Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 363 364 365 [366] 367 368 369 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2037781 razy)
Rafmat13

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 38


Zobacz profil
« Odpowiedz #5475 : 23 Lipca 2011, 20:17:44 »
nie, tylko anioły i matka mantru mają swoje jednostki. NIE MOŻNA BOOSÓW REKRUTOWAĆ.


a SCREENY SAM ZROBIŁEM W GRZE 


IP: Zapisane
Alorin

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 48


Zobacz profil
« Odpowiedz #5476 : 23 Lipca 2011, 20:37:11 »
Cytuj
Ale bossy samemu będzie można mieć!
Znaczy jako jednostki czy heros ? W żadnym wywiadzie nie było to powiedziane boss to boss może mieć gwardie lub przywoływać coś , ale do rekrutacji to nie ma dla mnie sensu.

Chodziło mi o czerwa


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #5477 : 23 Lipca 2011, 20:42:32 »
Uruchomiłem edytor - jest świetny, daje masę możliwości. Można dokładnie oglądnąć każdego bossa, każdy budynek, każdy przedmiot.

Myślę, że trochę się tym pobawię, a jutro powrzucam screeny.


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5478 : 23 Lipca 2011, 20:52:58 »
Co mam zrobić, jak mi edytor nie chce się włączyć i pokazuje, że program Heroes VI przestał działać?
Czy muszę mieć może tego patcha? Bo chyba ni mam xD


IP: Zapisane
Rafmat13

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 38


Zobacz profil
« Odpowiedz #5479 : 23 Lipca 2011, 20:59:03 »
no a w poniedziałek jest koniec bety


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 280


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5480 : 23 Lipca 2011, 21:01:54 »
Trudno, odpuszczę sobie xD
W sumie, i tak nie grałem długo, bo po prostu specjalnie mnie nie wssało. Kilka razy popykałem sobie :P
Najlepsze Sanktuarium, ekhem przepraszam, znaczy Świątynia :)
Jak zostawili Świątynię to na bank zostawią Siedmiogród, a ze Slavy, czy Pawła zrobią Batorego xD


IP: Zapisane
Rafmat13

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 38


Zobacz profil
« Odpowiedz #5481 : 23 Lipca 2011, 21:20:17 »
Tu macie mapę żeby z bossami powalczyć by me. ;>
http://www.uploader.pl/?d=4E2B25662
Trzeba ją skopiować do folderu scenario który znajduje się w folderze z grą .  ;D

Dziwne to jest że w grze smok (ten taki czarny) nazywa się Cate na tawernie i innych stronach piszą że Lamia



« Ostatnia zmiana: 23 Lipca 2011, 21:48:08 wysłane przez Rafmat13 » IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #5482 : 23 Lipca 2011, 22:46:05 »

Dziwne to jest że w grze smok (ten taki czarny) nazywa się Cate na tawernie i innych stronach piszą że Lamia
Ja gdzieś tam wyczytałem że Lammasu, jak te stwory z Warhammera :wsciekly:
Ciekawe na który wariant się chłopaki zdecydują.

BTW- Różnice między jednostkami w tej części i poprzedniej są niesamowite, aż chcę zobaczyć i wypróbować multum nowych jednostek.
Inferno jest niezłe, zwłaszcza ten taki śmieszny potworek lvl5.
A ludzie to aż śmieszni są, poważnie. Jakieś westalki, siostry,które są silniejsze od pretorianinów, a nawet od gryfów. Brakuje tylko kawalerii na słonecznych rumakach, ale bez obaw, oni też są.
Nekropolia tak jakaś normalna, choć pająko-baba wygląda głupio.
A sanctuary fajne
Ejmen





« Ostatnia zmiana: 23 Lipca 2011, 22:48:21 wysłane przez Regeth » IP: Zapisane
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5483 : 24 Lipca 2011, 01:05:19 »

Dziwne to jest że w grze smok (ten taki czarny) nazywa się Cate na tawernie i innych stronach piszą że Lamia
Ja gdzieś tam wyczytałem że Lammasu, jak te stwory z Warhammera :wsciekly:
Smok to Lamia, Lammasu to jednostki nekropolis.
Cate nazywa się tak, bo to pewnie ta kobita. Na pewno zamienia się w tego smoka.


IP: Zapisane
Zwiadowca1919

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 18

Zobacz profil
« Odpowiedz #5484 : 24 Lipca 2011, 01:18:15 »
A propos:
Na jednym ze screenów udostępnionych nam przez Rafmat13 widać bosa(do złudzenia przypominającego czerwia), którego imie brzmi Uriel.



Czyżby archanioł splunął na świętoszkowatość anioła, i oddał się uciechom piekieł?
Od razu przypomina mi się filmik o figurce Archanioła Gabriela, gdzie padło hasło, że w świecie Ashan anioły są nie koniecznie takie dobre.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #5485 : 24 Lipca 2011, 02:31:47 »
Nic nie mam do tego bossa ale do upadłego anioła mi zupełnie nie pasuje :P No cóż, fajnie iż udało się komuś znaleźć sposób by przyjrzeć się bliżej bossom. Poza tym widać, że walka z nimi to nie przelewki i trzeba się postarać by im dokopać. Zaś co do tej umiejętności dającej doświadczenie innym bohaterom, to moim zdaniem powinna ona mieć 50 % max, bo inaczej to jest przekoksowana umiejętność, choć z drugiej strony w tej części ta gra idzie bardziej w jednego bohatera, tak więc może coś w tym jest.


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #5486 : 24 Lipca 2011, 09:31:53 »
Toż to przecież jest Rodzicielka nei czerw :P Może z tym Urielem to błąd. W końcu to beta i błędy tekstowe się zdarzają ;P A nie sądzę, żeby anioł stał się "Pulsującą kupą mięcha, której jedynym przeznaczeniem jest rozmnażanie" :P Już prędzej jako czart by pasował.

No mi się wydaje, że ta część została stworzona głównie pod MP. Wiadomo,że komputer nei będzie zbyt taktycznie myślał (choć AI ustawione na najtrudniejszy daje radę), ale walka z innym graczem już inaczej będzie przebiegać. I tutaj jak pisałem rozdzielenie armii na więcej niż dwoch bohaterów to wiadoma porażka. Tak naprawdę każda jednostaka się liczy. A więc robienie kilku bohaterów nie ma sensu. Zas wykupienie kilku umiejętności do sabotażu czy plądrowania kopalni wystarczy 5 lvl.

Mnie tylko tylko martwi zdolność z okrzyków bojowych. Pierwsza od lewej, drugiego poziomu. Zaraz przed Mass Stand Ground. Niby obniża obrażenia o 10% a wróg zadaje mi jedynie 10% lub coś koło tego.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #5487 : 24 Lipca 2011, 12:44:18 »
Rafmat13, jak stworzyć lokacje startową i bohatera dla danego gracza? Ja daję np. niebieskiego i wtedy umieszczam na mapie zamek oraz bohatera, niestety jak chce zapisać mapkę to jest napisane, ze nie ma lokacji startowej dla niebieskiego gracza.


IP: Zapisane
Lukasz89

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 120


Zobacz profil
« Odpowiedz #5488 : 24 Lipca 2011, 12:46:43 »
Kurcze nie rozumiem jeden rzeczy, wśród bossów jest pokazany Bluebeak (niebieskodzioby) , a tu go nie ma..

Swoja drogą teraz ich pozabijacie i nie będzie przyjemności w grze ;p


IP: Zapisane
snajpa

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 9

Zobacz profil
« Odpowiedz #5489 : 24 Lipca 2011, 19:56:55 »
Witam,
Gram sobie gram :D czekam na nowy tydzień, i w końcu jest - tydzień, w którym dostajemy tylko 1/3 populacji - myślę sobie - ok, niech będzie. Chcę kupić.. ale nie bardzo mogę, gdyż zamiast obiecanej 1/3 mam -63543 (przykład) (sic!). Myślę sobie, ok, minie tydzień i będzie ok. Ale nie, nadal mam ujemne wartości przy potworkach :> spotkał się ktoś z czymś takim?  Poniżej screen jak to dokładnie wygląda, po tym jak minął kolejny tydzień. Jakiś pomysł, co zrobić, aby móc normalnie grać?
http://i52.tinypic.com/2h6ya8z.png


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 363 364 365 [366] 367 368 369 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry