis i jedną jednostkę się zwolni. Ja już się zastanawiam jak będzie się to odbywało. A i dodam, że wiele przedstawień gejszy tyczy się morza, oceanu, więc może dlatego dodano te duszki wody. Nie twierdzę, że na pewno, ale to moje przepuszczenia. W czasie bawienia się modami z pewnością pierwsze co zrobię to zmiana koloru ozdób u tych duszków na złoty ALBO żelazny.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #4420 : 24 Marca 2011, 20:44:03 »
Mamy nagę (meduzę)- czarodziejkę i naga- szermierza, zawsze można dodać nagę pikiniera (z naginatą) lub nagę jeźdźca (na jakimś jaszczurze lub latającym stworzeniu). Z pewnością byłby lepszy niż kolejny duch.
Ciekawe jak zrobili żywiołaka wody w takim razie.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #4421 : 24 Marca 2011, 20:47:40 »
@Hex: Powiadomienie o tym jest zbędne bowiem raczej każdy zobaczył owe screeny. Szczególnie Kirina, Kenseia i Perłowej Kapłanki. Więc krótko mówiąc zbytnio się nie wysiliłeś chłopcze. Nie każdy na forum jest głupi i upośledzony, ażeby nie szukać screenów, które dodatkowo dodano do KG.
Nie jest zbędne bo niestety niektórzy niestety są tacy głupi i nierozglądają się wszędzie za jednostkami w H6. Nie każdy też codziennie odwiedza KG. Ja osobiście na domiar mam słabą przeglądarkę (może raczej starą i to zdecydowanie za starą), zanim ściągnę chcę się na coś zdecydować bo szczerze niewiem, która lepsza, a nie chce mi się ściągać dziesięć na raz. Tak więc przykro mi, strona H6 mi niezbyt dobrze chodzi i się tnie. Zaś co do samych jednostek to osobiście przyznam, że... jestem pod wrażeniem. Naprawdę nie sądziłem iż wyjdą tak dobrze. No poza... Kenseiem, który mnie rozczarował po tym co widziałem na arcie. Niedobrze też wygląda pierwsza wersja nagi ale druga jest genialna. Dla mnie najlepiej prezentuje się Kirin, wprost idealny.


IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #4422 : 24 Marca 2011, 20:58:03 »
O przepraszam, "brak nóg, to żadna wada"- wiele można wymyślać, np: nagę na ogromnym jaszczurze i już mamy jeźdźca. Można wiele zrobić tak jak z ludźmi, elfami czy krasnalami.
Nie wiem Belegorze jak sobie to wyobrażasz, mnie coś takiego nawet na myśl nie przyszło. Jak naga miałaby dosiąść jaszczura? A jeśli nawet to jak by to wyglądało?

Mamy nagę (meduzę)- czarodziejkę i naga- szermierza, zawsze można dodać nagę pikiniera (z naginatą) lub nagę jeźdźca (na jakimś jaszczurze lub latającym stworzeniu). Z pewnością byłby lepszy niż kolejny duch.
Jak już mielibyśmy dokładać kolejną Nagę, to wybrałabym łucznika. Bo mamy wśród Nag postać walczącą za pomocą magii i wręcz, więc pora na jednostkę walczącą na odległość za pomocą mocy.

Dużo duchów? A co mieli powiedzieć? Że demony wody? Demony zostały stworzone przez Urgasha, a duszki przez Ashę. Zresztą Kirin, Kappa duszków zbytnio nie przypomina, a zawsze można napisać inny opis np. że kappa to mutacja powstała wśród czarodziei z Siedmiu Miast.
Bo nie chodzi o nazwę, tylko o samą postać jednostki. Duszki, Yuki-Onna, Mizu-Kami czy obojętnie jak je nazwiemy nie należą do rasy Nag, a mimo to są w Sanktuarium i tym samym psują jednolitość rasową tego zamku.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #4423 : 24 Marca 2011, 21:08:15 »
W żadnym zamku nie było jednolitości rasowej, no poza zamkiem ludzi w pierwszych dwóch heroesach.

a co do duchów- to czy mają powłokę cielesną czy nie to nie ma żadnej różnicy.
Nagi- łucznika nie może być, bo oni nie uznawają łucznictwa za honorowe.
A co jeźdzca- to spokojnie moge to wyobrazić- duzy jaszczur, a jeździec siedzi na "tronie", do walki używa długiej naginaty.

Z modeli to zawiodła mnie szczególnie Yuki-ona, bez wachlarzy i korony wygląda jak przefarbowana panna śniegu. Słabo to wygląda. Koralowe panny owzszem nie urodziwe, a dokładniej ta niebieska.

Co do nag, jeszcze mógłby być "sumo"- potężna naga o wielkich ramionach do miażdżenia i uzbrojonych w kastety.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #4424 : 24 Marca 2011, 21:26:41 »
W żadnym zamku nie było jednolitości rasowej, no poza zamkiem ludzi w pierwszych dwóch heroesach.
Nie miałam na myśli całkowitej jednolitości (w takim sensie, że w zamku nie ma żadnych innych jednostek niż dana rasa), chodziło o to, żeby pomimo obecności różnych stworów wśród wojska dało się zauważyć jedną, przodującą rasę. Po oglądnięciu jednostek Przystani, Twierdzy, czy Inferno chyba nikt nie ma wątpliwości, że należą one do Ludzi, Orków, czy Demonów. Po Sanktuarium tego nie widać-określenie "zamek stworów wodnych" bardziej do niej pasuje niż "zamek Nag".

A co jeźdzca- to spokojnie moge to wyobrazić- duzy jaszczur, a jeździec siedzi na "tronie", do walki używa długiej naginaty.
To musiałby być naprawdę spory jaszczur, a jeździec musiałby dzierżyć naprawdę długiej broń, co wyglądałoby komicznie. Już pomijając śmieszny wygląd siedzącej Nagi...


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 292 293 294 [295] 296 297 298 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry