Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 405 406 407 [408] 409 410 411 ... 503    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM6 - Aktualności - Dyskusja (Czytany 2037779 razy)
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #6105 : 05 Października 2011, 20:40:52 »
Pewnie jutro zobaczymy filmik o drodze krwi.
Ciekawe swoją drogą kiedy dostaniemy pierwsze, oficjalne info o dodatkach. Obastawiam grudzień. ;) A Rakszasa wygląda dużo lepiej, niż w H5, mam nadzieję, że to wyciek rasy, która ostateczne jednak znajdzie się w dodatku. ;)


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #6106 : 05 Października 2011, 20:56:46 »
Był już filmik o krwi. Był on wcześniej i jako pierwszy pokazywał Bezimiennych. Jeśli o to chodzi innych, na ten temat raczej nie będzie. Trzeba czekać do przyszłego tygodnia lub do kolejnego przecieku.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6107 : 05 Października 2011, 21:09:46 »
Ale powiem wam, że z tego filmiku wygląda, że bezimienni zawrą sojusz z nekro. Co prawda trochę to dziwne, za każdym razem gdy słyszałam o bezimiennych, kojarzyli mi się z jakąś mroczną siłą, złem itp itd. A tu co?
-To nie my zabiliśmy twojego ojca. Pomożemy ci odnaleźć tego kto to zrobił- DLACZEGO? Naprawdę w ashan nikt poza demonami nie jest zły? Chwilowo wychodzi, że frakcja, która powinna być najbardziej święta ma najwięcej grzechów. Oczywiście mówię o Przystani.


IP: Zapisane
Rafmat13

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 38


Zobacz profil
« Odpowiedz #6108 : 05 Października 2011, 21:17:33 »
Cytuj
-To nie my zabiliśmy twojego ojca. Pomożemy ci odnaleźć tego kto to zrobił- DLACZEGO? Naprawdę w ashan nikt poza demonami nie jest zły? Chwilowo wychodzi, że frakcja, która powinna być najbardziej święta ma najwięcej grzechów. Oczywiście mówię o Przystani.

Może dlatego że nie ma czegoś takiego jak zło ??  ;D
Zło jest kompletnym brakiem dobra.
A demony wyznają urgasha, boga chaosu, a reszta ashe.
Każda frakcja ma w sobie coś "złego" .jedna więcej druga mniej/
chociaż też bym chciał przełamać stereotyp  ze wszyscy na demony.
Mógł by im pomagać ktoś ze zewnątrz i dobrym przykładem mogliby być bezimienni 
 


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #6109 : 05 Października 2011, 21:46:04 »
Cóż, to taka moda. Przez pierwsze części Heroesów mieliśmy schematy - ludzie+elfy+krasnale vs orkowie+demony+nieumarli. Zaś w piątce postanowili odwrócić te schematy u części ras, więc ludzie byli "tymi złymi", orkowie zaś tymi dobrymi - tak samo jak mroczne elfy, które - choć pojawiły się po raz pierwszy - też ogółem są "tymi złymi". No i jeszcze nieumarli - u nich też, choć początkowo byli po stronie zła, w Dzikich Hordach też dali ich po stronie dobra. Zaś demony... oczywiście, są złe, ale w kampanii demonów Agrael też był przedstawiony jako pozytywna postać.
Tutaj jak widać też postanowili dać ludzi jako "tych złych".

Ja osobiście wolałbym, aby każda frakcja była neutralna. Dbała głównie o swoje interesy, co nie oznacza, że nie pomagałaby sojusznikom. Jak np. frakcje w Wiedźminie - ciężko powiedzieć, który był 'tym złym' a który 'tym dobrym'. Może i Nilfgaard dałoby się zakwalifikować jako "zło", jednak w książce przedstawiono to jako jakiś zwyczajny najazd.

Cytuj
Może dlatego że nie ma czegoś takiego jak zło ?? 
Zło jest kompletnym brakiem dobra.

Możemy poddawać wątpliwości istnieniu wszystkiego, co niematerialne. To już zależy od własnego rozumowania. Dla mnie i zło, i dobro w rzeczywistości nie istnieje. To jeden z wielu sposobów, jakich ludzie używają do szufladkowania innych ludzi na poszczególne kategorie. Jednak ogólne rozumowanie w tych sprawach to już czyjaś własna sprawa. Hmm... wpadłem na świetny pomysł na nowy temat w Hydeparku.

Cytuj
A demony wyznają urgasha, boga chaosu, a reszta ashe.

Tak bezpośrednio Ashę wyznają jedynie nekromanci.

Cytuj
chociaż też bym chciał przełamać stereotyp  ze wszyscy na demony.

Jak już pisałem, stereotyp to ludzie+elfy+krasnoludy vs orkowie+demony+nieumarli. H5 złamało ten stereotyp. A H6 nie stosuje stereotypu a jedynie powiela szablon H5.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #6110 : 05 Października 2011, 23:45:27 »
Tu demony schodzą na dalszy plan. Trwa konflikt anioły przeciwko bezimiennym. Tu wychodzi na to, że aniołowie są tymi złymi. Przedstawili ten konflikt ze strony bezimiennych raczej, bo to oni są przedstawiani jako ofiary.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #6111 : 06 Października 2011, 11:06:17 »
Mnie ciekawi, dlaczego w tych filmikach nie ma nic prawie o Nagach? A co do konfliktu z Bezimiennymi to sądzę, że odniosą poważne straty w epilogu, a w pierwszym dodatku przyłączą sie do mrocznych elfów wraz ze swoimi tajemnicami.
A co do filmiku ścieżki Krwi Belegorze to jeszcze go nie było. :) Tamten filmik to trailer z gry.


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6112 : 06 Października 2011, 11:29:53 »
Niby prawda, że w końcu jest pokazamy trochę inny konflikt, ale i tak trwa on podczas zaćmienia. A jak wiadomo w tym uniwersum podczas zaćmienia wychodzą demony.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #6113 : 06 Października 2011, 13:08:49 »
Tylko, że demony są jedynie tłem. To anioły są najważniejsze tu. W końcu to będzie finał odwiecznej wojny. Po tym konflikcie Bezimienni znikają na zawsze z kart historii Ashan.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Asderuki
Zielona wróżka

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


W szaleństwie rodzą się najlepsze pomysły

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6114 : 06 Października 2011, 20:18:28 »
To anioły są najważniejsze tu.
O matko Jodą zawiało XD
Ale prawda że już bezimiennych więcej nie będzie. W sumie to cieszę się z takiego obrotu sprawy, jakaś inna fabuła, chociaż troszeczkę.


IP: Zapisane
Earne

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #6115 : 07 Października 2011, 13:02:26 »
A co do filmiku ścieżki Krwi Belegorze to jeszcze go nie było. :) Tamten filmik to trailer z gry.
Łzy:
http://www.youtube.com/watch?v=p4PQ-g--794
Krew:
http://www.youtube.com/watch?v=mjt1Afdf87A
Wyraźnie jest napisane ścieżka łez, ścieżka krwi.


IP: Zapisane
Lukasz89

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 120


Zobacz profil
« Odpowiedz #6116 : 07 Października 2011, 16:35:47 »
Nie orientujecie się czy nie da się jakoś tych map z bety2 wkleić do dema? bo bete odinstalowałem a w demie jest tylko ta 1 mapka z bety1?


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 502


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #6117 : 07 Października 2011, 19:38:03 »
Mhm, w moim życiu zaszły duże zmiany, co zdeterminowało moją ostatnią nieobecność, jednakże premiera H6 już za 5 dni i nie odmówię sobie napisania stosownego komentarza.

Ostatnio pokazywały się nowe, nieistotne trailery i informacje. Miałem wrażenie, że to wszystko robione jest na siłę, co sprowokowało wydłużenie czasu promowania gry. Jedyną ciekawą i zarazem smutną nowością było to, że ekrany miast, które są ikoną tej serii, dostaniemy dopiero po premierze. Moim zdaniem wydanie H6 bez normalnych town screenów, to jak wydanie gry FPS z jednym modelem broni.

Już za 5 dni dowiemy się, czy H6 jest dobrą, czy złą grą. Czekam z zapartym tchem na pierwsze recenzje oraz liczę na dobre oceny i świetną sprzedaż, co pozwoli stworzyć dodatki poszerzające ilość frakcji zawartych w grze.


IP: Zapisane
Percival

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 140


Zobacz profil
« Odpowiedz #6118 : 07 Października 2011, 19:43:25 »
Lukasz89 - W tym temacie z HC są udostępnione do ściągnięcia mapy do dema. Osobiście ich nie ściągałem, ale jeśli jesteś zainteresowany, to tam wszystko jest napisane co trzeba zrobić. http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=36197&pagenumber=4

Co do ekranów miast, to mnie ciekawi ile czasu będziemy musieli na nie czekać. Robią je chyba od lipca albo i wcześniej, więc mam nadzieje, że dość szybko je dostaniemy.


IP: Zapisane
Zares

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23

Zobacz profil
« Odpowiedz #6119 : 07 Października 2011, 23:09:01 »
Mam kilka pytań:
  • Co daje wybór ścieżki dla bohatera przed rozgrywką? Przecież i tak potem możemy wybrać podczas gry ścieżkę.
  • Co wpływa na to, że szybciej "ładuje" się specjalna umiejętność frakcji?
  • Czy używanie czarów z dopiskiem "Tears", przekłada się na szybszy awans w tej ścieżce, czy może są jakieś bonusy, jeśli bohater wybrał ścieżkę łez przed rozgrywką?
  • Czym różni się, Magic Power (Prime) od Magic Power Permanently? O ile pamiętam, to którychś z tych zwiększał moc wszystkich czarów, a drugi nic chyba nie zwiększał, nic nie zauważyłem.
  • Rozkminił ktoś ustawienie jednostek u bohatera? W I-IV sloty na dole były z tyłu, a u góry z przodu. Pierwszy i ostatni po bokach. W VI nie umiem się w tym połapać. Dziwnie mi się ustawiają podczas bitwy



« Ostatnia zmiana: 07 Października 2011, 23:12:13 wysłane przez Zares » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 405 406 407 [408] 409 410 411 ... 503    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry